Niestety wszystko na mocno średnim poziomie, począwszy od obsługi kończąc na jedzeniu. Ale od początku. Do restauracji trafiłyśmy we wtorkowy wieczór bez rezerwacji, mimo wolnych stolików został nam przydzielony ten najbliżej wejścia, przy którym drzwi non stop się otwierały. Niestety pani kelnerka była obojętna na nasze prośby o zmianie stolika, dopiero zainterweniował Pan Kelner przydzielając nam stolik na sofach Co do jedzenia zamówiłyśmy placuszki z cukinii, tzatziki, pide oraz falafel... niestety tylko pida była ok
Zdjęcia
Opinie
-
AGNIESZKA ★★★☆☆
-
Gabriela Olewińska ★★★★★
Dzisiaj z koleżanką wybrałyśmy się na ofertę śniadaniową i jesteśmy zachwycone!! Jedzenie było pyszne, a obsługa bardzo gościnna i uśmiechnięta. Najlepsze jednak było to, że naprawdę poczułyśmy się jakbyśmy na chwilę przeniosły się do Turcji - ogromny plus dla tego miejsca za klimat. Na koniec zamówiłyśmy filiżankę kawy która została przepięknie podana razem z lokum. Zdecydowanie wrócimy!!
-
Ewelina Zalewska ★☆☆☆☆
Wybraliśmy się dziś z rodziną na śniadanie i jesteśmy bardzo rozczarowani. Największą anyteklamą jest tureckojęzyczna kelnerka, która wykazała braki w kulturze osobistej nie mówiąc "dzień dobry". Następnie ta sama kelnerka odmówiła nam większego stolika, mówiąc że wszystkie są zarezerwowane. Śniadanie, które zamówiliśmy ledwo mieściło się na naszym stole, herbata została podana po upomnieniu się i zabraniu kilku talerzy, aby finalnie było ją gdzie postawić. "Zarezerwowane" stoły stały puste przez ok 1,5 h, po czym kelnerka zaprosiła do jednego z nich osoby bez rezerwacjj, które po kilku minutach przeglądania menu wyszły niczego nie zamawiając :) Bardzo niegrzeczne były też miny i spojrzenia w stronę 4 letniego dziecka, któremu upadła na podłogę frytka. Wydaliśmy 160 zł., za taką cenę bez problemu można zjeść smacznie i w miłej atmosferze w innym miejscu. Czuliśmy sie niekomfortowo. Nie wrócimy i nie polecamy.
-
Julia Kopyto-Krzepicka ★★☆☆☆
Jestem rozczarowana wizytą w restauracji. Może i jedzenie jest smaczne, ale prezentacja całkowicie bez polotu. Zamówiłam Adanę z jogurtem ale nie spodziewałam się że dostanę danie podane byle jak na talerzu. Góra chleba nasączonego sosem przykryta mięsem żeby wydawało się że jedzenia jest więcej. Wygląd dania całkowicie odebrał mi apetyt- może i dobrze bo taką porcją raczej nie da się najeść. Danie nie jest warte 69 zł. Mikroskopijna Babaganoush i gorzka przeparzona herbata. Są miejsca gdzie za takie same pieniądze można dostać znacznie lepszej jakości jedzenie.
-
Paulina Wesolowska ★★★★★
Moje najnowsze odkrycie! Przepyszne jedzenie, przemiła obsługa. TOP! Będę na pewno wracać.☺️
-
Natalia Coursier EkoParty ★★★★★
Bardzo fajne miejsce i przepyszne jedzenie. Polecam!
-
Piotr Szlazak ★★★★★
Trochę Turcji w środku Warszawy. Polecam
-
Rafał ★★★★★
Świetne miejsce, przepyszne tureckie jedzenie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Nar Restaurant Warsaw?
Nar Restaurant Warsaw znajduje się przy Żurawia 47, Śródmieście, 00-680 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Nar Restaurant Warsaw?
Można skontaktować się z Nar Restaurant Warsaw pod numerem +48 451 012 922
Jak można dotrzeć do Nar Restaurant Warsaw?
Do Nar Restaurant Warsaw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku