Wróciliśmy do Anatolii po kilku latach przerwy, serwis i obsługa kompetentna, szybka i zainteresowana gośćmi, jedzenie nadal jest mocną stroną tego lokalu, ceny powyżej średniej kuchni tureckiej w Warszawie, niestety pora roku niesprzyjająca, brak stolików na zewnątrz, a w lokalu wszechobecny zapach fajki wodnej, warto o tym pamiętać.
Zdjęcia
Opinie
-
Wojciech Krolak ★★★★★
-
Mister Red ★★★☆☆
Bardzo dobra lokalizacja i atmosfera , ale jedzenie średnie. Obsługa wolna!
-
Alanik ★★★★★
Bardzo smaczne jedzenie z dobrymi drinkami. Warte swojej ceny mięsne Dania oraz pyszne burgery. Sympatyczna i miła obsługa. Chętnie będziemy odwiedzać ze znajomymi częściej. Dla osób palących są również fajne shisha.
-
Виктория Матвеева ★★★★★
Opinie tej restauracji jest dziwne, dla jednych wszystko smakuje, ale niektórych na zwrot. Ale dla mnie to jest najlepsza restauracja, obsługa na 5 gwiazdek, jedzenie i atmosfera są takie, jak naprawdę pojechałaś do Stambułu.❤️❤️❤️❤️
-
Monika M ★★★☆☆
Muszę przyznać, że jak na menu lunchowe to jestem pozytywnie zaskoczona. Można się najeść, najlepsze z tego to była zupa i kurczak, ryż bardzo twardy i niedogotowany, sosy okropne (ewidentnie kupne). Szkoda, że wszędzie jest strefa dla palących shishe.
-
Magdalena Ziółek-Wojnar ★★★☆☆
Nie lubię, gdy w restauracji menu jest tylko w formie QR-kodu. I to jedzenie i napoje oddzielnie. Bez możliwości kliknięcia, zeby zobaczyc, z czego sie sklada albo co zawiera. Taka sztuka dla sztuki. Pani kelnerka nie była nam w stanie powiedzieć do końca, co wchodzi w skład śniadania. Stukała tipsem w moĵ smartfon, co mnie dodatkowo irytowało (naprawdę, co za problem wydrukować kilka menus? W ten sposób wyklucza się osoby starsze, mniej zaawansowane technologicznie) i twierdziła np. że jest tam serek mascarpone (jak wiemy najsłynniejszy z tureckich serów). Dostaliśmy wszystko w turach, bez talerzyków, wiec jesc trzeba bylo w powietrzu kapiąc na stół. Jajecznica wjechała 15 minut po innych daniach. Smakowo było bardzo w porządku, ale ceny nie przystają do ilości. Ja naprawdę nie muszę się wytoczyć objedzona z restauracji, ale jeśli płacisz 49zł za osobę to możesz oczekiwać więcej, niż np.jeden trójkącik fety czy kilka zdechłych pomidorków koktajlowych. A porcja hummusu za 25 zł była z gatunku homeopatycznych. I na pewno nie jest to pierwsza dziesiątka warszawskich, ba, śródmiejskich hummusów. Na plus - pieczywo, jajecznica, pasta z tahini. Miałam dawno to miejsce "na liście", odhaczyłam. Nie żałuję, że byłam. Nie wrócę.
-
Joanna Michałowska ★☆☆☆☆
Kiedyś w tym miejscu było fajnie teraz zostało już tylko niezłe jedzenie. Niestety, dalej jest źle albo tragicznie, miniaturowe stoliki. Na których nawet spokojnie nie ma szansy postawić talerzy. Zajmując stolik prosiłam o większy. Nic z tego. 2osoby - stolik kawiarniany. O komforcie posiłku zapomnijcie. Chyba, że zamówicie mało albo tylko alko to spoko. Da radę. Panie kelnerki inna historia. Równie tragiczna jak wielkość stolików. Trudno o gorszą w Warszawie. Serio obciach. Nigdy więcej, a szkoda bo jedzenie smaczne. Za te pieniądze porażka. Na fot. Widać dokładnie co się działo na miniaturowym stoliku. NIE, NIE, NIE. Nigdy przenigdy więcej.
-
Gabriela ★★★★★
Lokal posiada salę główną oraz dwie sale poboczne co jest dużym atutem, jeżeli ktoś chce w mniejszym gronie usiąść i porozmawiać, wystrój restauracji w ciemnej kolorystyce, ciepła i dobry klimat dodają ekrany z wyświetlanym palącym się kominkiem. To była nasza pierwsza wizyta u Państwa w lokalu i nieostatnia! Pyszne drinki oraz szisza, karta urozmaicona- na pewno każdy wybierze coś dla siebie ☺️ duży plus za możliwość palenia iqosa w lokalu, dla mnie osoby palącej jest to istotne, otwarta kuchnie gdzie widać jak kucharz gotuje dla gości, pomimo ze ceny drinków były dość wysokie to dużym zaskoczeniem był rozmiar, obsługa tez bardzo miła- interesuje się gościem. Polecam i wrócę ponownie aby skosztować coś z karty z daniami
-
Magda ★★★☆☆
Kawa i desery bardzo smaczne. Ładnie podane. Bardzo duże minusy, które zepsuły przyjemne doświadczenie z odbycia tej wizyty to: bardzo długi czas oczekiwania na obsługę a następnie na zamówienie (mimo prawie pustej restauracji), wymuszenie przez panią kelnerkę płacenia gotówką.
-
Piotr Nagawski ★★★★★
Świetnie urządzone. Skrzydełka z kurczaka bardzo smaczne. Shisha dość droga ale warto ponieważ była bardzo wyrazista i dwukrotnie zmieniono nam węgielki. Obsługa jak najbardziej profesjonalna.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Anatolia Restaurant & Lounge?
Anatolia Restaurant & Lounge znajduje się przy plac Konstytucji 2, Śródmieście, 00-552 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Anatolia Restaurant & Lounge?
Można skontaktować się z Anatolia Restaurant & Lounge pod numerem +48 883 444 441
Jak można dotrzeć do Anatolia Restaurant & Lounge?
Do Anatolia Restaurant & Lounge można dotrzeć, korzystając z poniższego linku