Opinie

  1. Alicja Kumar ★☆☆☆☆

    Najgorszy SOR ! Wykańczają ludzi zamiast im pomagać. Lekarze partacze nie znający się. Jesli wasi bliscy tam trafią to nie zostawiajcie ich nigdy samych. Nawet nie dają ludziom pić. Człowiek może tam zejść z odwodnienia lub ze stresu. Koszmar !!! Fatalne warunki na SORze. Brak kompetencji personelu brak wyposażenia nie działający tomograf. Lekarz nawet nie umie opisać USG. Lekarze nie kojarzą faktów jakie leki się podaje na co człowiek jest uczulony. Osoby starsze już przekreślają i spisują ich na straty Unikać - to bardziej miejsce dla meneli ale nie dla osób które chcą się wyleczyć. Nie odstępujcie na krok swoich bliskich - skala zaniedbania straszna. Dodatkowo brak higieny

  2. Bożena Ruszczak ★★★★★

    Chciałabym bardzo podziękować wszystkim pracownikom oddziału SOR szpitala bielańskiego, którzy pełnili dyżur w dniu 20 listopada 2025r. w godzinach 18.00 - 23.00. Podziękowania rozpoczynam od pani w recepcji, która pełna była zrozumienia dla mojego roztrzepania. Dziękuję paniom, które pobierały mi krew i robiły EKG. Największe podziękowania kieruję pod adresem pani dr n.med. Agaty Wierzchowskiej - Ciok, osoby kompetentnej, konkretnej, ale pełnej empatii i zrozumienia dla pacjenta. Mili Państwo, Wasza praca jest bardzo ciężka i odpowiedzialna. Ja i cała moja rodzina jesteśmy Wam wdzięczni. Ponieważ do Świąt już tylko kilka dni, tą drogą chciałam złożyć Państwu, i całemu personelowi szpitala, serdeczne życzenia spełnienia wielu marzeń, ale przede wszystk8m zdrowia. Wdzięczna pacjentka z rodziną

  3. Oliwia Luboń ★★★★★

    Chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność całemu personelowi Szpitala Bielańskiego na oddziale ginekologiczno-położniczym. Od momentu przyjęcia czułam się otoczona profesjonalną, empatyczną i życzliwą opieką. Lekarze wykazali się ogromną wiedzą i spokojem, zawsze tłumaczyli każdy etap postępowania i odpowiadali na wszystkie pytania. Położne i pielęgniarki były niezwykle troskliwe, cierpliwe i wspierające — dzięki nim cały pobyt był dużo mniej stresujący, a ja mogłam skupić się na sobie i dziecku. Warunki na oddziale są dobre, a atmosfera pełna zrozumienia i życzliwości. Czułam, że jestem w naprawdę dobrych rękach. Z całego serca dziękuję za opiekę, profesjonalizm i ludzkie podejście. Polecam Szpital Bielański każdej przyszłej mamie i kobietom potrzebującym specjalistycznej opieki.

  1. Maciej Partyka ★★★☆☆

    Z całego szpitala najlepiej działa sklepik, kawiarnia i parking. Personel medyczny trudno ocenić jednoznacznie. Generalnie traktują pacjenta z szacunkiem i udzielają szczegółowych informacji o leczeniu członkom rodziny. Na oddziale są uprzejmi i dyspozycyjni na tyle na ile się da pracując w szpitalu. Problemem jest brak konsekwencji w kwestii diagnostyki i metod leczenia. Czasami lekarze z tego samego oddziału podają sprzeczne informacje albo z dnia na dzień nagle zmieniają opinie na temat stanu pacjenta i rokowań. Pielęgniarki miłe i pomocne, podobnie jak pracownicy rejestracji. Oddział chirurgii ogólnej bardzo ładny, SOR brzydki, bo od lat czeka na remont, ale przecież to nie hotel, mają tam ratować życie a nie organizować komfortowy wypoczynek.

