Opinie

  1. Jack ★☆☆☆☆

    Chciałem skorzystać z usług tej szkoły. Pojechałem na adres wskazany na stronie internetowej w zakładce kontakt (Al. KEN 85 Galeria Metro Bis Warszawa) ale poza wciąż wiszącym szyldem szkoły nie znalazłem. Ponoć wyprowadziła się 2 lata temu. Pojechałem więc na ulicę Rosoła 10 gdzie odbywają się zajęcia, ale również nikogo nie zastałem. Dzwoniłem przez kilka dni (i po godzinie 11:00 i 15:00) pod nr telefonu wskazany na stronie internetowej w zakładce kontakt - niestety ciągle pojawia się komunikat, że nr jest nieosiągalny. Wczesniej, bo 2 tygodnie temu wysłałem maila na adres podany na stronie internetowej w zakładce kontakt, ale do dzisiaj nikt nie odpowiedział. Szkoła widmo? P.S. Nawet jeśli zakończyliście sezon to z punktu widzenia potencjalnego, zainteresowanego Klienta nie ma to żadnego znaczenia. Wystarczy zamieścić stosowne info na stronie internetowej, że na chwilę obecną nabór jest zamknięty lub zakończony. Takiej informacji brak! Gratuluję sukcesów i zdobytych medali, ale to również nie powinno mieć wpływu na profesjonalne funkcjonowanie szkoły. Tak jak organizacja międzynarodowego obozu nawet dla tancerzy ze 100 krajów.Znalazłem już inną szkołę tańca, w której przyjęto mnie z otwartymi rękoma. Bez żadnych tłumaczeń i zbędnych wymówek. Pozdro!

  2. msk0405 ★★★★★

    Super szkoła, bardzo zaangażowani prowadzący, córka mega zadowolona!

  3. Dariusz Leśniak ★☆☆☆☆

    Niestety mimo kilku prób nie udalo nam sie zapisać jak i dziecka na zajęcia. Byliśmy osobiście w wakacje, gdzie nie było nigdzie informacji o nieczynnym biurze. Pisaliśmy maile w wakacje i też brak odpowiedzi. Byliśmy ponownie osobiście na początku września i powiedziano nam, że będą zajecia otwarte w terminie w którym niestety nie możemy sie zjawić. Kazano napisać zatem maila z zapytaniem o zajęcia w tygodniu, co też tego samego dnia uczyniłem. Otrzymalem jedynie odpowiedź, że zapraszają ma zajęcia próbne o czym już pisałem powyżej. Odpisałem o co chodzi i że byłem osobiscie i w jakim celu... niestety brak odpowedzi do dzisiaj. Zarowno my jako para i córka bardzo mocno staraliśmy sie zapisać do tej szkoły... niestety ani przez chwile nie zadbali o to, abyśmy uzyskali chociażby podstawowe informacje, aby przyjść na pierwsze zajęcia. Szkoda, bo jesteśmy sąsiadami. Znajdziemy szkółkę może i troche dalej, ale wiem że zadbają o nas od samego początku zdecydowanie lepiej, bez zbędnego chodzenia i pisania maili.

  1. Marta Maiseyenka ★★★☆☆

    Nie mam zastrzeżeń co do trenerow, córka z chęcią chodzi na zajęcia. Natomiast na recepcji jest zawsze bałagan i tłum ludzi. Nikt nie informuje o zasadach uczestnictwa w zajęciach. Nie dają regulaminu, ani zgód do podpisania. "Z regulaminem powinno się zeznajomic samodzielnie na stronie internetowej", powiedziała Pani w recepcji, kiedy się okazało, że przepadły nam zajęcia z karnetu, I brak jest możliwości ich odrobienia. Na korytarzach pełno ludzi, w szatni tłumy, nie ma gdzie usiąść, ani się przebrać. Mam wrażenie, że szkoła jest raczej nastawiona na masowke, niż na poziom. Pozdrawiam.

  2. Bartłomiej Zygmuntowski ★★★★★

    Byliśmy z małą na pierwszych zajęciach akrobatyki. Wyszła uśmiechnięta. Trochę podpatrywaliśmy i naprawdę Pani Natalia świetnie daje sobie radę z dziewczynami. Dużym atutem tych zajęć są niewielkie grupy, a także wybór odpowiednich godzin zajęć tygodniu. Jeśli dziecko się rozchorowało to zajęcia można odrobić w sobotę.

  3. Bart78 ★★★★★

    Byliśmy z małą na pierwszych zajęciach akrobatyki. Wyszła uśmiechnięta. Trochę podpatrywaliśmy i naprawdę Pani Natalia świetnie daje sobie radę z dziewczynami. Dużym atutem tych zajęć są niewielkie grupy, a także wybór odpowiednich godzin zajęć tygodniu. Jeśli dziecko się rozchorowało to zajęcia można odrobić w sobotę.

  1. Asia G ★★★★★

    Fajne miejsce dla dzieci i dorosłych. Bazując na trzech latach doświadczeń nauki tańca mojej córki w Lookasdance, mogę podzielić się kilkoma obserwacjami. Właściciele budują relacje na kształt rodziny, wszyscy się tam znają, a dorośli słuchają dzieci i zachęcają je do rozwijania swoich talentów. Szkoła zatrudnia trenerów, którzy pasjonują się tańcem i nie traktują zajęć tylko jako pracy. Są uśmiechnięci, zaangażowani, życzliwi, zawsze gotowi nieść pomoc, a dzieci ich za to uwielbiają. Śmiało mogę powiedzieć, że jest to miejsce godne polecenia, z którego córka wraca zmęczona ale szczęśliwa i czeka na kolejny dzień zajęć.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szkoła Tańca - Loocas Dance Center?

Szkoła Tańca - Loocas Dance Center znajduje się przy Jagiellońska 61, 03-301 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szkoła Tańca - Loocas Dance Center?

Można skontaktować się z Szkoła Tańca - Loocas Dance Center pod numerem +48 534 544 541

Jak można dotrzeć do Szkoła Tańca - Loocas Dance Center?

Do Szkoła Tańca - Loocas Dance Center można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements