Opinie

  1. Viper Dyszka ★☆☆☆☆

    Bardzo nie dobre jedzenie, makaron przegotowany, mały wybór, pomidorowa strasznie słodka. Musieliśmy dodać bardzo bardzo bardzo dużo soli i pieprzu. bardzo NIE POLECAM!

  2. Nixa ★☆☆☆☆

    Niedobre jedzienie ,kotlet tłusty fest wszystko jest za słodkie albo słone. Od zupy pomidorowej aż cierpnie język. NIEPOLECAM!

  3. StanMcMuffin ★☆☆☆☆

    Bardzo tłuste i nie można używać telefonów bo "tatuś" krzyczy. Nie polecam. (Nie)masne jedzenie. Meszki w piciu fest.

  1. Katarzyna Betiuk ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Próbowałam pare razy i za każdym razem rewolucje żołądkowe. nie smaczne, zimne, bardzo tłuste...

  2. Magdalena Lisowska ★★☆☆☆

    Socrealistyczna atmosfera. Niezbyt dobre jedzenie. Jako atrakcja karaluchy. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro Smakuś?

Bistro Smakuś znajduje się przy Mikołaja Kopernika 36/40, 00-001 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bistro Smakuś?

Można skontaktować się z Bistro Smakuś pod numerem +48 225 515 585

Jak można dotrzeć do Bistro Smakuś?

Do Bistro Smakuś można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements