Opinie

  1. Monika Rzeszowska ★★★☆☆

    Sama nie wiem jak ocenić. Cięcie niezłe, pani fryzjerka miła (byłam w lipcu 2021). Ale na zdjęciach widać co poszło nie tak. Przyszłam z tak długimi włosami. Pokazałam fotkę jak na tym zdjęciu z panią w sukience. A zostałam z takimi krótkimi jak na następnym. Upaliła mi z pół metra włosów. Finalnie fryzura była udana ale nie o taką prosiłam. Cóż było gadać? Nie dosztukuje z powrotem. W domu zauważyłam, że włosy są też znacznie dłuższe z jednej strony choć ustalilyśmy prawidłowo przedziałek.

  2. Krzysztof Mucha ★★★★★

    Świetny profesjonalny personel, przystępne ceny, bardzo dobra nowa pani fryzjerka p. Marzena. Szczerze polecam

  3. Kacper Chmielewski ★☆☆☆☆

    Do dzisiaj miałem bardzo dobrą opinię o tym salonie i strzyżeniu męskim. Niestety już nie ma poprzedniej fryzjerki. Nowa Pani Ania niestety nie nadaje się do wykonywania tego zawodu. Być może dopiero się uczy ale to wcześniej klient powinien być o tym poinformowany. Na pewno już nie skorzystam z usług tego salonu.

  1. A. Strekowska ★★★★★

    Jesteśmy z mężem stałymi klientami już od dłuższego czasu, korzystamy głównie z usług fryzjerskich - bardzo polecamy Panią Martynę, wszystko jest na wysokim poziomie, zawsze wychodzimy zadowoleni. Mogę również śmiało polecić salon jeśli chodzi o regulację brwi. :)

  2. Anna Kwoska ★☆☆☆☆

    Odradzam, kiedyś (jako stała klientka) byłam tam umówiona na wizytę, specjalnie wcześniej dogrywałam szczegóły, bardzo mi się tego dnia śpieszyło i chciałam się zorientować czy na pewno zostanę obsłużona o czasie. Pani powiedziała, że nie ma opóźnień, wszystko jest ok. Poprosiłam o informację gdyby coś takiego się wydarzyło. Po 2 h przyjechałam i ....było opóźnienie, nikt mnie o niczym nie poinformował, czekałam cierpliwie 15 min po czym zapytałam właścicielkę o co chodzi, ta bez żadnego przepraszam odpowiedziała, że fryzjerka zaraz skończy i jest małe opóźnienie, czekałam 10 min po czym wszedł do salonu Pan i z marszu usiadł na fotelu, wtedy dowiedziałam się, że jest przede mną tylko wyszedł na chwilę. Nikt nie raczył mnie o tym uprzedzić. Ja nie wytrzymałam i również wyszłam. Nie usłyszałam żadnego wyjaśnienia ani nawet przepraszam. Od tamtej pory (a było to ok 1,5 roku temu) ja, mój mąż oraz kilku najbliższych sąsiadów zrezygnowaliśmy z usług tego salonu, choć wcześniej też jakoś super profesjonalnie tam nie było.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Experience - Fryzjer Manicure Pedicure Kosmetyka?

Salon Experience - Fryzjer Manicure Pedicure Kosmetyka znajduje się przy Generała Leopolda Okulickiego 5, 05-082 Stare Babice, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Experience - Fryzjer Manicure Pedicure Kosmetyka?

Można skontaktować się z Salon Experience - Fryzjer Manicure Pedicure Kosmetyka pod numerem +48 690 555 090

Jak można dotrzeć do Salon Experience - Fryzjer Manicure Pedicure Kosmetyka?

Do Salon Experience - Fryzjer Manicure Pedicure Kosmetyka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements