Opinie

  1. Marta Smolińska ★★★★★

    Polecam sklep, a w szczególności Panią Agnieszkę ! Profesjonalny sprzedawca i przesympatyczna osoba ! Na pewno będę tu wracać ! :)

  2. Weronika Raczyńska ★☆☆☆☆

    27.12 grudnia obsługiwała mnie Pani Agnieszka, która nie pilnowała kolejki Pani z numer 92 gdzie ja miałam 91 wepchała się przed mnie i zaczęła krzyczeć na mnie, moją mamę oraz chrzestną że powinnyśmy pilnować swojej kolejki, a nie plotkować podczas gdy inne numerki były wywoływanie dwa razy mój został wywołany raz i odrazu podeszła lecz Pani za, która stała za mną stwierdziła że się wepchnie Pani Agnieszka zamiast uprzejmie rozwiązać sytuację zaczęła się kłócić z nami i zamiast obsłużyć nas tak jak idzie kolejka olała nas i obsłużyła tamte pani odchodząc na całe szczęście później obsłużyła nas inna Pani bardzo miło nas obsłużyła lecz nie mam miłych wspomnień z tej obsługi podsumowując Pani Agnieszki nie polecam i mam nadzieję, że więcej się to nie powtórzy.

  3. Rene ★★★★★

    Zostałam obsłużona przez p.Agnieszkę i to były bardzo miłe zakupy.Czuc od tej osoby serdeczne podejście do klienta.Zauważyłam ,że wszystkie Panie były miłe dla swoich klientów pomimo dużego ruchu. Trzeba teraz trochę poczekać na swoją kolej jak to przed Świętami...

  1. Paulina Chodkiewicz ★★★★★

    Obsługa u Pani Agnieszki w Pandorze to czysta przyjemność! ❤️ Profesjonalizm na najwyższym poziomie, a do tego niesamowita serdeczność i zaangażowanie. Dawno nie spotkałam tak miłej i pomocnej osoby. Z całego serca polecam

  2. Katarzyna Kornio. ★☆☆☆☆

    Obsługa sklepu jak i jakość biżuterii zasługują na mniej niż 1*. Obsługa - Cena kompletu na wystawie jest inna niż ta którą panie naliczają przy kasie, myślę że takim praktykom chętnie przyjrzą się odpowiednie instytucje. Jakość - po 1 dniu noszenia zgubił się jeden charms/blokadka musiał się odpiąć co absolutnie nie powinno mieć miejsca. Zapięcie musi gwarantować, to że biżuteria się nie zgubi, Pandora nie stanęła na wysokości zadania. Dlatego też oceniając całość NIE POLECAM Pandory za obsługę i za jakość!

  3. Magdalena Kondrat ★★★★★

    W dniu dzisiejszym byłam w salonie w Jankach, miła atmosfera i profesjonalna obsługa. Pani Justynie dziękuję za pomoc w wyborze prezentu i za cierpliwość.

  1. Natalia Zet ★☆☆☆☆

    Zgadzam się z opiniami odnośnie obsługi. Dzisiaj Pani w ciemnych włosach po zapytaniu o promocje podniosła na mnie głos. Po co? Nie można czegoś wyjaśnić grzecznie? Cóż, wole zamówić przez internet.

  2. Ewelina B ★☆☆☆☆

    Byłam 5 stycznia w Pandorze w Jankach z mężem i niestety jesteśmy rozczarowani poziomem obsługi w tym sklepie. Pani bardzo niemiła. Po zapytaniu się o konkretny charms, stwierdziła, że go nie ma i nawet nie chciało się sprawdzić czy jest dostępny w innym salonie. Pojechaliśmy innym razem do Galerii Mokotów i całkowicie inna obsługa. Miło i przyjemnie. Do Janek na pewno nie wrócimy.

  3. Karolina Szewczyk ★☆☆☆☆

    Pani w ciemnych włosach bodajże Justyna dziś tj. 18 grudnia ewidentnie była w pracy za karę. Zawsze obsługa w tej lokalizacji była bardzo miła i bez żadnych zarzutów ale niestety tacy pracownicy zaniżają Państwa poziom. Pandora jest marką premium wiec wypadałoby aby poziom oferowanych usług był odpowiednio wysoki. Nie polecam a Pani ekspedientce życzę Wesołych Świąt i więcej radości w tym okresie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pandora?

Pandora znajduje się przy Mszczonowska 3, 05-090 Janki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pandora?

Można skontaktować się z Pandora pod numerem +48 883 849 718

Jak można dotrzeć do Pandora?

Do Pandora można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements