Chodzę do lekarza rodzinnego bardzo rzadko i po wizycie w tej placówce chyba wiem dlaczego. Sama wizyta lekarska super! Bardzo miła, pomocna młoda Pani Doktor, jednakże rejestracja to jakiś dramat! Zero empatii, chęci pomocy - miałem źle wystawione zwolnienie dla ZUS i Panie pracujące tam były wręcz oburzone kto i jak to wystawił! Nie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz ★★☆☆☆
-
Agnieszka Jankowska ★★☆☆☆
Skierowanie na usg wystawione 29.08, podejrzenie kamicy żółciowej. W rejestracji powiedziano mi, że nie ma terminów i trzeba czekać. W końcu na 7.11 (po ponad 2 miesiącach) zaplanowana wizyta. Lekarz jest już 40 min spóźniony. Informacji brak. Jak już się pojawił, to ani słowa "przepraszam". Samo badanie bardzo krótkie. Jakby rzeczywiście coś mi dolegało, to bym do tej wizyty nie dotrwała. Nie polecam.
-
Janusz ★★★☆☆
Ciagle problemy z kodami na recepty - nie docierają dp pacjenta. Dlugi czas oczekiwania na receptę od momentu złożenia zapotrzebowania, giną w dziwnych okolicznościach dokumenty medyczne złożone w Rejestracji do wprowadzenia do systemu, długi czas oczekiwania na wizytę u lekarza. Bardo. Bardzo żle!!! 18.07.2025 Tragedia w obsłudze pacjenta. Czekam na recepte 10 dni?? Kiedy już ja mam okazuje sie, ze błędnie jest wystawiona chociaż wszystkie informacje o lekach były precyzyjnie wypisane. Nie mam lekow bardzo ważnych dla mojego zdrowia. Kazano mi czekać nastepny tydzień. Na umówiona wizytę telefoniczną od lekarza czekam ju 2 godziny? To jakiś koszmar. Co tu sie dzieje w tym Zdrowiu? Trzeba nazwę zmienić chyba na Świat lekceważonych pacjentów. Koszmar i tragedia. Rejestracja nie funkcjonuje. Ludzie prowadzący tą Spółkę mają doświadczenie chyba z innej branży niż medyczna? Tragedia Znowu to samo! Każdorazowo lekarz wystawiający receptę 1,2 czy 3 pozycje lekow wystawia jako pełnopłatne chociaz są w 100% refundowane??? Reklamacja i znowu tydzień oczekiwania na właściwą receptę. Koszmar!!!
-
Monika Piwko ★★★★★
Wizyta odbyła się w zaplanowanym przedziale czasowym, Pani Doktor kompetentna, z miłym podejściem. Wiele razy korzystałam z pomocy. Położne do rany przyłóż lepszych chyba nie ma nigdzie. Z czystym sumieniem polecam Przychodnie.
-
Wiktoria Wilkowska ★☆☆☆☆
idealny przykład jak funkcjonuje polska służba zdrowia czyli: na pobranie krwi mimo że czekałam od 7:04 a przede mną było max. 12 osób to do godziny 8:47 się nie doczekałam, a kolejka wcale się nie zmniejszyła, pani co chwilę wychodzi z gabinetu, znika na 10 minut i dopiero wraca, ludzie też oczywiście wciskają się bez kolejki, nikt nie reaguje, po zapytaniu dlaczego to tyle trwa odpowiedzią jest wzruszenie ramionami pacjent po wejściu do gabinetu spędza tam 10-15 minut, a to samo badanie w prywatnej placówce zajmuje maksymalnie 3 minuty. Po prostu żałosne, przykre i pokazuje że niezadowolenie ze służby zdrowia wynika nie tylko z problemów na szczeblu państwowym, organizacyjnym ale w głównej mierze z podejścia personelu. Gdyby ludzie na innych stanowiskach pracowali tak samo jak personel medyczny to jako narób bylibyśmy całkowicie zgubieni. Nie polecam.
-
Kata rzyna ★☆☆☆☆
Placówka medyczna na niesamowicie niskim poziomie. Obsługa i podejście lekarzy zatrzymało się latach 90.
-
Izabela Kalinowska ★☆☆☆☆
Drodzy zarządzający przychodnią,jak to jest możliwe, że o godzinie 7:06 bo tak się dodzwoniłam nie ma już numerków do dr Prus????????? Nie jest to pierwszy taki przypadek. Panie w rejestracji bardzo niemiłe.
-
Татьяна Неверовская ★☆☆☆☆
Dziś byliśmy umówieni do pediatra. Przyszliśmy o godzinie na którą się umawiałyśmy, ale lekarz przyszedł po 40 minutach. Dziecko było zbadane w ciągu 5 minut lekarz powiedział, że możliwe że to jest grypa. Zaproponowała nam zrobić test na grypę, ale testów nie było. Dlatego otrzymałyśmy odpowiedz, że to wtedy jakaś wirusówka. I żadnych badań laboratoryjnych nie było.
-
Fryzia Fryzia ★☆☆☆☆
Ta przychodnia to totalna porażka. Dzisiaj od godziny 7.00 rano wykonałam 14 połączeń,po to tylko, żeby o 7:32 dowiedzieć się, że do pediatry nie ma już numerków. Dramat.
-
Martyna ★☆☆☆☆
W dniu 26.09.2022 dzwoniąc od godziny 7.00 do 7.45 wykonałam 90 połączeń, żeby łaskawie Panie na recepcji odebrały telefon. PO CZYM dostałam informację ze miejsca do żadnego pediatry już nie ma i ewentualnie mogę przyjechać po 14 i prosić się swojego lekarza o przyjęcie dziecka z 39 gorączka. To jest kpina i mam nadzieje ze sprawą brdzie dalej nagłaśniana i będą z tego wyciągnięte konsekwencje
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia Zdrowie - Legionowo?
Przychodnia Zdrowie - Legionowo znajduje się przy Generała Józefa Sowińskiego 15A, 05-120 Legionowo, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Zdrowie - Legionowo?
Można skontaktować się z Przychodnia Zdrowie - Legionowo pod numerem +48 227 742 025
Jak można dotrzeć do Przychodnia Zdrowie - Legionowo?
Do Przychodnia Zdrowie - Legionowo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku