Opinie

  1. Izabela Lewicka-Jopek ★★★★☆

    Jedzenie dobre ale na 5 gwiazdek nie zasługuje. Barszcz czerwony z uszkami tak ostry, ze dziecko nie dało rady, kapusta z patelni to zwykła podgrzana kiszona kapusta to też na minus! Reszta dań była ok.

  2. Karolina Hałaburdo ★★★★☆

    Fajny lokal- klimat, obsługa, menu - tutaj wszystko gra. Niestety byliśmy rozczarowani jeśli chodzi o np. ziemniaki z wody - zupełnie nie słone i naprawdę z wody, bo po prostu woda się z nich lała. Lepiej by było je troszkę odparować;) talerz surówek ok, ale bez smaku. To samo się tyczy herbaty z malinami. devolay bardzo smaczny , choć trochę mały:)

  3. Slawomir “Traveler PL” ★★★★☆

    Ciekawe miejsce przy samym Wawelu. Lokal czysty, wystrój typowy dla szanującej się piwiarni, długie ławy, duża przestrzeń, brak ścisku, co w Krakowie bywa trudne do osiągnięcia. Nie czekaliśmy na stolik. Jedzenie świeże i podane szybko. Obsługa na dobrym poziomie. Ceny jak na centrum Krakowa dobre - adekwatne do porcji - spokojnie da się najeść z popitką do 250 zł za 4 osobową rodzinę. Po posiłku dostaliśmy "po kieliszeczku" na odchodne (o ile pamiętam była to wiśniówka) - bardzo fajny akcent. Dzieci dostały cukierki, co również doceniły. Polecam dla rodzin i na szybki obiad blisko Zamku Królewskiego. Odejmuje gwiazdkę za detale, o których nie warto wspominać.

  1. Ra Wo ★★★★☆

    To jedno z lepszych miejsc jeśli chcemy zjeść i mieć zajęcie dla dzieci. Sala rodzinna to po prostu totalny odjazd, całe jedno piętro to ogromny plac zabaw ze zjeżdżalniami i basenami z piłkami, wielkimi kluskami itd. Właściwie to dlatego tutaj jesteśmy, że ta sala to zbawienie dla rodziców. Jedzenie jest bardzo dobre i średnie, zamówiliśmy żeberka 4/5, rosół 5/5, maczankę 5/5, żurek 5/5, pierogi z mięsem 3/5, penne 3/5. Restauracja jest niezwykle klimatyczne, co objawia się we wszystkich elementach od samego wejścia aż po widoczną kuchnię, toalety itd. Stroje obsługi również świetne. Może pani Justyna - host na wejściu, nieco zbyt pospinana (mimo uśmiechu na twarzy), co reszta obsługi super. Mi z parkingowych tutaj praktycznie nie ma, jesteśmy pod Wawelem więc raczej trzeba się dostać do restauracji na piechotę. Idealnie jest tutaj trafić koło 11:30 dwunastej, i przed delikatnych Aperitifach do trwać do obiadu o godzinie czternastej, przeciwnym razie czeka nas kolejka. Wszystkie Lane piwo świetne. Żeberka bardzo dobre, jednak porcja nie są zbyt mała. Rosół świetne, czuć wołowinę i nie czuć maggie. Żurek bardzo dobry, podobnie jak much Anka, chociaż jadłem pierwszy raz, więc nie wiem czy to idealny smak, ale to jest praktycznie danie a nie Przystawka. Pierogi z miesem niestety dość słabe, Mięso średnie w smaku, powinna być wołowina ewentualnie mięso z żeberek. Łopatka i karkówka odpadają. Penne niestety bardzo dziwne i trudne do zjedzenia.

  2. Marta Wlkp ★☆☆☆☆

    Podczas kilkudniowego pobytu w Krakowie, zachęcone opiniami postanowiliśmy z mamą odwiedzić to miejsce. Karty,które dostałyśmy były mało czytelne, bardzo starty nadruk. Zamówiłyśmy zupę węgierska gulaszową, grillowana karkówkę z pieczonym ziemniakiem, sosem tzatziki i salatką. Do tego piwo. Bardzo, bardzo słabo.. Zawiodłyśmy się. Zupa rzadka, smakowała jak leczo z dodatkiem niedogotowanych ziemniaków i kilkoma kawałkami mięsa. Wg mnie zupa gulaszowa powinna być gęsta. Drugie danie przyniesiono nam kiedy jeszcze jadłysmy zupę. Oczywiście karkówka zdążyła ostygnąć. Osoby z 3ech innych stolików dostały drugie danie kiedy zjadły już zupę... Ziemniaki były nadal gorace ale tak twarde, że ledwo można było je zjeść. Karkówka była grillowana prawdopodobnie na brudnym grillu gdyż miała na sobie kuleczki spalenizny. Sama była wg mnie niedogrillowana i twarda. Klimat tego miejsca jest świetny ale jedni klienci mimo, że byli wcześniej o wiele później dostali swoje dania. Musiałam kilka razy prosić się o domówione drugie piwo. Może inne potrawy w tym lokalu są lepsze, może lepiej przygotowane. Tego nie wiem ale nie zamierzam tu wracać. Szkoda bo potencjał niewykorzystany jest.

  3. Maciej Nowak ★★★★☆

    Wieczorne spotkanie z kolegą na kolację i piwo. Zjedliśmy po kotlecie gigancie, wypiliśmy po 3 piwa i dodatkowo jako przekąskę wzięliśmy deskę serów. Biorąc pod uwagę że restauracja mieści się pod Wawelem to rachunek ok 150 zł nie robi wrażenia. Klimat rodem z przygód Szwejka, kelnerzy kłaniający się gościom i ogólny rozgardiasz. To nie do końca moje klimaty ale od czasu do czasu miło spróbować. Jedzenie smaczne, piwo bez hipsterskich wynalazków, ceny rozsądne, obsługa raz lepsza raz gorsza (bardzo miła pani nas obsługiwała ale jak gdzieś zniknęła na dłuższą chwilę to 2 razy zamawialiśmy piwo u kogoś innego i nic nie dostaliśmy). Ogólnie polecam :)

  1. Aleksandra Krzywoń ★★★★★

    Bardzo fajna restauracja - nie jest to miejsce, w którym odkryjecie jakieś niesamowite smaki, nowości czy zaskoczenia, jednak ono ma swój klimat. Duże porcje (ogromne) w przystępnej cenie i co najważniejsze czuć, że dania są wykonane ze świeżych składników. BARDZO SZYBO DOSTALIŚMY DANIA. Na plus także stosunek ceny do jakości (za deskę dla dwóch osób, a spokojnie najadłbym się nią trzy osoby 99 zł!!!). Z napojów polecam lemoniadę wg humoru. Warto wspomnieć o miłej obsłudze i kieliszku wiśniówki na koniec. Po takim posiłku bardzo przydatny.

  2. Michał Nowicz ★★★☆☆

    Mieliśmy okazję skosztować tutejszej kuchni. Jeżeli chodzi o smak i sposób przygotowania całkiem dobre, może nie rewelacyjne ale naprawdę smaczne. Jednak polecam pierogów ruskich, chyba jedne z gorszych jakie milem okazje jeść w ostatnim czasie. Natomiast bardzo duże zastrzeżenia co do obsługi. Czekaliśmy ponad pół godziny aż ktoś do nas podejdzie, następnie kilkukrotnie musieliśmy się przypominać o brakujących częściach zamówienia, które ostatecznie dotarły po ponad godzinie, w tym np. napoje. Obsługa niestety dramat. Dużym plusem natomiast jest sala zabaw dla dzieci, która znajduje się na pietrze i naprawdę jest świetna. Niestety znajduje się dość daleko od większości stolików dlatego mniejszych dzieci raczej nie zostawi się tam samych.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pod Wawelem Kompania Kuflowa?

Pod Wawelem Kompania Kuflowa znajduje się przy Świętej Gertrudy 26, Stare Miasto, 31-048 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pod Wawelem Kompania Kuflowa?

Można skontaktować się z Pod Wawelem Kompania Kuflowa pod numerem +48 124 212 336

Jak można dotrzeć do Pod Wawelem Kompania Kuflowa?

Do Pod Wawelem Kompania Kuflowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements