Opinie

  1. Dan Ofi ★★★★★

    Ceny konkurencyjne, obsługa bardzo miła i konkretna. Sprzęt zgodny z opisem. Polecam

  2. Mateusz Lewczak ★★★★★

    Sklep ten wyróżnia się wysoką jakością obsługi oraz szerokim asortymentem produktów. Personel jest zawsze pomocny i profesjonalny, co sprawia, że zakupy przebiegają sprawnie i przyjemnie. Produkty dostępne w sklepie cechują się doskonałym wykonaniem i atrakcyjnymi cenami, a regularne promocje dodatkowo zachęcają do powrotu. Dodatkowo, sklep dba o szybkie i bezproblemowe realizowanie zamówień, co zwiększa komfort klienta.

  3. Be Be ★☆☆☆☆

    Byłem dzisiaj ok. 09.20 w sklepie stacjonarnym przy ul. Kulczyńskiego 2, chciałem kupić iphone 13 mini- na allegro do aktualnej godziny są dostępne różne wersje. Pracownik oznajmił mi, że nie mają żadnego-sprawnego- jest jakiś koloru czerwonego, ale coś w nim nie działa jak powinno. Szkoda, że jechałem ponad pół miasta a sugerowałem się aktualnymi ofertami z allegro. Takie to "trochę" nieprofesjonalne.

  1. Piotr Pimag ★★☆☆☆

    Dwie gwiazdki za asortyment. Minus trzy za ceny, które są o 100% wyższe aniżeli realna wartość rynkowa danego modelu. Szukałem iPhone 12 mini, nie znalazłem. Miesiąc temu wstawiłem do słynnego portalu ogłoszeniowego idealnego iPhone 12 mini, stan wzorowy, dokumenty, pudełko, wersja 256GB oraz drugi 128GB. Kondycje baterii 95%. I co? Odwiedzin mam około 800 dla wersji 256GB i około 450 dla wersji 128GB. Wystawiłem w cenie 850zł za 256GB i 650zł za 128GB. Zero zainteresowania. Ceny jakie ludzie proponują to 350-400 (128GB) i 550-600zł za 256GB. Te telefony mają już prawie 5 lat. A co na to Vedion? W Vedion 256GB jest za 1100zł i na dodatek z innej opinii dowiadujemy się, że to telefony odnowione. Szkoda słów, zmarnowałem jedynie czas na dojazd (60km). Ogarnijcie się proszę w tym punkcie. iPhone8 za 500-600zł? Kto kupi telefon bez 5G za takie pieniądze?

  2. Piotr Szkutnicki ★★★★★

    Zdecydowanie polecam. Zakupiłem w sklepie stacjonarnym laptop poleasingowy HP Elitebook z bardzo dobrą specyfikacją i zainstalowanym OS Win 11. Vedion określił stan sprzętu jako A-, co oznacza "może posiadać delikatne ślady użytkowania" - musiałem się uważnie przyglądać, żeby te ślady znaleźć (znikome 2-3 ryski na spodzie obudowy). W zakupie pomógł bardzo rzeczowy i niezwykle sympatyczny sprzedawca. Choć porównywanie cen używek i analogicznych nowych sprzętów trochę się mija z celem, to jednak cenę zakupionego laptopa uważam subiektywnie za atrakcyjną. Rok gwarancji i zasilacz w zestawie, a jako dodatkowy prezent dostałem voucher z rabatem na zakup smartfona. Zakup został zapakowany w ładne firmowe (Vedion) kartonowe pudełko, co oczywiście nie wpływa na komfort pracy z laptopem :-) ale pokazuje dbałość firmy o detale i o zadowolenie klienta. Do tej pory nie byłem fanem "używek", ale dzięki Vedion'owi zaczynam zmieniać zdanie :-) Dodatkowy plus dla lokalnych zmotoryzowanych klientów - przed sklepem jest parking.

  3. Piotr Mencina ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Naprawa reklamacyjna zrealizowana bez zbędnej zwłoki, nawet ekspresowo, polecam:)

  1. Tomasz Jasiński ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM. Dwa zakupy. Jeden nie doszedł do realizacji. Dostałem bon w ramach rekompensaty. Drugi zakup to uszkodzone słuchawki, które rozładowywały sie po 10 min. Zwrot 6 lutego. Do chwili obecnej brak reakcji ze strony sklepu. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

  2. Karol ★★★★★

    można polecić Vedion. kupiłem u nich Iphone XS, którego finalnie zwróciłem ze względu na baterię z której nie byłem zadowolony. nie było problemów ze zwrotem, kontakt ze sklepem w porządku, nie mam zarzutów w tej kwestii. fajnie, że jest gwarancja 12 miesięcy na sprzęt.

  3. Pola Wolq ★★★★★

    Było to takie piękne doświadczenie Grając w konsole z pewnym zwątpieniem Gdy kiedyś otóż z kuzynem Mierząc porachunki Walczyliśmy w bitwy Bo były rabunki! I było to dla mnie cudowne wspomnienie Przeszyło me ciało Prosząc o więcej ... I śniłam, co nocy. I było tak mało. Czekając na runde - wyzywając śmiało Przeciwnicy przegrywali A bitwa się grała - nawet niegdyś do białego rana. Wybrałam Empik do mych zacnych celów By poszukać dla siebie godnych przeciwników I wiem teraz jedno: Zbliżam się dzień marzeń A więc... Przewijam sobie stronę dalej! Od jednej do drugiej i lewej i prawej Które przykuje uwagę gamerów! I o to zauważyłam - Piękny pewien model Lśniący z daleka do mnie. Przypominał joysticka Świetnego Logitecha Więc kliknęłam to kupno I rzekłam radośnie: Chodź do mnie, kochanie Pragnę cię na moje - otóż zawołanie! I chrzaąknelam tak głośno Nie mając nic do stracenia Będę znów grać sobie, bo spełniam swe marzenia!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Vedion Komputery i Laptopy Poleasingowe?

Vedion Komputery i Laptopy Poleasingowe znajduje się przy Stanisława Kulczyńskiego 2, Ursynów, 02-777 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Vedion Komputery i Laptopy Poleasingowe?

Można skontaktować się z Vedion Komputery i Laptopy Poleasingowe pod numerem +48 699 600 609

Jak można dotrzeć do Vedion Komputery i Laptopy Poleasingowe?

Do Vedion Komputery i Laptopy Poleasingowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements