Nie polecam masażu u Pani Ewy
Zdjęcia
Opinie
-
jaanii84 ★☆☆☆☆
-
Grzegorz Dybalski (dobryGrzehh) ★☆☆☆☆
To miejsce to jest jakieś zupełne nieporozumienie. W saunach było chłodniej niż na basenie, ale był tłum ludzi. Po dzisiejszej wizycie nie widzę ani jednego plusa tego miejsca.
-
Tomasz Tadla ★★★★☆
20 lat temu, kiedy byłem tam po raz pierwszy to było miejsce "WOW!". Prawdziwa perełka jak na ówczesne standardy. Teraz nadal jest ok, czysto i (przeważnie) relaksacyjnie. Ale konkurencja też nie spała i sukcesywanie podnosiła standardy. No i zrobiła się z tego masówka. Jeśli chcesz skorzystać z dobrodziejstw różnorodnych form saunowania to miejsce zdecydowanie dla Ciebie. Jeśli szukasz miejsca do wyciszenia i resetu, to już niekoniecznie. Zwłaszcza w miesiącach zimowych na aufgussy trzeba zajmować miejsce w kolejce z 20 minutowym wyprzedzeniem. A przecież nie po to się chodzi w takie miejsce, żeby stać w kolejkach.
-
Mirosław Jankowski ★★★★☆
Obsługa bardzo miła i pomocna. Są super ludźmi! Moja tylko mała prośba o zwracanie uwagi na stojący alkohol na stole( dwa razy już to zauważyłem. Każdy wyjmował swoją nieoznakowana flaszkę) proszę również zwracać uwagę na telefony i przypilnowanie by nie wchodzili w kostiumach do saun :) ogólnie naprawdę jesteście spoko, ale naprawdę czasami niektórym fajnie zwrócić uwagę :)
-
Hiszpanczyk ★★★★☆
Możliwość skorzystania z różnych rodzajów saun, sesja w bani ruskiej z muzyką. Sauna cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego duża ilość osób, nie każdy zachowuje kulturę i można się spotkać z rozmowami wewnątrz sauny, niestety ciężko się wtedy zrelaksować. Ponadto niektórzy za bardzo eksponują swoje wdzięki lub obserwują inne osoby, czego nie spotykałem w innych miejscach.
-
Marcin S. ★★★☆☆
Niestety mam wrażenie, że standard się stopniowo pogarsza, a ceny rosną - w saunach nie zawsze ładnie pachnie, błotna była wyłączona przez pół roku z eksploatacji, kiedyś też grała relaksacyjna muzyczka, co było bardzo fajne. Część basenowa jest w miarę spoko, choć potrafi być nadspodziewanie duży tłum, zwłaszcza w weekend nie ma co liczyć na wolne jacuzzi w strefie pływania relaksacyjnego - tu chyba znowu ktoś bardziej ceni utarg dzienny, niż komfort korzystania i zwiększył limity... Obiektem zarządza fundacja, nie miasto.
-
Paweł Muzyka ★★★★★
Można dobrze wypocząć, trochę drogo ale jeszcze akceotowalnie
-
world traveler ★★★☆☆
Największy publiczny park wodny i strefa saun w Warszawie, gdyż jest własnością i jest zarządzana przez firmę Osir. Dostępne różne rodzaje saun i pokoi: 1 sauna sucha/fińska 1 sauna na podczerwień 1 łaźnia parowa (nieczynna od 6 stycznia 2023 r.) z małym ogrzewaniem 1 większa łaźnia parowa na niższym piętrze z klatką schodową (również nieczynna od kilku miesięcy) 1 większa łaźnia parowa, która jest bardziej gorąca, ale robi się bardzo zatłoczona w godzinach szczytu 2 wanny z zimną wodą (1 zewnętrzna dla Bania Ruska/Bania Ruska) 1 zewnętrzna strefa relaksu z leżakami do leżenia z sufitem pokrytym szkłem i drzewami wokół, dzięki czemu jest ciepło przez cały rok 1 pokój z gorącymi ceramicznymi krzesłami / salonem Różne rodzaje pryszniców wokół tego miejsca Ogólnie fajne miejsce do odwiedzenia, ale miejsce to nie jest zbyt dobrze zorganizowane lub zarządzane, dlaczego 2 łaźnie parowe są zamknięte? Członkowie personelu powiedzieli, że jeden należy pomalować, a drugi jest wyłączony, aby oszczędzać energię elektryczną. A co z zamrażarnią, która jest dosłownie pomieszczeniem o temperaturze (-10) stopni Celsjusza dla tych, którzy chcą naprawdę "ochłodzić się" po siedzeniu w gorącej saunie - czy to też nie zużywa prądu? Ponadto w tej okolicy nie ma jacuzzi, ale jest ich 5 na zewnątrz w basenie! Nie ma sensu, ponieważ jacuzzi powinno być częścią sauny i strefy spa na relaks. Ogólnie wygląda ok, ale wymaga lepszego zarządzania, niektóre pokoje muszą zostać wyłączone, ponieważ wydają się bezużyteczne, podczas gdy inne, takie jak łaźnie parowe, powinny zostać ponownie włączone. Miejsce wygląda, jakby nie było remontowane od lat 90.
-
Piotr Kołodziej ★★☆☆☆
Nieprzyjemna obsługa.
-
damian labudda ★★★★★
Polecam miejsce z pełną swiadomoscia
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Spa & Wellness?
Spa & Wellness znajduje się przy Dominika Merliniego 4, 02-511 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Spa & Wellness?
Do Spa & Wellness można dotrzeć, korzystając z poniższego linku