kasjerka wpuściła swojego znajomego przede mnie mimo, że stałem jako jedyny w kolejce XD, nawet nie raczyła nic powiedzieć tym bardziej odpowiedzieć na „dobry wieczór”, które powiedziałem dwukrotnie. 22:00 03.09 - jeśli jest Pani niemową to najmocniej przepraszam, ale to wpuszczenie kolegi z rękami pełnymi towaru jest dla mnie niezrozumiałe.
Zdjęcia
Opinie
-
morda tam psie ★☆☆☆☆
-
Sylwia Kosmaczewska ★★★★★
Zawsze czysto, półki super zatowarowane, super atmosfera i sympatyczne panie kasjerki ;)
-
Dawid Tomasz ★★★★☆
Żabka zlokalizowana przy ulicy Królowej Jadwigi. Kupiłem bułki śniadaniowe oraz hod-dog. W hog-dog za mało sosu, bułka momenta praktycznie sucha. Obsługa miła oraz sympatyczna. Niestety praktycznie mały wybór w kanapkach. Ceny przeciętne.
-
Aleksandra ★☆☆☆☆
Ten sklep to jest jakaś kpina z człowieka. Ktoś kto nadzoruje sieci sklepów Żabka powinien się dogłębnie przyjrzeć temu obiektowi. Obsługa okropna. Z pogardą do Klienta, zero szacunku. W sklepie i przed nim brudno. Kolesiostwo młodego Pana w okularach (wraz z nim, na jego zmianach) stoi przed sklepem pali, pije i używa takich słów jakich niektórzy nie słyszeli. A i przypomnę tylko, że sprzedaż alkoholu nieletnim jest surowo zakazana. Mieszkając obok wszystko widać. Właścicielu weź się za kontrolę swoich pracowników.
-
Ksavvery ★☆☆☆☆
Pani z Ukrainy pracująca na kasie bardzo nie miła. Odmówiła odgrzania panini o godzinie 22 twierdząc, że odgrzewają jedzenie tylko do godziny 22. W Żabce obok bez problemu nam te jedzenie odgrzali. Szkoda, że Pani pozbawia właścicieli sklepu zarobku.
-
Iza M. M ★☆☆☆☆
Moja cierpliwość się skończyła. Kasjerka z akcentem wschodnim (pracuje tam dość długo już, brunetka) od zawsze była bardzo niemiła i opryskliwa, ale mam blisko więc ignorowałam. Zwróciłam dziś uwagę kobiecie która szarpała i krzyczała na synka (na moje oko 2-letnie), kasjerka naskoczyła bym się nie wtrącała, bo dzieciom nie wolno na wszystko pozwalać bo potem wszystko wynoszą w kieszeniach.
-
Szelescik63 ★☆☆☆☆
Obsługa bardzo nieprzyjemna, gość ciągle przeklina, grozi, wygania ze sklepu gdy chcę coś kupić. Oby go zwolnili, pani na kasie też niczego sobie.
-
kross magnus ★☆☆☆☆
Pani na kasie, bardzo nie miła, prowokującą do kłótni proszę nie dajcie się jej sprowokować, w sklepie nie można czuć się swobodnie.
-
MiKIYT Minecraft ★★★☆☆
No sama żabka spoko ale pracownicy dosyć niemili a pani jak ma przerwe to ignoruje innych
-
0ski3oski ★☆☆☆☆
Podobno miało być otwarte... Jest 6:50.... Tyle w temacie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Królowej Jadwigi 2, 05-120 Legionowo, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku