Wizyta w celu konsultacji endokrynologicznej, ale przede wszystkim zrobienia USG z uwagi na guzek. Podczas wizyty dowiaduje się, ze lekarz nie robi USG. Po raz pierwszy w życiu się z tym spotykam.
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna partyka ★☆☆☆☆
-
Patrycja ★★★★★
Prowadziłam ciążę u doktor Pauliny Dąbrowskiej, a teraz regularnie się u Pani doktor badam. Cudowny lekarz! Pani doktor posiada ogromną wiedzę, co widać na każdej wizycie. Bardzo pomocna oraz konkretna, wszystko dokladnie tlumaczy oraz pomoże w każdym problemie. Oby więcej takich lekarzy!
-
Mariia Skochylias ★★★★★
Bardzo polecam prywatną poliklinike Kaar-Med.Prowadzilam swoją pierwszą ciążę u Pani Doktor Marty Andziak,czułam się bardzo zaopiekowana.Pani Doktor jest bardzo profesjonalną i sympatyczną osobą. Pani z recepcji przemiłe i pomocne w każdej sytuacji. Bardzo polecam!!!!Jak bym miała wybierać miejsce do prowadzenia kolejnej ciąży to tylko Kaar-Med !!!
-
f d x ★☆☆☆☆
Pani lekarka, która przyjmuje z tej firmy na ul. Romera 4 to jakaś kpina. Podczas dyżuru świątecznego jako 5 w kolejce czekamy już 3 godz. Tempo takie, żeby jak najwięcej ludzi po prostu zrezygnowało.
-
Ziembek “Czarnuch” ★☆☆☆☆
Doktor Iwona Grzanka-Chracewicz NPL pediatryczny Romera 4, 4h oczekiwana jako 6 osoba w kolejce. W międzyczasie dziecko się dusiło, gdy Pani była na przerwie i łaskawie po 2 krotnym upomnieniu przez innych pacjentów wyszła i łaskawie wezwała karetkę bo sama dziecku nie potrafiła pomoc. Po pierwszym upomnieniu powiedziała, że to dziecko już tak ma i bywało kilka razy... Panie pielęgniarki z recepcji też nic nie potrafiły zrobić, jedna wiekowa jeszcze przeżywała, że nie wie nawet jak dziecku wkłuć venflon, parodia służby zdrowia, dzieci wymagające pomocy na już, były zwyczajnie ignorowane...
-
Ewelina Krystosiak ★☆☆☆☆
Nocna i świąteczna opieka zdrowotna na Romera 4 - brak pediatry na dyżurze. Informacja udzielona o godzinie 18 w piątek w długi weekend. Z opinii wynika, że nie jest to sytuacja jednorazowa. Brak informacji, gdzie o pomoc można się zgłosić. Gdy poprosiłam o numer żeby z kimś to wyjaśnić podano mi numer do innej placówki, gdzie zostałam przekierowana na prywatny numer nie związany z KAAR-MED. Gdy próbowałam ponownie zadzwonić do placówki nikt nie odbierał. Brak komunikacji, brak lekarza, brak profesjonalizmu. Zwodzenie ludzi do ostatniej chwili, że lekarz będzie. Obsługa: ZAKŁAD MEDYCZNY „KAAR-MED” OUTSOURCING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
-
M J ★★☆☆☆
Pani Doktor świetna, ale obsługa nie za bardzo. Czekanie na wyniki cytologii najpierw 2 tygodnie( tak powiedziano na recepcji) po czym wykonuje telefon i jednak 3 tygodnie. Po 3 tygodniach dzwonię i nadal brak wyniku- opoznienia. Mam dzwonić następnego dnia, nadal brak. W koncu po 24 dniach otrzymuje wynik, ale i tak wyślą dopiero 2h po zakonczeniu rozmowy, a jak juz dostaje go na maila to jest źle zaszyfrowany. Naprawdę mozna zapewnić lepszą organizację.
-
Michu ★★★★★
Najlepsza przychodnia . Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KaarMed Prywatna Poliklinika?
KaarMed Prywatna Poliklinika znajduje się przy Bitwy Warszawskiej 1920 Roku 10/23, 02-362 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do KaarMed Prywatna Poliklinika?
Można skontaktować się z KaarMed Prywatna Poliklinika pod numerem +48 228 230 452
Jak można dotrzeć do KaarMed Prywatna Poliklinika?
Do KaarMed Prywatna Poliklinika można dotrzeć, korzystając z poniższego linku