Polecam sklep, Pan Bartek bardzo miły i poczekał chwilę po zamknięciu sklepu żeby obsłużyć klienta bardzo polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Dym3k ★★★★★
-
Łukasz Banachowicz ★★★★★
Dobrze zaopatrzony, jest wszystko czego szukam. Na duży plus zasługuje od niedawna obsługa która do tej pory kulała. Od jakiegoś czasu nowy chłopak, który zawsze doradzi, zaproponuje coś ciekawego w zamian jak akurat nie ma moich ulubionych smaków longfilli. Gigi tic tac dla mnie sztos....
-
wiktor ikwanty ★★★★★
Dawno nie byłem w tym sklepie a wręcz omijałem go szerokim łukiem, głównie przez obsługę, dzisiaj postanowiłem dać mu szansę i… bardzo pozytywnie się zaskoczyłem, krótko obcięty chłopak za ladą potrafił mi świetnie doradzić i odpowiedzieć na wszystkie moje pytania, teraz napewno będę tu wpadał częściej!
-
AndreSmets ★★★★★
Zazwyczaj nie pisze opinii ale z racji że od dawna tu przychodze to się wypowiem, miejsce to w końcu stanęło na nogi, wcześniej byla tu dziewczyna która pracowała jak za karę a atmosfera była grobowa co zniechęciło mnie do robienia tam zakupów, lecz niedawno jak tam wstąpiłem, za ladą był sympatyczny młody chłopak z którym można było normalnie porozmawiać a nawet się pośmiać, w końcu ktoś z dobrym poczuciem humoru i chęciami do pracy, chyba najlepsza obsługa jak dotychczas. Bez zawahania mogę polecić ten sklep Enjoy;]
-
Maciej Mróz ★★★★★
spory wybór olejków, e-papierosów czy jednorazówek, obsługa zawsze pomocna
-
ewelina chlopecka ★★★★★
Polecam serdecznie miła obsługa trzymać tak dalej.
-
Jan Pazdrowski ★★★★★
Idealny Vape Shop, ponieważ: można zaparkować pod samym wejściem, asortyment jest bardzo szeroki: wszystkie akcesoria których zazwyczaj szukam po całej Warszawie tutaj mają na miejscu, duży wybór moich ulubionych soli nikotynowych oraz ogólnie wszystkiego co potrzebne a także miła i profesjonalna obsługa. 100/100, będę przyjeżdżał z Warszawy bo warto.
-
Aleksandra Bandera ★☆☆☆☆
Przyjechałam dziś specjalnie na otwarcie sklepu Jest grudzień zimno na zewnątrz czekałam pod drzwiami aż do 10.20 nikogo nie zastałam sklep był zamknięty mimo iż poinformowano mnie telefonicznie że lokal powinien być otwarty od 10tej. Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta, sama pracuje jako sprzedawca i nie wyobrażam sobie żeby nie otworzyć lokalu na czas.
-
Natalia Wróbel ★★★★★
Świetny sklep, duży wybór produktów oraz świetna obsługa a w szczególności Pani Aleksandra która potrafi i rozweselić i pomóc w wyborze produktu. Na pewno jeszcze tu wrócę ☺️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres E-TABAK EPAPIEROSY, BONGO,SHISHA.TYTON?
E-TABAK EPAPIEROSY, BONGO,SHISHA.TYTON znajduje się przy Warszawska 26, 05-510 Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do E-TABAK EPAPIEROSY, BONGO,SHISHA.TYTON?
Można skontaktować się z E-TABAK EPAPIEROSY, BONGO,SHISHA.TYTON pod numerem +48 575 180 686
Jak można dotrzeć do E-TABAK EPAPIEROSY, BONGO,SHISHA.TYTON?
Do E-TABAK EPAPIEROSY, BONGO,SHISHA.TYTON można dotrzeć, korzystając z poniższego linku