Opinie

  1. Piotr B ★★★★★

    Profesjonalnie i rzeczowo. 6 dni roboczych VISA DTV przesłana na maila. Raz kontaktowałem się telefonicznie bez żadnego problemu. Tak powinny działać wszystkie ambasady.

  2. Tomasz Giełda ★☆☆☆☆

    Bardzo słabo. Wysłałem maila z zapytaniem o niedziałającą stronę na której się rejestruje leki i nikt nie raczył odpowiedzieć. Telefonu też nikt nie odbiera.

  3. Marcin Miziołek ★★★★★

    Z mojej perspektywy - rewelacja. Świetny kontakt. Za każdym razem bardzo rzetelne informacje. Bardzo kontaktowe osoby, chętne pomóc. Duże "dziękuję" z mojej strony.

  1. Agnieszka Krasuska ★★★★★

    Bardzo miła obsługa! Pani Aleksandra bardzo mi pomogła, profesjonalna i konkretna kobieta która szybko i życzliwie wszystko mi wytłumaczyła. Jestem super zadowolona z jakości obsługi telefonicznej

  2. Emilia Rutkowska ★★★★☆

    Piszę tę opinię na temat obsługi w samej ambasadzie a nie na temat samego procesu aplikacji o wizę (co wolę podkreślić). Kontaktowałam się z ambasadą zarówno mailowo jak i telefonicznie, i w obu przypadkach uzyskałam odpowiedzi, obsługa była bardzo miła i na wysokim poziomie.

  3. seba krop ★★★★★

    Tak powinny działać wszystkie Ambasady, bez problemu można się dodzwonić, pracujące tam osoby są bardzo kompetentne i bardzo pomocne. Przy każdorazowym kontakcie byłem traktowany z szacunkiem i wyrozumiałością. Widać ze pracują tam ludzie z przyjemnością a nie z przymusu.

  1. Bolek Bolo ★☆☆☆☆

    Szukają kierowcy. Płacą 3490 zł brutto, to jakieś jaja. Zasuwasz po12 - 14 godzin, często soboty, niedziele. Skąd oni się zerwali?

  2. Marta Szkudlarek ★★★★★

    Bardzo życzliwi pracownicy, rzetelnie wyjaśnione wątpliwości, pomocne informacje. Polecam!

  3. Kamil Kiedrzyn ★★★★★

    Byliśmy już na lotnisku przed wylotem do Phuket. Okazało się ze w thaipassie data przylotu jest błędna. Linia lotnicza nie chciała nas wpuścić. Próbowaliśmy złożyć wniosek od nowa ale na odpowiedz się czeka do kilku dni. Mimo ze telefon do ambasady był zajęty (prawdopodobnie przez przerwę które jest uwzględniona na stronie) to po kontakcie przez messanger data została zmieniona w 5 min. Bez tego zostalibyśmy w Polsce. Jeszcze raz, dzięki ✌️

  1. Katarzyna Szczurowska ★★★★★

    Kontakt bezproblemowy, zawsze ktoś pod telefonem, problem z Tajlandpassem z którym borykałem sie kilka dni rozwiązano w 15 min! Przy tym bardzo miła obsługa!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ambasada Królestwa Tajlandii?

Ambasada Królestwa Tajlandii znajduje się przy Willowa 7, Mokotów, 00-790 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ambasada Królestwa Tajlandii?

Można skontaktować się z Ambasada Królestwa Tajlandii pod numerem +48 228 492 655

Jak można dotrzeć do Ambasada Królestwa Tajlandii?

Do Ambasada Królestwa Tajlandii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements