Bardzo nie dobre jedzenie, makaron przegotowany, mały wybór, pomidorowa strasznie słodka. Musieliśmy dodać bardzo bardzo bardzo dużo soli i pieprzu. bardzo NIE POLECAM!
Zdjęcia
Opinie
-
Viper Dyszka ★☆☆☆☆
-
Nixa ★☆☆☆☆
Niedobre jedzienie ,kotlet tłusty fest wszystko jest za słodkie albo słone. Od zupy pomidorowej aż cierpnie język. NIEPOLECAM!
-
StanMcMuffin ★☆☆☆☆
Bardzo tłuste i nie można używać telefonów bo "tatuś" krzyczy. Nie polecam. (Nie)masne jedzenie. Meszki w piciu fest.
-
Katarzyna Betiuk ★☆☆☆☆
Nie polecam. Próbowałam pare razy i za każdym razem rewolucje żołądkowe. nie smaczne, zimne, bardzo tłuste...
-
Magdalena Lisowska ★★☆☆☆
Socrealistyczna atmosfera. Niezbyt dobre jedzenie. Jako atrakcja karaluchy. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bistro Smakuś?
Bistro Smakuś znajduje się przy Mikołaja Kopernika 36/40, 00-001 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bistro Smakuś?
Można skontaktować się z Bistro Smakuś pod numerem +48 225 515 585
Jak można dotrzeć do Bistro Smakuś?
Do Bistro Smakuś można dotrzeć, korzystając z poniższego linku