Jedna z najlepszych restauracji tego jedzenia. Daję 10 na 10. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Олег Дещеня ★★★★★
-
PestkaSQT ★★★★★
Te porcje są bardzo duże, w stosunku do ceny. Bardzo polecam, tania i dobra restauracja w ścisłym centrum Warszawy. Na zdjęciu kurczak w sosie czosnkowym. Super danie! Jestem tu trzeci raz i będę wracał! Nie rozumiem skąd tak niskie oceny.
-
Sebastian Polak (Sov) ★★★★☆
Miejsce czyste, sporo miejsca wewnątrz, Pani przy obsłudze dobrze mówi po polsku. Zamówienie z odbiorem, wszystko od telefonu odebrałem w 10 minut. Dobrze zapakowane, porcje pod korek. Koleżanka nie polowała na krewetki w smażonym ryżu, udko dostałem solidne, nic nie przepalone, warzywa w makaronie kolegi świeże, żadnego gumowego kurczaka. Sajgonki chrupiące, a kolega co wziął chrupiącego kurczaka naliczył 5 kotletów w porcji. Solidny chinol w starym stylu, polecam.
-
Adam Prymaka ★★☆☆☆
Niemile zaskoczony, a jednak negatywne opinie się sprawdziły. Kurczak saigon jakiś rozpećkany z dziwną panierką, sos pod spodem mocno kisielowaty, oddzielny sos w pojemniku okropny, normalnie jakby ktoś nalał sam, zabarwiony olej. Warzywa na pewno nie były świeże tylko mrożone. Wybrana zupa tom kha okazała się najgorsza zupą tom kha jaką jadłem w życiu. Jedyne co było czuć to posmak pieczarek. Ogólnie naprawdę nie polecam.
-
PEPSTER #237 ★★★★★
Znalazłem 2zl w jedzeniu. Dzięki za rabat. PS to taki żart. Jedzenie w porządku
-
Pawel Domagalski ★★☆☆☆
Zamawiam z tego baru już od 2013 roku. Jeszcze kilka lat temu jedzenie było świetne. Teraz wróciłem po dłuższej przerwie i niestety ostatni raz. Nie wiem czy kucharz się zmienił ale teraz nawet sos smakuje jak kompot z stołówki a panierka z kurczaka jest jak z schabowego. Danie przesolone i niesmaczne.
-
Jakub Piskor ★☆☆☆☆
Zamówiłem makaron wegetariański w dostawie. W trakcie jedzenia zorientowałem się że w dniu jest kawałek kurczaka. Jeśli przygotowanie dań wegetariańskich u was polega na zrobieniu jednej michy dla wszystkich i potem wyciąganiu mięsa przy zamówieniach Wege to życzę rychłej zmiany branży!
-
Basia Michalska ★★★★☆
Edit: zabieram jedną gwiazdkę, bo po kilku wizytach podczas niektórych z nich niestety trafiłam na dania, które niezbyt mi smakowały. Porcje duże, ceny przystępne, a jedzenie smaczne, także świetny stosunek ilości i jakości do ceny. Dodatkowo miła obsługa i całkiem przyjemny lokal. Na pewno tam wrócę.
-
akaflyinggentelman ★★★★☆
Sajgonki dobre, chrupiące i z dobrym nadzieniem. Makaron sojowy z wołowiną bul niekoniecznie dobrym wyborem, z mojej strony. Wrócę niewątpliwie na jeszcze jedno drugie danie i wtedy uzupełnię opinie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar Restauracja Sajgonki?
Bar Restauracja Sajgonki znajduje się przy Grzybowska 30, Wola, 00-863 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar Restauracja Sajgonki?
Można skontaktować się z Bar Restauracja Sajgonki pod numerem +48 226 522 210
Jak można dotrzeć do Bar Restauracja Sajgonki?
Do Bar Restauracja Sajgonki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku