Opinie

  1. Artur ★☆☆☆☆

    Miejsce żerowania lokalnej żulerni i patusów. Policja i straż miejska udają, że nie widza problemu, a sklep ewidentnie nadaje się do zamknięcia, o co od dawno wnioskują okoliczni mieszkańcy. Dopiero wtedy będzie bezpiecznie w tym miejscu.

  2. Jake ★☆☆☆☆

    Ceny i obsługa z kosmosu!!! Pan i pani w sklepie ewidentnie problemy z czytaniem XD Musiałem 4 razy powtórzyć jakie piwo chce kupić. Chłop z obsługi (prawdopodobnie właściciel) rzuca zbędne komentarze do klientów i finalnie pakuje do siatki nie to co trzeba. Koleżanka chciała piwo cytrynowe, a spakowano nam miętowe… Niby sklep monopolowy, a problem z odróżnieniem 10 piw na krzyż? Ja rozumiem, że nie każdy z powołania powinien pracować w monopolowym, ale czytania i słuchania ze zrozumieniem chyba uczyli w podstawówce? Pani trzeba oddać, że była bardzo miła. Edit: Właściciel już więcej nie zaprasza, co idealnie ukazuje jego gburowaty charakter i lekceważące podejście do klienta. Widać mentalność z PRL-u pozostała… żałosne.

  3. Andrzej ★★★★☆

    Właśnie tego oczekuje idąc do nocnego, zimne napoje, obsługa z którą da się pogadac oraz okoliczne chłopaki na ławce i przed sklepem. Jest klimat i adrenalina. Ci co daja 1 gwiazdkę chyba nie wiedzą na czym polega sklep nocny i niech lepiej nie wychodzą w nocy z domu. Nie dam 5 gwiazdek bo bez Skorpiona to już nie jest to samo..

  1. Kiika ★☆☆☆☆

    Starch tam przychodzić na ławeczce przed sklepem zawsze zgraja patusów pryskajacych się gazem przy innych ludziach. Syf dokoła. Ciągły brak podstawowych towarów. Typowy menelowski sklep nocny

  2. Anna Budziszwska ★☆☆☆☆

    Drugi raz byłam w tym sklepie i Pan nie zadowolony za dużo pracuje jest nie sympatyczny i aż odechciewa tam wogole przebywać, . Serio zawiało grożą....Nie polecam niecierpliwym

  3. dariusz Kaczmarek ★★★★★

    Super miejsce super sprzedawcy po prostu jest GIT

  1. Jola K. ★☆☆☆☆

    Trzy razy byłam w tym sklepie w odstępie kilku tygodni. Za każdym razem sprzedawcy (dwóch) wbijali na kasę cenę wyższą niż ta przy piwie na półce (1zł więcej za każdą puszkę). Po zwróceniu uwagi, że cena nie zgadza się to z ceną przy towarze, mówili, że cena zmieniła się niedawno (za każdym razem), a mi odmawiali sprzedaży za cenę z półki. Do tego chamstwo i agresja z ich strony.

  2. inigo igor ★★★★☆

    Ratuje życie dla studenta, ale mógłby więcej piwek być ciekawszych, ceny bardzo spoko

  3. Syc Vester ★★★☆☆

    Cóż można powiedzieć o sklepie monopolowym, tym bardziej, kiedy się samemu pije od święta... Tak, nie mam co o tym miejscu powiedzieć. Wydaję mi się, że asortyment alkoholowy jest duży, ale, niestety, ilekroć tam byłem, na przestrzeni 5 lat z 4 razy, to nigdy nie było papierosów, które chciałem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Alkohole świata 24h?

Alkohole świata 24h znajduje się przy Kopińska 10A, 02-321 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Alkohole świata 24h?

Do Alkohole świata 24h można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements