Opinie

  1. Dawid Zarembski ★★★★★

    Spacerując wpadliśmy na ciasto i kawę, miły lokal miła obsługa, kawa szybko podana, ciasto dzieciakom smakowało i lody były mega duże. Tak wiec jak najbardziej polecam miejscówkę.

  2. Rafał Rutkowski ★☆☆☆☆

    Zamówiłem espresso i usiadłem na zewnątrz (tuż przy wejściu) w oczekiwaniu na napój. Po pół godziny oczekiwania bez skutku wróciłem do środka wyjaśnić dlaczego nie otrzymałem zamówienia. Pani z wyraźną irytacją wyjaśniła, że kilkukrotnie nadawała sygnał na pager (urządzenie informujące, że zamówienie jest gotowe) i musiałem to przeoczyć. To jest niemożliwe, urządzenie cały czas leżało na stole. Moim zdaniem albo nie nadawała sygnału albo był problem z łącznością. Przy czym nie może być powodem, że siedziałem na zewnątrz. U innych klientów siedzących na zewnątrz urządzenia działały bez problemu. Pomijając przyczyny problemów z urządzeniem uważam, że reakcja Pani z obsługi była przesadnie nieuprzejma. Zamiast na spokojnie wyjaśnić sytuację Pani od razu przeszła do pretensji, że to moja wina. Poza tym w przypadku zamówienia o tak niskiej wartości (espresso poniżej 10 zł) można było przyrządzić je drugi raz. W ten sposób nie zachęcacie Państwo do odwiedzenia Was ponownie. A spaceruję często w tej okolicy i chętnie bym Was odwiedzał.

  3. Mary Brandybuck ★☆☆☆☆

    Od 12 lat mieszkam na Gocławiu i od tylu lat wpadam czasem do Cafe Balaton. Do tej pory było OK. Aż do dziś. Byłyśmy z córką na spacerze i potrzebowała skorzystać z toalety. Mam zazwyczaj opory moralne przed korzystaniem z toalety w lokalu gastronomicznym, jeśli czegoś nie zamawiam (choć akurat w Balatonie można), więc zamówiliśmy gorącą czekoladę. Zapłaciłam 19 zł za PÓŁ KUBKA czekolady (kubek najmniejszy, więc było to jakieś 100 ml), która była ledwo ciepła. To są jakieś jaja i totalne przegięcie, moja noga już tam nie postanie.

  1. Helena Bromboszcz ★★☆☆☆

    Pytam czy sorbety mają nabiał - tak. Rezygnuję. Pytam z jakimi sosami są nachosy, dostaję odpowiedź, że z serowym i meksykańskim. Proszę o 2 meksykańskie sosy. Dostaję nachosy polane serem. Mówię, że chciałam bez sosu serowego - obsługa oburzona, że nie chce sera na nachosach, mimo, że nigdzie informacja o tym serze nie jest podana - bo przecież nie chciałam sosu serowego;) brak kultury i szacunku do potrzeb klienta Jedna dodatkowa gwiazdka za możliwość skorzystania z ubikacji, mimo, że nie jest się klientem

  2. ONERTBEDONERT UMCEKUND ★★★★★

    Najfajniejsze miejsce w tej okolicy idealne na randkę jak i niedzielny wypad z dziećmi, znajomymi, rodziną na pyszny deser i cappuccino. Nie jesteś zmotoryzowany spróbuj pyszny grzaniec lub napij się piwa i odpoczywaj napawając się pięknym widokiem przyrody/ wody która Cię otacza w środku Warszawy

  3. Danuta Wilczyńska ★★★★☆

    Najlepszy klimat jest tu latem, można przymrużyć oko na stare detale i poczuć się jak na Mazurach. W zimie niestety rażą wszystkie mankamenty - stare toalety, stare meble. Generalnie miejsce potrzebne i nietuzinkowe, ale remont generalny dla całego lokalu obowiązkowy plus wymiana wszystkich mebli. Oby się udało.

  1. Jakub Reniec ★★★★☆

    Miejsce ze sporym potencjałem (duża oferta napojów, deserów, lodów). Ceny są całkiem niezłe (grzane wino np. kosztuje 14 zł, a dla porównania w Etno Caffe - 25 zł), w tle fajna muzyka. Pewnie przydałoby się jakoś bardziej wypromować to miejsce, żeby klientów było więcej (miejsca w lokalu jest całkiem sporo...) Jedyny duży minus to dla mnie włączony telewizor - moim zdaniem nie da się czytać książki, ani pracować przy właczonym telewizorze (co prawda byłem jak akurat był mecz, ale po meczu również nie został wyłączony).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Balaton Cafe?

Balaton Cafe znajduje się przy Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Praga-Południe, 03-982 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Balaton Cafe?

Można skontaktować się z Balaton Cafe pod numerem +48 663 566 220

Jak można dotrzeć do Balaton Cafe?

Do Balaton Cafe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements