Opinie

  1. Ania Jakubczyk ★☆☆☆☆

    Pan sprzedawca bardzo niemiły, czekaliśmy 30 minut na obsługę, nikt nie otworzył nam drzwi niby 24h i co?

  2. Izabela Szpyrka ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiły sprzedawca, nie polecam.

  3. Dominik Wojn ★☆☆☆☆

    Tak niemiły sprzedawca , że zrezygnowałem mimo , że był to jedyny sklep w okolicy . Byłem tam 04.05.2025 o godz. 21:40 .

  1. dominikbrajta ★☆☆☆☆

    tragedia obsługa, pani niech sobie siedzi na chacie jak się nie potrafi zachować albo zacznie robić coś ambitniejszego, bo widocznie nie chce pracować w tym miejscu. Nie pozdrawiam

  2. kacper kuczyński ★★★★★

    Najlepsza ekspedientka jaką w życiu poznałem , Pani Ania wymiata

  3. Dorota Pietrzyk ★☆☆☆☆

    Było by 5☆ gdyby nie jedyna pracownica sklepu, która rujnuje kompletnie i doszczętnie jego opinię. Chodzi o Panią o rudych włosach ( sądząc po innych opiniach już słynną w negatywnym tego słowa znaczeniu). Ponieważ jestem osobą pijąca co najwyżej sporadycznie to bywam tam stosunkowo rzadko. Jedynie po jakiś napój energetyczny lub wodę i to głównie w niedziele. Pierwszy raz od 3 lat pojawiłam się tam w celach zakupu % - w ubiegłym tygodniu. Mieliśmy w domu gości. Kiedy przyszłam za drugim razem dokupić kilka piw i zwrócić zakupione wcześniej butelki zaczął się foch, że ona nie ma gdzie ich stawiać, gdzie paragon, a w ogóle to zly moment. Pojawiłam się potem jeszcze raz i usłyszałam, że "O! To znowu Pani". Bynajmniej nie z uśmiechem na ustach. W pozniejszych godzinach, pojawiłam się znowu. Obok mnie stało kilku klientów i suma sumarum po powrocie do domu zorientowałam się, że najwyraźniej kiedy dokonywałam płatności jeden z klientów ukradł mi tel z rozpiętej nerki. Wróciłam do sklepu z pytaniem czy monitoring działa i czy kamery dobrze obejmują to miejsce. W odpowiedzi usłyszałam, że na pewno go zgubiłam ( w domyśle - po pijaku), a odczytu z kamer nikt nie będzie nawet się fatygował żeby zrobić. Odpowiedziałam, że zgłoszę sprawę na policję i nie będą mieli wyjścia. Ukoronowaniem naszej krótkiej znajomości z rudą Panią bylo stwierdzenie, że za dużo pijemy ( ciężko powiedzieć o jakie "my" chodziło, ponieważ przychodziłam sama. Może o mojego męża dla którego prosiłam o konkretne piwo z lodówki.). Ponownie podkreślę, że alkohol kupowałam pierwszy raz od 3 lat, a poczułam się jak jakiś alkoholik, lump i ostatni menel. Na dodatek w sklepie byli klienci którzy byli świadkiem tej "laurki" jaką mi wystawiono. Myślałam, że ze wstydu zapadnę się pod ziemię. Podsumowując: jeżeli kiedykolwiek zobaczę, że na zmianie jest wspomniana kobieta, to nawet jak bym miała kupić tylko zapałki to wolę pójść do innego sklepu, nawet gdyby była to niedziela i środek nocy. Reszta Pań obsługujących sklep - bardzo sympatyczna i bez zarzutu. Pozdrawiam je serdecznie i współczuję pracy z taką "personą". Tacy ludzie przynoszą wstyd Właścicielowi sklepu, rzutują na renomę firmy, a w konsekwencji na wysokość utargów, skoro klienci po takich przebojach wolą omijać tą lokalizację szerokim łukiem.

  1. Grzegorz Klimczak ★☆☆☆☆

    Sklep super, ale ta ruda co tam pracuję mnie prześladuje. Zostałem nazwany alkoholikiem za to że drugi raz w ciągu dnia przyszedłem po piwo. Ruda odejdzie będzie 5 gwiazdek

  2. Adrian Wielądek ★☆☆☆☆

    A więc tak. Zacznę od tego, że Pani za ladą(starsza ruda pani) jest strasznie nie uprzejma, przede wszystkim ma problem z tym ze musi obsłużyć klientów. Przy okazji jest strasznym gburem. Wyobrażacie sobie że, przychodzicie na niedzielnej kacówie po zimną perle export a typiara odpowiada ze ona wam nie sprzeda „bo nie, bo nie musi”, kilkaset metrów dalej jest stacja benzynowa, mimo wyższych cen, sugeruje skorzystanie ze stacji benzynowej aby zaoszczędzić na zdrowiu psychicznym. Nie polecam, nie pozdrawiam. Naprawdę masakra, serio idźcie na stacje, przewietrzycie się przy okazji. Trzymajcie się tam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Świat Alkoholi 24h Chorten?

Świat Alkoholi 24h Chorten znajduje się przy Pańska 67, 00-830 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Świat Alkoholi 24h Chorten?

Do Świat Alkoholi 24h Chorten można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements