Opinie

  1. morda tam psie ★☆☆☆☆

    kasjerka wpuściła swojego znajomego przede mnie mimo, że stałem jako jedyny w kolejce XD, nawet nie raczyła nic powiedzieć tym bardziej odpowiedzieć na „dobry wieczór”, które powiedziałem dwukrotnie. 22:00 03.09 - jeśli jest Pani niemową to najmocniej przepraszam, ale to wpuszczenie kolegi z rękami pełnymi towaru jest dla mnie niezrozumiałe.

  2. Sylwia Kosmaczewska ★★★★★

    Zawsze czysto, półki super zatowarowane, super atmosfera i sympatyczne panie kasjerki ;)

  3. Dawid Tomasz ★★★★☆

    Żabka zlokalizowana przy ulicy Królowej Jadwigi. Kupiłem bułki śniadaniowe oraz hod-dog. W hog-dog za mało sosu, bułka momenta praktycznie sucha. Obsługa miła oraz sympatyczna. Niestety praktycznie mały wybór w kanapkach. Ceny przeciętne.

  1. Aleksandra ★☆☆☆☆

    Ten sklep to jest jakaś kpina z człowieka. Ktoś kto nadzoruje sieci sklepów Żabka powinien się dogłębnie przyjrzeć temu obiektowi. Obsługa okropna. Z pogardą do Klienta, zero szacunku. W sklepie i przed nim brudno. Kolesiostwo młodego Pana w okularach (wraz z nim, na jego zmianach) stoi przed sklepem pali, pije i używa takich słów jakich niektórzy nie słyszeli. A i przypomnę tylko, że sprzedaż alkoholu nieletnim jest surowo zakazana. Mieszkając obok wszystko widać. Właścicielu weź się za kontrolę swoich pracowników.

  2. Ksavvery ★☆☆☆☆

    Pani z Ukrainy pracująca na kasie bardzo nie miła. Odmówiła odgrzania panini o godzinie 22 twierdząc, że odgrzewają jedzenie tylko do godziny 22. W Żabce obok bez problemu nam te jedzenie odgrzali. Szkoda, że Pani pozbawia właścicieli sklepu zarobku.

  3. Iza M. M ★☆☆☆☆

    Moja cierpliwość się skończyła. Kasjerka z akcentem wschodnim (pracuje tam dość długo już, brunetka) od zawsze była bardzo niemiła i opryskliwa, ale mam blisko więc ignorowałam. Zwróciłam dziś uwagę kobiecie która szarpała i krzyczała na synka (na moje oko 2-letnie), kasjerka naskoczyła bym się nie wtrącała, bo dzieciom nie wolno na wszystko pozwalać bo potem wszystko wynoszą w kieszeniach.

  1. Szelescik63 ★☆☆☆☆

    Obsługa bardzo nieprzyjemna, gość ciągle przeklina, grozi, wygania ze sklepu gdy chcę coś kupić. Oby go zwolnili, pani na kasie też niczego sobie.

  2. kross magnus ★☆☆☆☆

    Pani na kasie, bardzo nie miła, prowokującą do kłótni proszę nie dajcie się jej sprowokować, w sklepie nie można czuć się swobodnie.

  3. MiKIYT Minecraft ★★★☆☆

    No sama żabka spoko ale pracownicy dosyć niemili a pani jak ma przerwe to ignoruje innych

  1. 0ski3oski ★☆☆☆☆

    Podobno miało być otwarte... Jest 6:50.... Tyle w temacie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Królowej Jadwigi 2, 05-120 Legionowo, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements