Kiedyś bardzo lubiany adres. Po zmianie amrita na kebab Kinga widać ogromną dysproporcję w ilości klientów. Ceny są wysokie a jakość jedzenia za tym nie idzie. Mięso gumiaste, placek się rozwala w ręku. Dużo czerwonej kapusty. Proporcje surówką mięso podobne. Zjadłem bo byłem bardzo głodny. Nie wrócę szybko.
Zdjęcia
Opinie
-
Grzegorz ★★☆☆☆
-
Michał Kałuski ★☆☆☆☆
Kiedy byłem na studiach, kebab w tym miejscu był całkiem smaczny. Jednak teraz, po latach, muszę niestety powiedzieć, że jest to zupełnie inne doświadczenie. Zamiast hojnej porcji mięsa, dostajesz niewielką ilość, naleśnik zawinięty do środka, żeby nie trzeba było dawać dużo składników. Dodatkowo, jedynym warzywem jest tania czerwona kapucha, co sprawia, że danie jest monotonne i pozbawione świeżości, żeby nie mówić ochydne. To już nie to, co kiedyś, i szkoda, że jakość się pogorszyła a cena wzrosła dwukrotnie.
-
Maciej Barej ★★☆☆☆
Niestety jeden z gorszych kebabów jakie przyszło mi zjeść. Późna godzina spowodowała wybór, nie polecam. Niesmaczny, mięso jak guma.
-
Jacek Turek ★★★★★
Kebab King jak zwykle na poziomie, najlepsza sieciówka kebabowa w Warszawie. Pierwszy raz trafiłem do tego oddziału i było miło, smacznie i szybko. Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab King?
Kebab King znajduje się przy Grójecka 20C, 02-301 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Kebab King?
Do Kebab King można dotrzeć, korzystając z poniższego linku