  2. Joanna Balicka ★☆☆☆☆

    Oddział pediatryczny to jakaś masakra. Radzę nie wybierać się z noworodkiem/niemowlakiem. Lekarze bez kompetencji w stosunku do tak małych dzieci. Zostaliśmy przetrzymani bez podstawy przez 5 dni. Neonatlog z innego szpitala i lekarka z pod byli w szoku, że żaden lekarz nie wpadł od razu na pomysł ze odruchy neurologiczne będą osłabione przy żoltaczce. To podstawa. Jestem wyrozumiała ale szukanie najgorszego to już przesada , na 5 lekarzy przy codziennej zmianie nikt do tego nie doszedł. Badania diagnostyczne można zalecić w poz a z 4 dniowym dzieckiem ze względów bezpieczeństwa lepiej zostać w domu. Komanatarze lekarzy "czemu on ciągle śpi" porażka. Trudno żeby noworodek nie spał kiedy akurt przyjdzie lekarz na obchodzie ;)

  3. Monika Czarnocka ★☆☆☆☆

    Trafiłam na sor ginekologiczno- położniczy w niedzielę wieczorem, w kolejce było 5 kobiet , lekarz A. Siejak jest osobą, której nigdy w życiu drugi raz nie chciałabym spotkać ... potraktowała mnie jak człowieka drugiej kategorii, z góry założyła co mi dolega i jak powinnam postąpić, bez żadnego badania, ani konsylatcji , czekałam na wizyty 9 godzin, gdy Pani doktor przyjęła " ważniejsze" pacjentki niż mój przypadek, o godzinie 4 rano , poszła wypełniać dokumenty, nie biorąc pod uwagę, mojego samopoczucia, bólu, ani tego ile godzin cierpilwie czekam. Ta Pani to lekarz który, kompletnie nie budzi zaufania , ani poczucia bezpieczeństwa co w mojej opinii w tej profesji jest ważnym aspektem. Brak empatii, dobrej woli, ludzkiego podejścia do pacjenta, osoba wykorzystująca swoje stanowisko żeby poniżyć człowieka. Dziwi podejście kobieta do kobiety- tym bardziej ciężarnej.... odradzam, nie polecam, ostrzegam....

  1. kokalinka ★☆☆☆☆

    Lekarze klną nie tylko pod nosem ale i na siebie nawzajem na głos. W szpitalu brakuje miejsc na oddziałach na tyle, że kobieta oczekująca bezpośrednio na amputacje nogi, czekała ponad dobę na SORze, by zwolniło się miejsce na chirurgii. Pytając kogokolwiek o dalszy ciąg czy po prostu wynik swoich badań, usłyszałam wielokrotnie, że 'mam pytać lekarza', choć ten zniknął, skończył zmianę, a na jego zastępstwo przyjdzie Pani doktor, ale jeszcze nie przyszła (X czasu). Personel jest mocno okrojony, przez co tez zmęczony i to przekłada się znacząco na efekty i skutki diagnozy. Szpital Bielański to zdecydowanie najgorsza placówka NFZ w Warszawie i szczerze wątpię by ktokolwiek został dzięki niej uleczony, a nawet uratowany. Jeżeli masz możliwość, to skieruj się do jakiejkolwiek innej placówki, bo tu zdecydowanie mają zbyt duże obłożenie i zbyt małe kompetencje.

  2. Google Manager ★★★★☆

    Oddział pediatryczny - bardzo pomocni i ogarnięci lekarze. Byliśmy 2 razy w 2022 i obydwa razy nam niezwłocznie pomogli jak tylko się dało. Mają wiedzę a przede wszystkim podchodzą do każdego pacjenta i rodziców kulturalnie, spokojnie i bez niezadowolenia na twarzy. Pomagają każdemu potrzebującemu jak w nocy tak i w dzień. Za co im wielkie ludzkie dziękuje. Z minusów: - niezadowolone pielęgniarki - ochroniarze na wejściu traktują ciebie jak przestępcę - drogi parking: 6 zł/godz

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szpital Bielański?

Szpital Bielański znajduje się przy Cegłowska 80, 01-809 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szpital Bielański?

Można skontaktować się z Szpital Bielański pod numerem +48 225 690 500

Jak można dotrzeć do Szpital Bielański?

Do Szpital Bielański można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements