Opinie

  1. zofia kułakowska ★☆☆☆☆

    Paznokcie bardzo niechlujnie zrobione. Prosiłam aby nie skracać a mam skrócone niektóre nawet o 2 mm. Jedne są dłuższe od innych. Na zwróconą uwagę panie agresywnie zareagowały swoimi racjami. NIE POLECAM

  2. Ola Neko ★★★★☆

    Manicure zrobiony porządnie, bardzo ładnie i starannie. Gorzej z nogami - paznokcie źle wypilowane, lakier na skórkach, ogólna pielęgnacja stóp zrobiona niestarannie, "na szybko" :(

  3. Aga ★☆☆☆☆

    Bylam wczoraj na regulacji i hennie brwi. Dodam, że jestem blondynką. Efekty na zdjęciach. Chyba nic nie muszę dodawać X'D

  1. Fiker B ★☆☆☆☆

    Poszłam tam zrobić paznokcie żelowe. Nałożyli akryl nawet bez pytania. Wszystkie paznokcie zeszły w tydzień, ale zapłaciłam za nie ponad 100 zł. Bardzo rozczarowany. Absolutnie nie polecam!

  2. Julia ★★★★★

    Bardzo miłe panie z doświadczeniem. Paznokcie wykonane zawsze schludnie, dobrze się trzymają i są wykonane z wysoką precyzją. Polecam :)

  3. Roksia Nieradka ★☆☆☆☆

    Nie jestem zadowolona z ceny jest za drogo 100zl za przedłużenie i zwykly kolor to jest nie odpowiednia cena gdxie indziej bede miala za 80 zl zrobione lepiej paznokcie niz w tym salonie nie polecam

  1. Jule Via ★☆☆☆☆

    Paznokcie są zrobione okropnie krztałt inny na każdym paznokciu i lakier na skórkach 100zl nie opłacalne

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MANICURE?

MANICURE znajduje się przy Władysława Broniewskiego, 01-716 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do MANICURE?

Do MANICURE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements