Opinie

  1. Michał Makuch ★★★★★

    Dobry wybór piw bezalkoholowych. Jako sklep wychodzi drogo, bo za zwykłe czeskie piwa płacimy 10 złotych, czyli często dwa razy tyle co w hipermarkecie. Jako bar wychodzi tanio, bo kapslowe to 6 złotych.

  2. Darka ★★★★★

    Byłam pierwszy raz, zapytałam Pana o polecenie piw smakowych (lubię konkretne smaki) Pan się mną zaopiekował, był uprzejmy i miły, trochę drogo bo za dwa piwa wyszło koło 56 zł, polecam zajrzeć, duży wybór, miejsce klimatyczne z muzyką w tle

  3. Dagmara Szczepanska ★★★★☆

    Bardzo szeroki wybór piwa i mocnych alkoholi, lecą mecze, fajny klimat. Jedzenie jak na bar z piwem ok, ale krążki cebulowe blade i sama panierka.

  1. Aleksandra Skrzypczak ★★☆☆☆

    Uwielbiam to miejsce od dawien dawna ,natomiast nowa obsluga baru jest tragiczna i mam poczucie ze wogole nie jestem tam chetnie widziana.Zero kultury ,przywitania sie ,zapytania sie o jakies potrzeby klienta,całość obsługi jest poprostu ,,wyjdź i nie przeszkadzaj mi’’Pani( dziewczynka )stoi w słuchawkach ,zero kontaktu ,zero jakiego kolwiek minimalnego profesjonalizmu. W lokalu ,w łazience toaleta wylała,woda była wszędzie.Przekazalam Pani ze nie da sie skorzystać z toalety ,powiedziała mi że nie jest to jej problem i musze sobie jakoś radzić,siadła za barem dalej coś słuchając i nawet nie przejęła sie ta toaleta,co za absurd.Drodzy właściciele lokalu,odwiedzam Was bardzo często ale proszę Was bardzo dopilnujcie żeby Wasi pracownicy znali chociaż najprostsze zwroty polskie jak proszę i dziękuję

  2. Adrian Witan ★★☆☆☆

    Brak rozdzielenia cen sklepowych od cen pubowych to porażka. Obsługa średnia, do tego przy trzech zamówieniach nie dostałem ani jednego paragonu. Mógłby się tym zainteresować jakiś człowiek z KAS. Miejsce bez ludzi i bez klimatu. Ale może w ciasteczku o to chodzi?

  3. Martyna Stanisławska ★★★★★

    Polecam serdecznie! Obsługa wspaniała, pomaga na bierząco i zawsze gotowa z propozycją nowego drinka albo smaku piwa. Do kompletu coś do zjedzenia albo atrakcje w postaci piłkarzyków lub gier. Z zespołem wpadamy co tydzień! Remi poradzi sobie ze wszystkim!

  1. Lester Greelack ★★★☆☆

    Wysokie krzesełka wyłącznie. Prosecco trzeba samemu sobie otworzyć. Znudzona obsługa. Nie warto.

  2. Violetka Morocco ★★★★★

    Bardzo dobry wybór piwa oraz klimat prawdziwego baru sportowego. Są telewizory dla obejzenia wyścig sportowych. Plusem jest otwarcie do 01:00 nocy, kiedy wszystko pobliżu już zamknięte.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres The Beer Store Wilanów?

The Beer Store Wilanów znajduje się przy Aleja Rzeczypospolitej 14, 02-972 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do The Beer Store Wilanów?

Można skontaktować się z The Beer Store Wilanów pod numerem +48 500 200 200

Jak można dotrzeć do The Beer Store Wilanów?

Do The Beer Store Wilanów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements