Bardzo ograniczona dostępność, zajęte tory praktycznie o każdej porze dnia. Nie rozumiem dlaczego przy tak dużym obłożeniu i zainteresowaniu basen nie jest czynny chociaż od 6 czy 6.30 jak baseny na sąsiedniej Ochocie czy Mokotowie. W weekendy od 8 również już są tłumy. Szkoda!
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia Paula ★★☆☆☆
-
sylwia gliwa ★☆☆☆☆
Byłam na wielu basenach w Warszawie, ale tak fatalnej infrastruktury jak na tym „basenie” to nie widziałam. Dramat to mało powiedziane. W damskiej szatni przy brodziku chodzą faceci, wody nalane po kostki, wystarczy jedna osoba, która rozłoży się na „ławeczce” i nie ma gdzie położyć torby, brak jakiejkolwiek zamkniętej przymierzalni, niby toaleta jest, ale nie da się jej zamknąć…. To był horror a nie relaks.
-
Katarzyna Zawadzka ★☆☆☆☆
Organizacja tego basenu w roku szkolnym to jest dramat. Jeśli nie przychodzisz na naukę pływania to możesz sobie darować. Na 6 torów zwykle 4 są zarezerwowane przez szkoły pływania. Pozostałe 2 niby nie są a i tak korzystają z nich szkoły pływania! (Szkoła SwimPower np.). Na jednym torze pływa więc około 10 osób, w tym dzieci. Dookoła stoi kilku astu instruktorów. Grzyb pod prysznicem to jest natomiast skandal. Drzwi do szatni rodzinnej otwierające się tak że z basenu widać przebierajace się nagie panie w szatni to też "pierwsza klasa". No normalnie basen masakra.
-
Raf Sz ★☆☆☆☆
Tak było, teraz jest tam totalna samowolka powieszono karteczkę że nie ma wstępu dla osób poza abonamentem i zajęciami, klienci spontaniczni oraz osoby z multisport się nie wliczają podobno wg. Pani z recepcji. Zapomnieli że dla osób z zewnątrz też mają mieć miejsce. To drobiazg ale trzeba zgłaszać do multisporta bo też mają umowę a nie wpuszczają. Na usprawiedliwienie mówią że zamknęli Nową falę i maja wszystkie zajęcia dziecięce.
-
Marcin ★☆☆☆☆
Należy omijać z daleka, kałuże wody w szatniach ponieważ nie ma spadków na podłodze, suszarki na wysokości 150 cm, więc dorosły włosów nie wysuszy, zawiesili pod lustrami bo były lustra wcześniej:) wcześniej były suszarki słuchawkowe teraz są z nawiewem, drzwi urwane w szatki i na nowe nie mają kasy, wieszak też za drogi, dudni że szok jak są zajęcia w wodzie!! Szczególnie należy omijać wtedy basen, szkoda zdrowia!!! Kierowniczka obiektu nadufana twierdzi że wszystko jest super i jak należy. Bareja do kwadratu i myślenie Pani Kierownik obiektu. Wcześniej brakowało nawet mydła pod prysznicami.
-
George Macaulay ★★★★☆
Jedna z moich ulubionych pływalni. Czystość generalnie na plus, nie spotkałem się z sytuacja, żeby było brudno. Obsługa ok poza panią na kasie w ciemnoczerwonych włosach (?) w okularach - wiecznie niemiła i niezadowolona, jakby miała pretensje, ze ktoś przyszedł w ogóle na basen. :)
-
Damian Z ★★☆☆☆
Byłem z synem na zajęciach dla maluchów. W porównaniu z basenem WUM istna tragedia. Kluczyki fizyczne nie elektroniczne. Obowiązek noszenia czepków. Automat z czepkami nie działał. Brak oznaczeń gdzie co się znajduje (basen dla dzieci i przebieralnie piętro niżej) - gdyby nie przemiły Pan z kasy to pewnie byśmy tam pobłądzili ;) Szatnia "rodzinna" z podziałem na męską i damską bez kabin do przebierania (nie każdy chce aby dziecko oglądało przyrodzenia innych mężczyzn), mikroskopijna - zmieszczą sie 2os i ich pociechy. Woda pod prysznicem w części dla dzieci letnia. Brak parkingu, trzeba mnóstwo cierpliwości i czasu na znalezienie miejsca do zaparkowania.
-
Piotr Sosabowski ★☆☆☆☆
Pływam rekreacyjnie od ponad 10-ciu lat, mieszkałem w trzech miastach i odwiedziłem kilkadziesiąt różnych pływalni. Nigdy nie spotkałem się z tak niską jakością usług. Przede wszystkim obsługa wysoce nieprofesjonalna, panie tu zatrudnione zdają się pracować za karę i są wysoce nieuprzejme. Za drugim i zdecydowanie ostatnim razem kiedy gościłem w tym miejscu, nie zostałem wpuszczony bo portierka uznała, że już zamknęła kasę a była jeszcze godzina przed zamknięciem… próba wyjaśnienia tej sytuacji i słuszne zastrzeżenie że basen jest otwarty do godziny 22:00 spotkał się bezczelną krytyką ad hoc. Z tego co widzę to krytyka osób pracujących na kasie od dłuższego czasu pojawia się regularnie w innych opiniach. Pytanie dlaczego kierownik obiektu nic z tym faktem nie robi? Czy Pracownik jest uprawniony do zamykania kasy o dowolnej godzinie wedle własnego uznania? Wnętrze budynku, w tym baseny nie są co prawda najnowsze, ale nie są też stare i zaniedbane - można powiedzieć że jest średnio. Podczas pierwszej wizyty udałem się też do strefy saun, które co prawda są w cenie biletu, ale za to nie działają(przynajmniej ok godziny 21:30 pomimo tego, że przy kasach widnieje informacja że są czynne w godzinach 17-22)
-
Krzysztof Zajdel ★★☆☆☆
Miejsce, o które nikt nie dba. Permanentny brak mydła pod prysznicami. Wieczny bród w szatniach. W saunie parowej wystarczy dokręcić prysznic ale od 2 tyg niema komu i to pomimo, że wiele razy sprawa była zgłaszana pani "na kasie". Mental jak w PRLu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pływalnia "Delfin"?
Pływalnia "Delfin" znajduje się przy Marcina Kasprzaka 1, Wola, 01-211 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pływalnia "Delfin"?
Można skontaktować się z Pływalnia "Delfin" pod numerem +48 226 314 867
Jak można dotrzeć do Pływalnia "Delfin"?
Do Pływalnia "Delfin" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku