Opinie

  1. Krzysztof Godoj ★★★★☆

    Jedzenie dobre i jakość do ceny też ok ale nie było to jakoś niezapomniane danie po prostu dobre raczej świeże. Ogólnie polecam - warto próbować nowych rzeczy ( wtopy niema, można śmiało próbować tutaj różnych dań)

  2. agniesia1213 ★★★☆☆

    Przyznam szczerze, co jakiś czas wracam do UKI, UKI, ale tym razem zawiodłam się bardzo. Wzięliśmy ramen z miesem mielonym / który był naprawdę smaczny i bardzo ale to bardzo intensywny oraz słony- po nim musiałam wypić dwie szklanki wody? Jak również wzięliśmy Ramen udon BUTA SHABU, który był bardzo mdły i ledwo ciepły, A po ilości cebuli, po jakimś czasie robiło się niedobrze. Był nijaki, bez wyrazu. Miejsce co do wystroju nic się nie zmienia, nie ma tam żadnego klimatu i siedzi się ramię w ramię z innymi ludźmi obok. Kiedyś uwielbiałam to miejsce, Ale chyba się „przejadło. Nieprędko tam wrócimy. A szkoda.

  3. Tomasz R ★★★★☆

    W wolny dzień w porze obiadowej oczekiwanie na wejście ok 40 min. Na szczęście w zimne dni Pan który zarządza kolejka oferuje ciepła herbatę. Sam lokal bardzo zwyczajny, raczej ukształtowany na szybkie zjedzenie i wyjście bo ruch bardzo duży. Wybralem ramen z kaczka. Mięsa ok 3 małych kawałków plus bulion i makaron. Nic specjalnego. Reszta ramemow znajomych lepsza, całkiem niezłą ale żeby stać 40 min to raczej już drugi raz nie dla mnie. Mimo wszystko niezły ramen, lecz oczekiwałem dużo więcej.

  1. Mery ★★★☆☆

    Dużo się o tym lokalu mówi, jako najlepszy ramen w Warszawie. Duck Shoyu ramen - brak wyrazistego smaku bulionu, można było się poczuć jakby jadło się polski rosół. Brakowało tutaj ewidentnie głębi smaku. Natomiast Tantal miso był znacznie lepszy. Mięso miało suchą teksturę, nie rozpływało się a makaron był jak zwykły jajeczny rosołowy. Czy warte 50zl? Nie

  2. Kacper Klęczar ★★★★★

    Super lokal. Klimatyczny. Ramen jest naprawde smaczny. Jadłem już ich kilka wersji w tym lokalu i zawsze byłem zadowolony. Ceny standardowe jak na ramen. Jest to bardzo oblegane miejsce. Więc warto się udać na otwarcie lub mieć świadomość, że trzeba będzie poczekać w kolejce na miejsce. Naprawde polecam. I nie raz jeszcze się tam pojawie żeby zjeść coś dobrego.

  3. Dorota Amanowicz ★★★★☆

    Za ramen daję mocne 4,5 (jadałam lepsze, ale original tonkotsu oraz tantan tonkotsu są naprawdę smaczne), ale za pierożki gyoza i tatar z łososia ocenę ogólną muszę obniżyć - srirachy w tym tatarze nie wyczułam wcale, tatar był jakiś taki wręcz lekko "wodnisty", a pierożki... jedne z bardziej nijakich jakie jadłam. Obsługa również na poziomie baru mlecznego, a przynajmniej kelner, który nas obsługiwał. Brak możliwości rezerwacji i kolejka na zewnątrz za to nie powinna szczególnie zniechęcać - pomimo bodajże 8 par przed nami, nie czekaliśmy dłużej niż 10min na wejście.

  1. Ola Dzi ★★★★☆

    Byłam z chłopakiem w czwartek koło 17 - lokal pełen wiec trzeba było chwilkę poczekać na zewnątrz. Do wyboru są stoliki (oddzielone pleksą) lub miejsce przy barze które bardziej polecam. Pomimo pełnego obłożenia czas oczekiwania na jedzenie bardzo krótki - może 10 minut. Porcje są nieoszukane - każde z nas się najadlo. Chłopak zamówił tantan tonkotsu ramen a ja tantan udon. Ważne info! W lokalu nie ma widelców tylko pałeczki + łyżka. Chłopak zjadł cały ramen i bardzo sobie chwalił, ja nie dałam rady całej porcji udonu :) Jak dla mnie mięso było trochę za słone natomiast sam makaron pyszny, sprężysty i miękki. Czy jest to najlepsze co jadłam ostatnio? Nie. Czy jest to smaczne? Tak ale niekoniecznie żebym napewno miała wracać. Generalnie fajny lokal żeby spróbować ale tez nie ma się co nastawiać na wielkie halo.

  2. Maks ★★★★★

    Cudowne jedzonko, tak w dwóch słowach można określić te miejsce, rozpocznę od minusów bo dla mnie jest tylko jeden malutki, mało wygodne krzesełka i dość ścisło ulokowane stoliki, następnie jedzonko jest FENOMENALNE. To chyba najlepszy Udon jaki spożywałem, zamówiłem Buta Curry który był rewelacyjny pod każdym względem, cudowny gruby i mocno wyczuwalny makaron do tego duże kawałki wieprzowiny i dość ciekawe kawałki warzyw w tempurze. Dodatkowo jako łasuch obawiałem sie że się nie najem i zamówiłem dwa dodatki. Gyoza jako pierozki podane z sosem sojowym smakowały bardzo dobrze nadziane duża ilością farszu, oraz Kakiage warzywa w tempurze, i szczerze nigdy nie sądziłem że może mi to tak smakować. Zdecydowanie polecam to miejsce na szybki posiłek, obiad czy lunch, czas podania dania to jakieś 10 minut nigdy nie otrzymałem tak szybko posiłku zaznaczając że był praktycznie pełny lokal. Obsługa miła, bezproblemowa i szybka. Polecam!

  3. Rafał K ★★★★★

    Byłem tu już kilka razy i lokal jest bardzo dobry, warty polecenia. Dania są duże i smaczne i można się nimi całkowicie najeść. Dla osób nie umiejących jeść pałeczkami może być problematyczne i czasochłonne zjedzenie dania ale mimo wszystkiego warto się przemęczyć chociaż raz gdyż niewiele jest takich restauracji w Warszawie. Ceny dań wynoszą około 25-45 złotych. Tańsze są zestawy z udonem i dodatkowym małym daniem do niego. Droższe są rameny ale posiadają znacznie więcej składników. Są 3 rodzaje udonów na bazie rybnej i cała masa ramenów. Dla osób nie jedząch mięsa są też rameny bez mięsne. Każdy klient otrzymuje do zamówienia szklankę wody co jest na plus. Jedynym minusem w restauracji była dla mnie herbata matcha która była bez smakowa. Do lokalu zazwyczaj w godzinach obiadowych są kolejki i trzeba czasami odczekać z 5-10 minut przed wejściem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres UKI UKI?

UKI UKI znajduje się przy Krucza 23, Śródmieście, 00-521 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do UKI UKI?

Można skontaktować się z UKI UKI pod numerem +48 224 282 696

Jak można dotrzeć do UKI UKI?

Do UKI UKI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements