Witam serdecznie. Chciałbym podzielić sie z państwem moja opinia. Nie wiem co wy ludzie macie do tych ludzi pracujacych w tym sklepie. To chyba w was jest jakiś problem to żłe tamto nie dobre i to nie pasuje!!!!!! Dzisiaj brałem sprzety poprosilem ekspedienta o pomoc i co? Pełny profezjonalizm ,wiedza i łatwość rozmowy w nawiazywaniu z klientem. Jestem mega zadowolony wraz z moja żona i jesteśmy zdumieni ze dzisiejsza ekipa była tak miła i nas obsużyła. Bardzo ale to bardzo mili ludzie którzy wiedza co robia w pracy i życze innym firmą o tak profesjonalnych ludzi jakich ma sklep RTV AGD .
Zdjęcia
Opinie
-
Robert Roman ★★★★★
-
Marek Włodarczyk ★☆☆☆☆
Odradzam robienie zakupów. Zostałem oszukany przez sprzedawców. Najpierw towar przyszedł powystawowy, po odmowie zakupu mieli dostarczyć inny. Na drugi dzień okłamali że przyszedł inny egzemplarz po czym próbowali sprzedać kilkaset złotych drożej niż w zamówieniu pierwotnym. Sprawdzajcie wszystko 2 razy a najlepiej omijać tą placówkę szerokim łukiem.
-
Wwa Mtw ★☆☆☆☆
Zdecydowanie odradzam ten sklep. Kupilem ekspres Siemens EQ300 i od samego poczatku byla wada spieniania mleka. Sprzet byl WIELOKROTNIE w serwisie po kazdej „naprawie” dzialal tylko kilka kaw i znowu sie psul. Przy jednej z reklamacji urzadzenie wrocilo nawet z uszkodzona obudowa. Pozniej dokonano wymiany na nowy egzemplarz… ktory mial dokladnie ta sama wade. Zlozylem oficjalne odstapienie od umowy z tytulu rekojmi i zadalem zwrotu pieniedzy. Sklep odmowil, zaslaniajac sie jedynie opinia serwisu, kompletnie ignorujac fakty, historie napraw i to, ze problem wystepuje od samego poczatku. Zamiast realnie rozwiazac problem, klient jest tylko odsylany na kolejne serwisy. Zero odpowiedzialnosci za sprzedany wadliwy towar. Tracenie czasu, nerwow i brak profesjonalnego podejscia do klienta. Jeśli nie chcecie przechodzic przez to samo omijajcie to miejsce szerokim lukiem.
-
marcin gol ★☆☆☆☆
Bardzo niemiła sytuacja. Stoję sobie w kolejce i jak już odchodzą Państwo przede mną to podchodzi Pani z obslugi z innym klientem i bez slowa zaczyna go obsługiwać.
-
Paweł Pietruszyński ★☆☆☆☆
Kupiłem sprzęt do zabudowy kuchni, tydzień wcześniej z ustaleniem terminu dostawy, plus opłata za dostawę w określonych godzinach żeby dopasować do montażu i się nie doczekałem, telefon do kuriera - nie odbierał, jedynie pani ze sklepu w NDM próbowała pomóc ale nie mogła się dodzwonić do magazynu - ale nie poddawała się oddzwoniła i otrzymałem informację że awaria samochodu ok rozumiem. Potem zaczęły się schody osoba z infolinii poinformował mnie że dostawa może będzie za tydzień !!!! Jak by taka firma miała jeden samochód, mimo prośby i tłumaczenia że zależy mi na czasie . Bez konsultacji ze mną otrzymałem wiadomość na drugi dzień że dostawa będzie tego dnia i o tej godzinie, musiałem specjalnie brać urlop. Więcej nie będę robił zakupów i nie będę polecał tej firmy.
-
Renata Koperska ★★★★★
Bardzo dziękuję P. Joannie ze sklepu RTV-AGD w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Leśnej za pomoc i p.w. zachęcenie mnie do kupna ekspresu do kawy DeLongi Dinamica ECAM 370.70B Zakup był zrobiony niedawno, ale żeby nie zapeszyć ekspres jak na razie działa bez zarzutu a kawa polecona przez P. Asię jest bardzo smaczna i ekspres świetnie spienia mleczne kawy. Obsługa ekspresu łatwa, intuicyjna a instrukcja dobrze opracowana i zgadza się P. Asiu uruchomienie ekspresu nie było trudne. P. Joanna to bardzo miła i sympatyczna osoba (szczupła blondynka - chyba tu nic nie pomyliłam ;) i bardzo mi pomogła od samego początku zakupu (podjęcia decyzji) do końca - włącznie z zapakowaniem i przygotowaniem dużego i ciężkiego kartonu z ekspresem. Bardzo dziękuję raz jeszcze w tym miejscu. Oby jak najwięcej takich pracowników obsługiwało klientów :)
-
Małgorzata Pelczarska ★☆☆☆☆
Dziwny sklep, kupiłam płytę indukcyjną pokazano mi gdzie stoi, kiedy poprosiłam o pomoc w załadowaniu do auta było duże zdziwienie, że o coś takiego proszę. W końcu nakazano mi podjechać od tyłu bo przez główne wejście towar nie jest wydawany. Nikt, nie wskazał mi w którym miejscu mam podjechać, żadnych oznaczeń na drzwiach odbiór towaru. Wyglądało na to że odbieram towar nielegalnie.
-
Marcin Biernacki ★★★★★
Zawsze świetna obsługa pomimo dużej ilości klientów.
-
Grabek ★☆☆☆☆
Dziś miałem nietypowa i dość niemiła sytuację w sklepie w Nowym Dworze. Wczoraj został zakupiony w Waszej sieci sklepów telefon komórkowy, który podczas zakupy był otworzony przez pracownika sklepu w celu obejrzenia czy jego stan jest nienaruszony. Na następny dzień chciałem zwrócić telefon bo nie spełniał moich oczekiwań, telefon włączyłem na dosłownie 5minut. Dziś chciałem go oddać w sklepie, ale Pan pracujący w sklepie (niski blondyn z brodą, lekko łysiejący z dodatkowym kg) powiedział, ze nie przyjmie telefonu bo pudełko było otwierane, dało się wyczuć że jest zły na to że przychodzę oddać telefon. Dziwna sytuacja bo telefon otworzył pracownik i po drugie, jak można sprawdzić czy telefon jest odpowiedni dla użytkownika nie otwierając go ? Pojechałem do Legionowa i tam bez problemu zwrócili mi pieniądze z uśmiechem na twarzy.Czy w każdym sklepie są różne standardy ? Jak to że w jednym sklepie można zwrócić towar, a w drugim przez humor pracownika zostać wysłanym do domu? Nie polecam sklepu w NDM i gburowatego Pana. Lepiej odrazu pojechać do Lwo. Edit: Nie, nie będzie następnej wizyty zapomnijcie. Czy będą wyciągnięte wnioski co do niekompetentnego pracownika ?
-
R C ★★★★★
Duży przestrzenny sklep. Pracownicy mili i uprzejmi, znalazłem tutaj to czego szukałem. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres RTV EURO AGD?
RTV EURO AGD znajduje się przy Leśna 3, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do RTV EURO AGD?
Można skontaktować się z RTV EURO AGD pod numerem +48 855 855 855
Jak można dotrzeć do RTV EURO AGD?
Do RTV EURO AGD można dotrzeć, korzystając z poniższego linku