Opinie

  1. Nickus ★★★★★

    Mega polecam klinikę! Odczarowali mi całkowicie podejście do dentysty! ❤️ Zgłosiłam się ze sporymi problemami, z uwagi na wcześniejsze przejścia z dentystami. Na początku zostałam uspokojona, był pierwszy przegląd oraz przygotowany plan leczenia. Trafiłam na przecudowną doktor Weronikę, która z całego serca polecam. Precyzja, dokładność i delikatność sprawiła że na wizyty przychodzę z uśmiechem i bez strachu o ból, wiedząc dodatkowo, że jestem w najlepszych rękach. Jeśli chodzi o wyrywanie ósemek - doktor Artur jest cudotwórcą. Po przejściach z poprzednia ósemka i bólem po wyrwaniu z ogromnym strachem podeszłam do wyrwania kolejnych dwóch na raz. Jakie było moje zdziwienie, że dzień po zabiegu obudzilam się bez bólu! Dziąsła zagoiły sie perfekcyjnie, bo byłam po prostu w najlepszych rękach. W kwestii nagłej potrzeby wizyta też odbywa się praktycznie natychmiast, co jest kolejnym ogromnym plusem. Jestem mega szczęśliwa, że trafiłam do tej kliniki i tych wspaniałych lekarzy. Mogę w końcu powiedzieć, że nie boję się dentysty. Polecam każdemu!

  2. Paweł Samocki ★★★★★

    Super Klinika. Wspaniałe, pełne profesjonalizmu i empatii podejście do pacjenta. Polecam

  3. Justyna Jędrzejewska ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z usług kliniki. Pan doktor Artur zajął się profesjonalnie moimi zębami. Teraz mogę się szeroko uśmiechać.

  1. Dorota Sobczak ★★★★★

    Dziękuję za pomoc w nagłym przypadku. Jedyny gabinet w okolicy, w którym odebrano telefon i przyjęto mnie po godzinach w długi weekend. Lekarze bardzo sympatyczni, sprawni i profesjonalni :)

  2. Karolina Kociszewska ★★★★★

    Jestem pacjentką Pani Oliwii, cenię sobie jej profesjonalizm i dokładność, a także podejście do pacjenta. Moje wizyty zawsze przebiegają w przyjaznej atmosferze, dlatego na każdą wizytę idę z pozytywnym nastawieniem. W całej Klinice panuje bardzo miła atmosfera. Zdecydowanie polecam!!!

  3. Paulina Hłobił ★★★★★

    W imieniu taty bardzo dziękuję za pomoc. Ekstrakcja zęba przeprowadzona wzorowo! Ból po zabiegu szybko minął, a tata mógł cieszyć się urlopem :) Na duży plus - elastyczne podejście. Tata został przyjęty z dnia na dzień w niestandardowych godzinach.

  1. Szymon Dziuba ★★★★★

    Błądziłem jak dziecko we mgle po warszawskich dentystach i nie tylko aż trafiłem tutaj. Jestem zawodowym sportowcem i zdrowe zęby są jedną z rzeczy o które trzeba dbać przygotowując formę sportową. W klinice Ordona zaopiekowali się moim uzębieniem z wielką dbałością, polecam każdemu !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Klinika Ordona?

Klinika Ordona znajduje się przy Juliana Konstantego Ordona 12A, 01-237 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Klinika Ordona?

Można skontaktować się z Klinika Ordona pod numerem +48 221 163 040

Jak można dotrzeć do Klinika Ordona?

Do Klinika Ordona można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements