Opinie

  1. Katarzyna partyka ★☆☆☆☆

    Wizyta w celu konsultacji endokrynologicznej, ale przede wszystkim zrobienia USG z uwagi na guzek. Podczas wizyty dowiaduje się, ze lekarz nie robi USG. Po raz pierwszy w życiu się z tym spotykam.

  2. Patrycja ★★★★★

    Prowadziłam ciążę u doktor Pauliny Dąbrowskiej, a teraz regularnie się u Pani doktor badam. Cudowny lekarz! Pani doktor posiada ogromną wiedzę, co widać na każdej wizycie. Bardzo pomocna oraz konkretna, wszystko dokladnie tlumaczy oraz pomoże w każdym problemie. Oby więcej takich lekarzy!

  3. Mariia Skochylias ★★★★★

    Bardzo polecam prywatną poliklinike Kaar-Med.Prowadzilam swoją pierwszą ciążę u Pani Doktor Marty Andziak,czułam się bardzo zaopiekowana.Pani Doktor jest bardzo profesjonalną i sympatyczną osobą. Pani z recepcji przemiłe i pomocne w każdej sytuacji. Bardzo polecam!!!!Jak bym miała wybierać miejsce do prowadzenia kolejnej ciąży to tylko Kaar-Med !!!

  1. f d x ★☆☆☆☆

    Pani lekarka, która przyjmuje z tej firmy na ul. Romera 4 to jakaś kpina. Podczas dyżuru świątecznego jako 5 w kolejce czekamy już 3 godz. Tempo takie, żeby jak najwięcej ludzi po prostu zrezygnowało.

  2. Ziembek “Czarnuch” ★☆☆☆☆

    Doktor Iwona Grzanka-Chracewicz NPL pediatryczny Romera 4, 4h oczekiwana jako 6 osoba w kolejce. W międzyczasie dziecko się dusiło, gdy Pani była na przerwie i łaskawie po 2 krotnym upomnieniu przez innych pacjentów wyszła i łaskawie wezwała karetkę bo sama dziecku nie potrafiła pomoc. Po pierwszym upomnieniu powiedziała, że to dziecko już tak ma i bywało kilka razy... Panie pielęgniarki z recepcji też nic nie potrafiły zrobić, jedna wiekowa jeszcze przeżywała, że nie wie nawet jak dziecku wkłuć venflon, parodia służby zdrowia, dzieci wymagające pomocy na już, były zwyczajnie ignorowane...

  3. Ewelina Krystosiak ★☆☆☆☆

    Nocna i świąteczna opieka zdrowotna na Romera 4 - brak pediatry na dyżurze. Informacja udzielona o godzinie 18 w piątek w długi weekend. Z opinii wynika, że nie jest to sytuacja jednorazowa. Brak informacji, gdzie o pomoc można się zgłosić. Gdy poprosiłam o numer żeby z kimś to wyjaśnić podano mi numer do innej placówki, gdzie zostałam przekierowana na prywatny numer nie związany z KAAR-MED. Gdy próbowałam ponownie zadzwonić do placówki nikt nie odbierał. Brak komunikacji, brak lekarza, brak profesjonalizmu. Zwodzenie ludzi do ostatniej chwili, że lekarz będzie. Obsługa: ZAKŁAD MEDYCZNY „KAAR-MED” OUTSOURCING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  1. M J ★★☆☆☆

    Pani Doktor świetna, ale obsługa nie za bardzo. Czekanie na wyniki cytologii najpierw 2 tygodnie( tak powiedziano na recepcji) po czym wykonuje telefon i jednak 3 tygodnie. Po 3 tygodniach dzwonię i nadal brak wyniku- opoznienia. Mam dzwonić następnego dnia, nadal brak. W koncu po 24 dniach otrzymuje wynik, ale i tak wyślą dopiero 2h po zakonczeniu rozmowy, a jak juz dostaje go na maila to jest źle zaszyfrowany. Naprawdę mozna zapewnić lepszą organizację.

  2. Michu ★★★★★

    Najlepsza przychodnia . Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KaarMed Prywatna Poliklinika?

KaarMed Prywatna Poliklinika znajduje się przy Bitwy Warszawskiej 1920 Roku 10/23, 02-362 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do KaarMed Prywatna Poliklinika?

Można skontaktować się z KaarMed Prywatna Poliklinika pod numerem +48 228 230 452

Jak można dotrzeć do KaarMed Prywatna Poliklinika?

Do KaarMed Prywatna Poliklinika można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements