Opinie

  1. Barbara K ★★★★★

    Wynajmuję sale w Dancebook już ponad dwa lata — i to nie w jednej, ale praktycznie we wszystkich dostępnych lokalizacjach. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Każda sala jest uniwersalna, dobrze wyposażona, posiada odpowiednie nagłośnienie, lustra oraz zadbany parkiet. Dużym plusem jest łatwa i szybka rezerwacja online oraz wygodny dostęp do budynku. Widać, że właściciele naprawdę dbają o czystość, porządek i komfort klientów. Przykro czytać negatywne opinie, bo mam wrażenie, że część osób po prostu nie zna zasad korzystania z wynajmowanej przestrzeni i niesłusznie obarcza szkołę winą za własne zaniedbania. Z pełnym przekonaniem polecam Dancebook każdemu, kto szuka profesjonalnych, zadbanych i przyjaznych sal do tańca czy zajęć ruchowych.

  2. Anastasiia Kravchenko ★★☆☆☆

    Zajęcia w sali Ceglanej były dla mnie trudnym doświadczeniem ze względu na stan podłogi. W kilku miejscach znajdują się duże ubytki w laminacie, w które podczas tańca regularnie wpada mi paznokieć. Powoduje to bolesne urazy i duży dyskomfort podczas treningów. Niestety, po kilku takich sytuacjach zaczęłam odczuwać lęk przed tańczeniem na tej podłodze, ponieważ obawiam się kolejnych kontuzji. Bardzo zależy mi na bezpiecznych warunkach do ćwiczeń i mam nadzieję, że podłoga zostanie naprawiona, aby uczestnicy zajęć mogli trenować bez obaw.

  3. De “Dejwer” ★☆☆☆☆

    Salki są w fatalnym stanie. Ludzie tu przychodzą tylko dlatego, że nie ma konkurencji. Problemy są praktycznie ze wszystkim.

  1. Maryna ★☆☆☆☆

    Niestety, moje doświadczenie ze współpracy z trenerką Olhа Melnyk (Liashko) było bardzo rozczarowujące. Już od początku pojawiły się problemy z komunikacją — trenerka często wypowiadała się w sposób niekulturalny i nieprofesjonalny, co wpływało negatywnie na atmosferę podczas treningów. Pomimo przedstawianego doświadczenia, nie zauważyłam żadnych efektów po zakończonym cyklu zajęć. Program treningowy był powierzchowny i mało dostosowany do moich indywidualnych potrzeb. Nie polecam tej trenerki osobom, które szukają fachowego wsparcia, uprzejmego podejścia i widocznych rezultatów.

  2. Simk44 ★☆☆☆☆

    Do trenerów nie mam żadnych zastrzeżeń, oceniam tylko brudne studio i niekulturalne zachowanie właściciela w odpowiedziach na opinie klientów. Dodaję poniżej zdjęcia, które chciałam zrobić na pamiątkę miłego momentu, ale wyglądają, jakby mnie porwano i przetrzymywano w piwnicy – a to tylko jedna szatnia. Mam nadzieję, że właściciel weźmie pod uwagę to, że pracuje dla klientów, a nie na odwrót, i zacznie szanować innych. *******UPD******** Odpowiadam na kolejną absurdalną odpowiedź właściciela. Moja opinia nie jest dla mnie, a jeśli wam to obojętne, to nie dla was, lecz dla klientów, aby wiedzieli, co ich czeka i nie byli tak rozczarowani. Moja "edycja" pierwszego zdjęcia polega jedynie na zamazaniu siebie i innych dziewczyn w odbiciu lustra. Aby upewnić się, że wszystko wygląda tak, jak wygląda, wystarczy po prostu przyjść do studia. Nie dziwi mnie, że właściciel chce usunąć swoje miejsce z map, ponieważ tutaj można napisać uczciwą opinię, którą właściciel może jedynie słownie zaprzeczyć, jak w każdej odpowiedzi. Jedyną rzeczą, której nie da się zaprzeczyć, jest rzeczywistość, kiedy przychodzi się ćwiczyć na sali.

  3. Michał Kulikowski ★★★☆☆

    Jakosc głośników na mniejszych salach pozostawia dużo do życzenia. Co wiecej, w niektórych nie ma otwieranych okien (klimatyzacja nie jest argumentem, bo ona zwiększa tylko sliskosc podłogi a nie ja zmniejsza). Cen wynajmu "od ilości osob" jest według mnie czymś kuriozalnym, biorąc pod uwagę różnicę ceny. Jak 4 osoby mogą zapłacić 75zl za 1,5h wynajmu "mniejszej sali", przecież ~20zl to bardzo dużo biorąc pod uwagę 'pierdzący' pojedynczy głośnik, który spłaszcza zupełnie dźwięk. Jedynym plusem jest małe zainteresowanie mniejszymi salami co pozwala zrobic rezerwację na wieczór wcześniej, ale to raczej nie swiadczy in plus o firmie tylko in minus. Pozdrawiam Stały klient

  1. Keksik Podróżnik ★★★★★

    Pod koniec listopada mieliśmy okazję zorganizować tutaj Bal Niepodległościowy dla prawie 100 osób. Kontakt z właścicielką sali był super klarowny i przejrzysty. A sama sala! Przestronna, świetnie oświetlona i z kompatybilnym nagłośnieniem. Na pewno tu wrócimy za rok. Środowisko ZHR praworzecze poleca!

  2. Ruslana Boiko ★☆☆☆☆

    Bardzo brudno w szatni, śmierdzi. W toalecie też brudno, koszyk do śmieci pełny, wykorzystany papier na podłodze. Byliśmy o 9.30 rano, więc nikt tam nie sprząta. Nie ma miejsca gdzie zostawiać rzeczy, żadnych szafek. Musieliśmy wziąć rzeczy do sali. Nie polecam Tak, wynajęłam sale Red a nie toaletę ale myśle to też jest bardzo ważne dla klientów. Pewnie trzeba było przebierać się na sali. Uważam trzeba informować klientów o tym że w szatni nie ma zamykanych szafek nic zupełnie żeby zostawić swoje rzeczy i nie bać się że zostaną skradzione. Do szatni może wejść każdy, drzwi są otwarte cały czas. Nikogo z pracowników nie zauważyłam na miejscu o tej porze, żeby mógł pilnować kto wchodzi.

  3. Świadomość Połączeń ★☆☆☆☆

    Miejsce jako szkoła tańca bardzo fajna, super tancerze i atmosfera, która panuje. Niestety Pani z recepcji całkowicie odmienna od reszty. Ja rozumiem ze można mieć zły dzień, ale recepcjonistka całkowicie nie szanuje tancerzy. Chciałam kupić dzisiaj napój zapłaciłam karta, maszyna pobrała pieniądze, ale napój nie wyszedł. Na co recepcjonistka odpowiedziała „Pani nie nie wpłaciła” i wmawiała mi chociaż zapłaciłam 2 razy. Uslyszalam ze to wszystko moja wina i ze nie maja obowiązku zwracać mi pieniędzy, niemniej jednak zasada jest taka, ze jeśli dany obiek dysponuje lodówka z napojami to odpowiada za jej funkcjonowanie. O czym Grzecznie poinformowałam recepcjonistkę. I nie chodzi tutaj nawet o zwrot pieniędzy ale zwykła uprzejmość, bo Pani z recepcji nie robi łaski ze tam pracuje. Mam świadomość, ze wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i mogła mieć gorszy dzień, ale kilkakrotnie próbowała mi udowodnić swoje racje, dlatego bardzo mi przykro ale dostaje to miejsce 1 gwiazdkę :)

  1. Ewa Karpińska ★☆☆☆☆

    Szkoła na której otwarcie czekaliśmy z uwagi na możliwość zajęć z Michałem i/lub Klaudią. Najlepsi instruktorzy, którzy potrafią zarazić swoją pasją. Niestety chciwość "współzałożyciela" wzięła górę.. ŻAL.. pozbycie się najlepszych instruktorów za którymi ludzie jeżdżą po calej Warszawie była słabym posunięciem. I do tego brak żadnej informacji, że zmienił się instruktor.. Co z tego, że darmowy parking - widząc taki wpis aż ręce opadają - > jak cytujac wpis na FB "nasi gości parkują jak biali ludzie za darmo..." Także dziękuję Michałowi i Klaudi za swoje poswiecenie i cierpliwość nie tylki do kursantów. A Panu D. nie dziękuję..

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DanceBook?

DanceBook znajduje się przy Aleja Prymasa Tysiąclecia 76, Wola, 05-077 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DanceBook?

Można skontaktować się z DanceBook pod numerem +48 222 302 420

Jak można dotrzeć do DanceBook?

Do DanceBook można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements