Prośba do właściciela o doprecyzowanie godzin otwarcia basenu. Basen według informacji działa do 22:00, ale wejście możliwe jest tylko do 21:00. To wprowadza klientów w błąd i warto to jasno zakomunikować.
Zdjęcia
Opinie
-
Maciej Rogowski ★★☆☆☆
-
tolonik pupu ★☆☆☆☆
Świetnie, że gdziekolwiek jest napisane że o 21:00 nie wpuszczacie xD czy waszym zdaniem jak ktoś ma na 8 do pracy i przyjdzie 8:00 to się spóźnił? swoją drogą Też świetny pomysł że płaci się na dole, po czym do samej szatni jest jeszcze kaaawał drogi i za ten czas oczywiście płaci klient (kiedyś tak nie było btw). Basen funkcjonuje tylko dzięki braku lokalnej konkurencji. Bardzo miła obsługa, dla niej plus, ale właściciel powinien się wstydzić.
-
Katarzyna Horaczy ★☆☆☆☆
Byłam po wielu latach pierwszy raz i definitywnie nie powtórzę tej wizyty. Woda w basenie sportowym była lekko mętna a na ściankach basenu sportowego dookoła widać kilkucentymetrowy pas czarnego brudu na wysokości tafli wody. Na hali znajduje się wyciąg - chyba wentylacyjny- nie odkurzany i sprzątany chyba nigdy, warstwa kurzu na kratce jest imponująca. Zdjęcia niestety nie wrzucę gdyż na basenie obowiązuje zakaz fotografowania. W niedzielę rano ok godz. 8:00 było tylko kilka osób więc jeśli ktoś mimo wszystko chciałby zaryzykować kąpiel to tłumów raczej nie spotka.
-
turtle turtle ★☆☆☆☆
Bardzo zawiodłam sie wizytą na basenie. Tylko dwa baseny, z czego z tego dla ,,sportowców” zostaliśmy niemiło wyproszeni przez ratownika, drugi basen był dla dzieci i było jak w kotle, dużo ludzi, mało miejsca do ruszania sie. Przyjeżdżając liczyliśmy na zjeżdżalnię lecz ta była zamknieta. Któraś z saun miała awarię a jedna po 5 minutach siedzenia zgasła. Nie było tak naprawdę co robić. Przyjechaliśmy z zamiarem spędzenia kilku godzin na basenie ale już po kilkunastu minutach(po tym jak ratownik kazał nam wyjść z dużego basenu) nie mieliśmy co robić. Ostatecznie ze wszystkim pobyt zajął nam ok. 1h 15min lecz i tak zapłaciliśmy kwotę jak za nielimitowany czas. Jedyny plus to miła obsługa w recepcji, a duży minus to za niski poziom komfortu i atrakcji oraz niemiłego młodego ratownika.
-
Stenia ★★★★☆
Kilka lat tutaj pływałam. Nawet fajnie. Są cztery minusy - zakaz robienia fali, czasami brak mydła pod prysznicem, duża ilość ludzi czyli brak miejsca do pływania oraz większość basenów jest zarezerwowana. Ale ogólnie może być :) Jest też ogromny plus - wzdłuż basenu jest podłużny pokój oddzielony od basenów szybą, więc rodzice mogą pracować i patrzeć na dzieci. Jest też dość duża zjeżdżalnia. Polecam :)
-
Paulina Panasiewicz ★☆☆☆☆
Bardzo Drogo, dla klienta detalicznego są dwie opcje: wejście jednorazowe chyba 1h oraz całodobowe. Niestety okazało się, ze wejście całodobowe- nie jest całodobowe, jak się wyjdzie nie można wrócić (o czym nie byłam poinformowana przy wejściu). Weszłam na siłownie, pobyła 15 minut ale musiałam wyjść z ważnych powodów rodzinnych , zapytałam czy mogę wrócić za chwile (tego samego dnia!) ale odmówiono mi. Podejście do klienta tragiczne.
-
Szczepan Nowak ★★★☆☆
Bardzo słaba organizacja przestrzeni dla mniejszych dzieci - z przewijakiem dostępna tylko mała szatania dla niepełnosprawnych w której zmieści się tylko jedna rodzina, druga musi czekać na korytarzu żeby wejść lub wyjść. Są też przewijaki na korytarzu, się nie do końca wiadomo czy można ich używać :/
-
Janek Janecki ★☆☆☆☆
Siłownia kosztuje 200 zł!!! To jakaś kpina. Sprzęt taki sobie,brak Wi-Fi. Skoro karnet na basen jest open , to nie powinno być sytuacji że nie można z niego korzystać. Bo akurat są dzieci ze szkoły prywatnej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Sportowe Wesolandia?
Centrum Sportowe Wesolandia znajduje się przy Wspólna 4, Wesoła, 05-075 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Sportowe Wesolandia?
Można skontaktować się z Centrum Sportowe Wesolandia pod numerem +48 227 739 191
Jak można dotrzeć do Centrum Sportowe Wesolandia?
Do Centrum Sportowe Wesolandia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku