Najgorsza ambasada w historii, ponad 3 miesiące i nawet nie udało się umówić na wizytę. Całkowicie bezużyteczny system umawiania wizyt, znikają, zanim jeszcze skończą wypełniać dane. Kompletna strata czasu i brak jakiegokolwiek wsparcia ze strony ambasady w kwestii umówienia wizyty.
Zdjęcia
Opinie
-
Hatem Odet ★☆☆☆☆
-
Hamzeh Khanpour ★★★★★
Miałam wspaniałe doświadczenie w Ambasadzie Niemiec w Warszawie. Personel był niezwykle przyjazny, cierpliwy i pomocny przez cały proces. Atmosfera była spokojna i dobrze zorganizowana. Jestem bardzo wdzięczna za ich życzliwość i profesjonalizm. Chciałabym szczególnie podziękować urzędnikowi (kobiecie), który zajmował się moim wnioskiem. Była niezwykle profesjonalna i sprawiła, że cały proces przebiegł sprawnie i bezstresowo. Jej życzliwość i pomoc były naprawdę wyjątkowe i jestem jej bardzo wdzięczna za wsparcie. Dziękuję!
-
hobin raj Malanthara ★★★★★
Od samego początku widać zaangażowanie ludzi. Miła atmosfera, czysto i schludnie... Miła i pomocna obsługa, która zawsze jest gotowa pomóc i rozwiać wszelkie wątpliwości. Są bardzo cierpliwi.
-
Cuong Dang ★★★★★
Dzisiaj mam tu spotkanie rodzinne. Personel ambasady jest niezwykle profesjonalny i bardzo przyjazny. Dziękuję bardzo!
-
우상진 ★★★★★
Jesteś naprawdę bardzo miły. Jest to najbardziej przyjazny i dokładny system spośród ambasad, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia.
-
fikran bvandra ★★☆☆☆
Szanowny Konsulacie, Jestem Fikran Bovandra, mam pytania. Dostałem pracę i zezwolenie na legalną pracę w Dreźnie. Teraz chcę zrobić wizę na więcej niż 3 miesięcy wizy D, ale problem jest prawie 1 miesiąc strona nie otwierała się dla nikogo umówić się na wyrobienie tej wizy. Ja zawsze sprawdzam za każdym razem, ale nadal nie ma umówienia się na wizę. Mam nadzieję, że ambasada może pomóc w rozwiązaniu tego problemu ponieważ moja umowa była gotowa na 1 sierpnia i muszę tam być jak najszybciej.
-
Ayomitide Opajobi ★☆☆☆☆
Od ponad miesiąca nie mam jeszcze wyznaczonej daty spotkania w sprawie wizy studenckiej. To niesprawiedliwe.
-
LOKESHGOWTHAM SUBRAMANIAN ★★★★★
Bardzo pomocna pani w recepcji i proces przebiegł sprawnie i łatwo, jeśli masz wszystkie wymagane dokumenty. Ludzie są mili i delikatni.
-
Ateneus G ★★★★★
Jedna z najlepszych ambasad, w jakich kiedykolwiek byłem, czysto, miło, a ludzie są niesamowicie delikatni. Uwielbiam niedźwiedzia przy drzwiach.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres German Embassy In Warsaw?
German Embassy In Warsaw znajduje się przy Jazdów 12/2, 00-467 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do German Embassy In Warsaw?
Do German Embassy In Warsaw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku