Opinie

  1. Artur M ★☆☆☆☆

    Uważajcie na tą firmę ! Nie kupujecie tam butów bo jak coś się stanie to zrobią wszystko by nie uznać reklamacji. W odpowiedzi na reklamację butów mojego dziecka napisali że źle dobraliśmy buty do stopy dziecka ! Poza tym chcą by im wysyłać zdjęcia stopy dziecka! To nie jest zgodne z prawem ! Przestrzegam. Sprawę zgłoszę tam gdzie trzeba bo nie godzę się na takie bzdury ! Ciekawe jak bardzo się zdziwi Rzecznik Praw Dziecka jak mu prześle kilka maili w których pracownik R-gol domaga się żebym wysłał im zdjęcia stóp dziecka. Rzecznik Praw Konsumenta też będzie powiadomiony

  2. Paweł Kołodziejski ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie. Złożyłem reklamację dotyczącą butów piłkarskich. Zamiast rzetelnego rozpatrzenia sprawy, sklep całkowicie zrzucił winę na klienta, twierdząc że źle dobrałem rozmiar obuwia( od 6 lat mam ten sam nr. buta i gram tylko w adidasach). Takie podejście jest nieuczciwe i pokazuje brak poszanowania dla praw konsumenta. Oczekiwałem profesjonalnej obsługi i rozwiązania problemu, a spotkałem się jedynie z próbą przerzucenia odpowiedzialności. Sklep nie tylko nie uznał reklamacji, ale też potraktował klienta w sposób lekceważący. Jeśli ktoś szuka miejsca, w którym jego prawa będą respektowane, a reklamacje rozpatrywane zgodnie z obowiązującymi przepisami, to ten sklep zdecydowanie nie jest właściwym wyborem.

  3. brus li ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce dla milośnoków piłki, szwroki asortyment kazdy znajdzie cos dlq siebie ofrlerta koszulek klubowych piłki korki i inne niebędne dla piłkarza rzeczy zdecydowanie polecam.

  1. Artur Jaskólski ★★☆☆☆

    tragedia obsługa klienta przy zakupach internetowych , wydałem w tym sklepie tysiące złotych przez wiele lat. zamówiona bluza okazała sie za duża, dokonałem zwrotu -pieniędzy nie odzyskałem do tej pory . Brak możliwości kontaktu napisałem kilka e-maili - zero odpowiedzi , traktują klienta jak śmiecia . Kiedyś bardzo porządna firma - teraz tragedia . Odradzam zakupy. Kompletna bzdura że nie jesteście odpowiedzialni za sklep internetowy - marka jest marka i sami wystawicie sobie dodatkową negatywną opinie pisząc takie bzdury. Jak mam odzyskać pieniądze za zwrócony towar skoro nikt od Was nie odpisuje na maile . Wstyd żeby w tych czasach tak traktować klienta . Tak jak przez wiele lat polecałem r-gol wszystkim bo byliście solidną firmą z błyskawicznym kontaktem z kupującym to teraz wiele się zmieniło - niestety na gorsze. Aktualizacja po miesiącu - wreszcie pojawił się zwrot pieniędzy za zamówienie - sporo po wyznaczonym przez sklep internetowy terminie. dodałem jedną gwiazdkę do opinii . Niestety jak pisałem wyżej kontakt ze sklepem tragiczny - jeśli kupisz produkt który Ci nie odpowiada to pewnie masz duży problem

  2. Adrian Sierota ★★★★★

    Przyszedłem po turfy w sobotę, obsługiwał mnie Marcus. Bardzo pozytywne nastawienie, profesjonalna obsługa. Mierzyłem 3 pary butów w różnych rozmiarach [TF i FG]: 1) adidas Predator League Jude Bellingham, 2) Nike Tiempo Legend 10 Pro, 3) Puma Future 8 Pro Cage TT. Finalnie wybrałem Puma :)

  3. Kamil Wołosewicz ★★☆☆☆

    Rok temu z kawałkiem kupowałem korki i było ok - trafiłem na osobę z obsługi, która nie tylko fajnie doradziła, ale też i podpowiedziała. Natomiast byłem wczoraj - obsługa zupełnie nie zainteresowana klientami. Na początku chwilę mi zajęło kto jest z obsługi bowiem niczym szczególnym - poza małą plakietką - się nie wyróżniają, a też nikt nie interesuje się tym czy jest jakiś klient czy nie. Jak zapytałem jednej osoby o sznurówki to tylko rzuciła info, że nie ma - są w necie, ale to tak jednocześnie na odchodne, że nawet nie miałem szans zapytać o cokolwiek więcej xd także jakość obsługi spadła dramatycznie.

  1. Roman Bartnicki ★☆☆☆☆

    Nie polecam zakupów w tym sklepie a bezpośrednio u producentów. Powody odrzucania reklamacji są absurdalne !!! Muszę się podzielić powodem odrzucenia reklamacji butów do piłki nożnej, użytkowanych 6 miesięcy, kupionych za około 1200 zł elite, AG pro ( porozklejane i popękany materiał na cholewce i wewnątrz butów). Cytuję Pana Łukasza K. specjalistę od oceny jakości oraz reklamacji obuwia i wyborów kaletniczych : " Analizując rozklejenie cholewki uważam, że zmiana powstała w skutek gwałtownego, nagłego zdarzenia, działania dużej siły" koniec cytatu. Nie bardzo rozumiem, piłka nożna to nie balet ? Owszem działają tam duże siły !!! Czy producent zabrania używania dużych sił w grze w piłkę nożną ? Co mam rozumieć prze dużą siłę ?To jakiś absurd. Takich fachowców tam mają. Sprawa idzie do UOKiK.

  2. Michu 1987 ★☆☆☆☆

    Problemem nie jest niska jakość butów a sposób załatwiania reklamacji. Buty Nike miałem 14mcs i grałem z częstotliwością 2-3 razy na miesiąc. Rozszedł się prawy od wew części stopy na zgięciu śródstopia. Zatem czemu służy gwarancja 24 msc ...nie wiem. Oddaje temat do rzecznika i Was koleżanki i koledzy zachęcam do tego samego! p.s. zgadnijcie ile w RGol się czeka na odpowiedź w sprawie reklamacji? Ano maksymalnie tyle ile daje ustawa, nic krócej. Także jeżeli chcecie kupić tutaj co cokolwiek musicie zabezpieczyć się w rezerwowy sprzęt aby przez ich politykę nastawioną frontem do klienta nie "grzać ławki".

  3. Bartek Cieślik ★☆☆☆☆

    Kompletnie nie polecam sklepu r-gol. Zakupione korki po 3 miesiącach się rozkleiły. Zostały wysłane na reklamację, która została odrzucona ze względu na to, że buty nie były dobrze wyczyszczone, ponieważ stwierdzili, że obuwie jest niezadbane... (wysłałem je po treningu zirytowany, że tak szybko się rozwaliły i dla ukazania, że były używane na odpowiedniej nawierzchni.) Jeśli chcecie kupić korki to na pewno nie tutaj...

  1. Sebastian Bunicz ★★★★★

    Świetny sklep z produktami piłkarskimi. Od rzeczy reprezentacji Polski, przez koszulki najsłynniejszych, kanał sportowy a na lokalnych klubach takich jak KTS Weszło kończąc. Ładny wystrój oraz pomocna obsługa. Wygodny dojazd (miejsc parkingowycj dużo przed wejściem) Polecam - sam bankowo będę wracał.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep piłkarski R-GOL.com Warszawa?

Sklep piłkarski R-GOL.com Warszawa znajduje się przy Puławska 255, Mokotów, 02-740 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep piłkarski R-GOL.com Warszawa?

Można skontaktować się z Sklep piłkarski R-GOL.com Warszawa pod numerem +48 221 220 290

Jak można dotrzeć do Sklep piłkarski R-GOL.com Warszawa?

Do Sklep piłkarski R-GOL.com Warszawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements