Opinie

  1. Agnieszka Wojtczak ★☆☆☆☆

    Daje 1 bo nie mogę 0 dzis byliśmy w tym salonie w celu wybrania obrączek ślubnych niestety obsługa to dramat 3 baby stoją za lada i gadają zero zainteresowania klientem a sklep był pusty i zero reakcji więc wyszliśmy bo po co sie denerwować obsługa do wymiany w tych czasach taka obsługa klienta jest niedopuszczalne tak klienta sie nie obsługuje to nie PRL

  2. Viktoriia Viiikky ★☆☆☆☆

    Okropna obsługa! Pani z krótką fryzurą była bardzo arogancka w odpowiedziach na moje pytania. Mimo tego, że nie było innych klientów oprócz mnie, Pani nie zareagowała na moją prośbę o pomoc z wyborem biżuterii, poczekałam jeszcze z 5 min, po czym opuściłam sklep bez zakupu.

  3. Ewa Ni-ło ★☆☆☆☆

    Obsługę w sklepie Jubitom Arkadia oceniam na 0. Przy zakupie zegarka Panowie mili i szczebiocący , dwa dni później ta sama osoba patrzy mi sarkastycznie w oczy i mówi , że stal się rysuje i to NORMALNE że zapięcie zegarka za kilkanaście tysięcy wygląda tak jak ukazują zdjęcia poniżej ⬇️ UWAGA ! Po dwóch dniach od zakupu ! a usługa polerowania jest dodatkowo płatna . Ogólnie -nie polecam

  1. Anna Wojda ★☆☆☆☆

    Gorąco odradzam. Pierścionek zaręczynowy tuż po okresie gwarancji stał się bezużyteczny, bo wypadł diament, który powinien trzymać się wiele długich lat (jak to deklarowano…). A reakcją firmy jest wyłącznie „No niestety, kilka miesięcy za późno byśmy ponosili za to odpowiedzialność”. Zachęcam do rozważenia salonów, którzy szanują swoich klientów.

  2. Magdalena Rudnicka ★☆☆☆☆

    Bardzo nie polecam salonu na parterze. Z tak niemiłą i nieprofesjonalną obsługą dawno nigdzie się nie spotkałam. Pan robi łaskę ze w ogóle otworzy buzię a każda odpowiedź jest opryskliwa i bezczelna. Takie osoby powinny znaleźć sobie pracę w jakimś opuszczonym archiwum w głębokich podziemiach z dala od normalnych ludzi. Miałam.dzis kupić zegarek ale.zostawiłam.go Panu i wyszłam.

  3. Bercik47 ★☆☆☆☆

    Z takim brakiem profesjonalizmu nie spotkałem się już dawno. Obsługa salonu Jubitom (parter) w Arkadii była nieuprzejma i źle nastawiona do obcokrajowców. Jakiś czas temu kupiłem tam pierścionek zaręczynowy, który trzeba było zmniejszyć. Obsługa niemiła, jakby tam była za karę. Pani tam pracująca, niska o ciemnych włosach, niezwykle mało empatyczna i pomocna. Pierścionek miał być gotowy za kilka dni, jednak musieliśmy poczekać dłużej. Podczas odbioru zmniejszonego już pierścionka pracujący tam pan odmówił mi możliwości zakupu (!!!) pudełeczka na pierścionek, co jest totalnym absurdem zwłaszcza w sklepie z biżuterią. Jestem niezadowolony z poziomu obsługi klienta i wszystkim planującym tam zakup biżuterii bardzo odradzam :)

  1. Kamil Brzeziński (Lord) ★★★★★

    Jubitom Luxury to wyjątkowe miejsce. Pełne zegarmistrzowskich dzieł sztuki. Niesamowita obsługa, która profesjonalnie podchodzi do każdego klienta i doradzi. Do tego szybko i sprawnie pomogą z zegarkiem. Dawno nie poczułem się tak dobrze wchodząc do sklepu w centrum handlowym. Jubitom Luxury znajduje się na poziomie +1 w przeciwieństwie do Fashion na parterze. Obsługa w obu miejscach jest wyjątkowa, ale polecam odwiedzić Luxury. Będę wracał.

  2. edyta zięba ★☆☆☆☆

    Obsługa w sklepie na bardzo niskim poziomie. Proszę sobie poszukać w internecie ponieważ nie mam czasu i internetu pomimo , że nikogo w sklepie nie było. Trzeba chyba pomachać niezłym plikiem banknotów , ażeby zostać dobrze obsłużonym ,bo jak kasy nie widać to i obsługi nie ma. Porażka

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Jubitom Fashion (Westfield Arkadia)?

Jubitom Fashion (Westfield Arkadia) znajduje się przy al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Jubitom Fashion (Westfield Arkadia)?

Można skontaktować się z Jubitom Fashion (Westfield Arkadia) pod numerem +48 667 778 081

Jak można dotrzeć do Jubitom Fashion (Westfield Arkadia)?

Do Jubitom Fashion (Westfield Arkadia) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements