Opinie

  1. Anna Nowakowska ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego salonu. Chodziłam tam co jakiś czas na manicure zwykłym lakierem. Niestety od ponad pół roku sytuacja wygląda tak samo – na palecie jest ponad 30 kolorów, ale ponad połowy z nich w rzeczywistości nie ma. Szczególnie brakuje jasnych odcieni, które zwykle wybieram. Zawsze słyszę, że firma jeszcze nie wznowiła produkcji, ale czy naprawdę przez tyle miesięcy nie można zamówić lakierów z innej marki? Ostatecznie musiałam sama kupić lakier, żeby w ogóle móc pomalować paznokcie. Mimo tego przy kasie zapłaciłam pełną cenę z cennika – żadnej zniżki ani rekompensaty za tak ograniczony wybór. Takie traktowanie klienta to brak szacunku. Nigdy więcej tam nie wrócę.

  2. Anna Soszyńska ★★★★★

    Z plusów: - jest tanio - jest dobrze - jest szybko - jest czysto - paznokcie się trzymają 3-4 tygodnie bez problemów, a jak z własnej winy uszkodziłam jeden, to został naprawiony w ramach gwarancji - nie trzeba się zapisywać - nie ma small talków Z minusów: - czasem ciężko z komunikacją, ale nie miałam jeszcze poważniejszego problemu - zwykle pokazuję kształt z szablonu, zdjęcie, lub kolor i tyle

  3. Lia ★★★★★

    Od długiego czasu robię tu manicure i pedicure i zawsze jestem bardzo zadowolona. Paznokcie wyglądają elegancko i naturalnie, obsługa jest profesjonalna, a atmosfera miła. Polecam :)

  1. Paulina D ★★★★★

    To była już moja trzecia wizyta, ale ogólnie przygodę z paznokciami zaczęłam w tym salonie. Nie będę ukrywać, po pierwszej wizycie byłam trochę przerażona (przedłużanie na szablonie), bo pani trochę zmasakrowała mi skórki. Tylko ja ich nigdy przez 36 lat nie wycinałam, więc moze taki urok. Dwie kolejne wizyty bez urazów, bez bólu, otrzymałam to co chciałam. Wiem już jako kształt paznokcia mi pasuje i nie ma problemu jeżeli w trakcie zaznaczymy że jednak kolor czy długość nam nie pasuje. Mimo że może nie jestem super doświadczona w takich usługach to polecam.

  2. P K ★★★☆☆

    Niby poprawnie zrobione paznokcie, ale… mam wątpliwości co do sterylności narzędzi. Przy mnie ani jedne nie były wyjęte z opakowania. Dogadać się nie idzie, jedynie na migi. Gdyby nie ta wątpliwość co do sterylności, to pewnie bym wróciła, bo paznokcie są wykonane ok.

  3. Aleksandra Wiaderek ★★★★☆

    Zdecydowanie mogę polecić ten salon, panie się bardzo kontaktowe, jedyny minus to mały problem z porozumiewaniem się. Wszystkie "narzędzia" do robienia paznokci były zapakowane i przy klienci odpakowane. Przyjemne wnętrze salonu, Panie używają polskich lakierów (hybrydy), koszt usługi nie jest duży, a paznokcie nie wyglądają źle, polecam ❤️

  1. Karolina Kopacz ★★★☆☆

    W salonie przydałby się tłumacz, bo bez tego to jak czeski film. Paznokcie wyglądają pięknie i były bardzo tanie, ale w czterech miejscach jestem pozacinana do krwi. Pani się spieszyła, bo przyszłam późno. Zrobiono mi zdjecia paznokci bez pytania. Pilnik był używany, główki frezarki były z pyłem i widać, że nie były odkażone. Z plusów to panie są bardzo uprzejme, chociaż nie wiem co mówiły między sobą, a lakiery mają polskie etykiety. Dobrze wydane pieniądze.

  2. S. Bajkiewicz ★★★☆☆

    Panie bardzo miłe. Pierwsza moja wizyta w salonie bardzo udana. Super budowa paznokcia, wzorek, ekstra. Niestety za drugim razem obsługiwała mnie inna Pani. Nie rozumiała co do niej mowię. 3 razy prosiłam o krótsze paznokcie, machała głowa „tak, tak”, ale nic musiałam poprosic inna o przetłumaczenie. Paznokcie grube, pozalewane skórki, a o wzorku już nie wspomnę 3 razy poprawiony pod okiem innych stylistek i nadal lipa.

  3. Katarzyna Kwiatkowska ★☆☆☆☆

    Nie nie i jeszcze raz nie. Paznokcie na szablonie akrylowe zaczęły odpadać po 2 tygodniach. Nie był to jeden paznokiec. Niestarannie wykonana usługa. Szkoda pieniędzy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Vin Nails?

Vin Nails znajduje się przy Połczyńska 4, 01-378 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Vin Nails?

Można skontaktować się z Vin Nails pod numerem +48 882 602 299

Jak można dotrzeć do Vin Nails?

Do Vin Nails można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements