Opinie

  1. Robert Jasek ★★★★★

    Bardzo fajne klimatyczne miejsce. Miła obsluga. Rewelacyjne pikantne skrzydełka i dobrze zrobione frytki a do tego kraftowe pszeniczne. Polecam!

  2. Natalia Chlebowska ★★★☆☆

    Bardzo dobre piwo, świeże, podobno z własnego browaru. Niezwykle sympatyczna obsługa, która chętnie doradza. Ładny i przytulny wystrój miejsca. Podczas naszej wizyty można było płacić wyłącznie gotówką - nie wiem, czy to standard czy tymczasowa awaria. Niestety te pozytywne doświadczenia psuje jedzenie, które jest po prostu słabe - dość suche i bez wyrazu. Podsumowując - warto przyjść na piwo, ale nic więcej.

  3. Klaudia ★★☆☆☆

    Drinki i szoty w których nie czuć alkoholu, jedzenie baardzo słabe (oprócz sosu czosnkowego) Dwie gwiazdki za spoko klimat i miłą obsługę

  1. Malwina Marcinkowska ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego miejsca. Jedzenie niesmaczne do tego stopnia, że burgery były w połowie surowe, a stripsy miały w sobie jakiś dziwny czarny element. Nawet trudno stwierdzić co to było. Drinki rozwodnione, właściwie bez alkoholu. Dodatkowo w dolnej części paragonu znajduje się informacja, że serwis nie został wliczony, a jako jedna z pozycji pomiędzy zamówionymi produktami znajduje się „SERWIS” o wartości 10% całego rachunku. Jeśli ma ktoś ochotę spędzić miły czas z dobrym jedzeniem i piciem, to na pewno nie w tym miejscu.

  2. Robert Piotrowski ★★★★★

    Odwiedziłem ten klimatyczny Pub w Sierpniu 2022.Ze względu że był to dzień powszedni i godzina koło południa było raczej pusto.Pani barmanka młoda sympatyczna osoba chętnie porozmawiała że mną o piwach i nalała zimne .W środku wystrój fajny,a że lato to siedziałem na ogródku z którego widok na całą ulicę Chmielną.Dobre miejsce na posiedzenie z znajomymi w ścisłym centrum miasta.

  3. Łukasz K ★★★☆☆

    Miejsce w porządku, bez rewelacji. Byliśmy tam na szybkim wypadzie wieczorową porą, już po kolacji. Frytki dobre, z dość słodkim ketchupem, piwo pils świetne, ale drink na bazie piwa pszenicznego, z mango, zdecydowanie zbyt słodki. Dlaczego więc 3 gwiazdki? 1. Brak informacji o płatności wyłącznie kartą - dopiero przy płaceniu rachunku. Okazało się, że jednak większego problemu nie ma, ale kelner trochę postraszył; 2. Bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie. Niby tylko jeden barman, ale z drugiej strony gości nie było dużo; 3. Brak opakowań na wynos, bo "nigdy nikt o nie nie prosi". Na szczęście problem udało się rozwiązać. Jak jednak knajpa może nie mieć opakowań na wynos? 4. W lokalu operował jeden młody kelner i bodajże managerka, znacznie bardziej kompetentna. Chyba trzeba robić lepszy przesiew osób, które się zatrudnia, bo chłopak był tam najwidoczniej za karę. Poza tym lokal całkiem klimatyczny i ładny, natomiast już się tam nie pojawimy.

  1. Kamil Krzywy ★★★★★

    Bardzo fajne klimatyczne miejsce z miłą obsługą. Bardzo dobre piwo :) Opcja degustacyjna bardzo ciekawa daje możliwość zapoznania się z piwem rzemieślniczej produkcji :) Burgery bardzo dobre (zniknęły tak szybko, że nie załapały się na foto), stripsy też bardzo dobre i epickie sosy :D Na pewno jeszcze wrócimy;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Chmielnik Cafe & Pub?

Chmielnik Cafe & Pub znajduje się przy Chmielna 20, Śródmieście, 00-020 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Chmielnik Cafe & Pub?

Można skontaktować się z Chmielnik Cafe & Pub pod numerem +48 695 070 060

Jak można dotrzeć do Chmielnik Cafe & Pub?

Do Chmielnik Cafe & Pub można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements