Opinie

  1. nika kint ★★★★★

    to jest dosłownie najlepsze miejsce, bardzo polecam przychodzić jak na herbatke, tak i na eventy!! kocham to miejsce całym sercem. poznałam tu sporo nowych przyjaciół i doświadczyłam nieskończenie wiele ilość emocij. herbatka nest bardzo dobra, kocham, po prostu kocham.

  2. Klaudia Czarnocka ★★☆☆☆

    Kiedyś uwielbiałam herbatkę z tego miejsca. Po dzisiejszej wizycie jestem bardzo zniesmaczona i rozczarowana. Pomijam zmianę kubków na takie z których łatwiej się oblać, brak pakowania słomek pojedynczo to herbata była taka 3,5/5. Tapioka była średnia w smaku i konsystencji. 2/5 tylko dlatego, że herbata nie była najgorsza, bo za to jak bardzo jest brudno w lokalu i nawet przed (drzwi, szyby) powinnam dać 1/5. Po wejściu do środka miałam ochotę wyjść bez zamawiania czegokolwiek. Brudna podłoga, szyby, stoliki, kanapy, neon na ścianie który wisi na wysokości twarzy jest pokryty 3 cm warstwą kurzu. Nawet płyn do dezynfekcji rąk był uklejony brudem i kurzem. W lokalu oprócz nas nie było nikogo z gości, tymczasem lokal wyglądał jakby przyjął 3 autokary z podstawówki, a i wcześniej nie był sprzątany. Staram się nie myśleć o tym co dzieje się na zapleczu i w miejscach których nie widać na pierwszy rzut oka skoro w tych widocznych od razu jest jak jest. W zeszłe lato często u Was bywałam, ale teraz jestem przekonana że już nigdy nie więcej nie wrócę. Mam nadzieję, że czyta to ktoś odpowiedzialny za lokal, albo chociaż ktoś z sanepidu, bo serio - nigdy nie widziałam nigdzie większego brudu.

  3. Kamila Borowicka ★★☆☆☆

    Byliście o wiele lepsi...co tu się zadziało? Byłoby 4 gdyby nie te nowe beznadziejne kubeczki...co za inteligentny inaczej to wymyślił...?? Smak napoju mocno stracił na wartości, nowe kubki są bardzo słabej jakosci i wylewa się z nich łatwo herbata..niestety przez nie więcej nie zajrzymy. Z tego kubka mam wrażenie,że herbata smakuje jak domowa zwyczajna a i są też mniejsze...kompletny strzał w kolano. P.s. godzinę po wypiciu waszej herbaty syn dostał takiego rozwolnienia...zaznaczę,że wcześniej niczego nie jadl przed herbata czy w trakcie... więc to musi być od tego. Tragedia...tym bardziej nie odwiedzimy. Lepiej sprawdźcie daty na produktach.

  1. Mon Jas ★★☆☆☆

    Chyba jestem na to za stara :) Kubek herbaty z lodem z kolorowymi słodkimi kulkami tapioki - wzięłam smak arbuz bazylia, nie miał nic wspólnego ani z jednym ani z drugim - to było po prostu słodkie. Nie ma w tym nic ciekawego, nic smacznego, zdecydowanie lepiej można wydać ponad 20 zł. Kubek jest wykonany z bardzo grubego pożądanego plastiku, i o ile ktoś weźmie go sobie na później - zdecydowanie można używać wielokrotnie - to fajnie; inaczej to niepotrzebne generowanie dużej ilości plastiku :/ Niedopracowanie również w słomkach, które są za krótkie do kubka, moja wpadała do środka przez co niewygodnie się piło.

  2. Martyna Michalska ★★★★★

    Lokal, który pozostawał od długiego czasu moim faworytem jeśli chodzi o bubble tea. Po aferach jakie słyszałam na temat tego lokalu troszkę się zraziłam do tianfun, ale mi osobiście nigdy nic się nie działo po tych herbatach, tapioka ma absolutnie idealną konsystencję, a smak herbat jest w mojej opinii najlepszy wśród konkurencji. Jedyny minus to wysoka cena za herbatę - 23zł to niestety dosyć dużo, ale wydaje mi się, że lokalizacja w samym centrum jednak ma na to duży wpływ, więc jestem w stanie to przełknąć :)

  3. Julia Bączek ★☆☆☆☆

    Byłam dwa razy tego samego dnia, pierwsza pani cały czas na telefonie, nawet kiedy o coś pytałam, druga nie odpowiedziała na dzień dobry, kiedy kolezanka zamawiała, też "ani be ani me". Przyszłyśmy na "bubble tea", więc spodziewalysmy się albo tapioki albo kuleczek jakichkolwiek a tu rozwodniony napój bez niczego w nim. Przy moim zamówieniu okazuje się że nie ma tapioki w ogóle... nie polecam

  1. J J ★★★★★

    Coraz częściej przyjeżdżam. Pyszne bubble tea, mały ale bardzo przytulny lokal, mili pracownicy no I oczywiście eventy dzięki którym nigdy nie jest nudno. fanom bubble tea polecam, a fanom kpopu tymbardziej :)))

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Tian Fun Bubble Tea?

Tian Fun Bubble Tea znajduje się przy Chmielna 26, Śródmieście, 00-020 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Tian Fun Bubble Tea?

Można skontaktować się z Tian Fun Bubble Tea pod numerem +48 736 663 699

Jak można dotrzeć do Tian Fun Bubble Tea?

Do Tian Fun Bubble Tea można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements