Po każdej wizycie paznokcie wyglądają rewelacyjnie! Duży wybór kolorów, wszystko wykonane bez pośpiechu, efekt końcowy zawsze jest perfekcyjny. Korzystam od 3 lat i za każdym razem jestem zadowolona. Polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Kinga Magiera ★★★★★
-
Kamela Xx ★★☆☆☆
Z daleka wydają się ładnie wykonane, niestety pani bardzo się śpieszyła co poskutkowało złym wyglądem paznokci. Brak czasu na wybranie kolorów pani sama zaczęła nakładać świecący kolorek bez pytania i wyboru.
-
Nikola Kęsik ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dokładnie wykonany pedicure. Widać było, że Pan wykonuje pracę bardzo starannie
-
Paweł Podkowa ★☆☆☆☆
Nie polecam usługi manicure - hybryda w tym salonie po pięciu dniach od zrobienia odpadło 6 paznokci. Pani wykonująca zabieg nie uznała reklamacji przerzucając winę na klienta. Twierdząc że paznokcie odpadły w wyniku uderzenia, lub zostały zerwane mechanicznie nic takiego nie miało miejsca. Przestrzegam wszystkich przed tym salonem.
-
Anna Broniszewska ★★★☆☆
Witam serdecznie. Miałam dziś przyjemność być na paznokciach-przedłużanie. Niestety muszę dać średnią ocenę. Niedokładnie pomalowane , nierówne nadanie kształtu paznokciom, a na końcach mam niedomyty biały lakier . To chyba nie powinno tak być ...
-
Krysia Bednarek ★★☆☆☆
Miałam robiony manicure zwykły (zdjęcie hybrydy, opiłowanie paznokcia i wycięcie skórek). Po powrocie do domu przyjrzałam się paznokciom i okazało się, że skórki są krzywo i źle wycięte a w niektórych paznokciach mam dołki po fryzarce. Żeby wetrzeć pastę japońską musiałam jeszcze raz sama w domu poprawić skórki. Jestem zdziwiona tak wysoką oceną salonu, bo to co się stało to podstawowe błędy.
-
Natalia Konarzewska ★★★★★
Dziwi mnie negatywny komentarz. Paznokcie w "Paznokcie Lechańska" robię systematycznie od ponad 2 lat i nie zmieniłabym salonu na żaden inny. Bardzo duży wybór kolorów lakierów, marek, pyłków. Panie namalują, każdy wymyślony wzorek bądź zdobienie. Atmosfera w salonie jest bardzo wesoła - wyjście z dobrym humorem gwarantowane. Przez ponad 2 lata miałam tylko raz problem z odpryśnięciem lakieru (z własnej winy podczas sprzątania) i jeszcze tego samego dnia zostałam zaproszona na poprawkę. Przyrządy sterylizowane i dezynfekowane - pakiety otwierane są przy kliencie, widać na torebce datę, więc Panie dbają o bezpieczeństwo swoje jak i klientów. Polecam w 100% :)
-
Natalia Wieczorkiewicz ★★★★★
Dziwi mnie negatywny komentarz. Paznokcie w "Paznokcie Lechańska" robię systematycznie od ponad 2 lat i nie zmieniłabym salonu na żaden inny. Bardzo duży wybór kolorów lakierów, marek, pyłków. Panie namalują, każdy wymyślony wzorek bądź zdobienie. Atmosfera w salonie jest bardzo wesoła - wyjście z dobrym humorem gwarantowane. Przez ponad 2 lata miałam tylko raz problem z odpryśnięciem lakieru (z własnej winy podczas sprzątania) i jeszcze tego samego dnia zostałam zaproszona na poprawkę. Przyrządy sterylizowane i dezynfekowane - pakiety otwierane są przy kliencie, widać na torebce datę, więc Panie dbają o bezpieczeństwo swoje jak i klientów. Polecam w 100% :)
-
Drake Luxor ★★★★★
Przetestowałam kilka punktów i ten jest najlepszy. Cały czas trzyma wysoki poziom, duży wybór lakierów i ciągle nowe kolory. Zachowane wysokie standardy higieny. A Pani od Pana Marchewki może za dużo pracowała w Święta - w przyszłości przy pracach sprzątających sugeruję założyć rękawiczki.Ponadto wycinania skórek już od dawna się nie robi, ale Pan Marchewka zna się na tym lepiej.... A garby albo się ma albo nie - trzeba się z tym pogodzić. Drogie Panie z Piaseczna, sprawdźcie same a przekonacie się, że mam rację.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Paznokcie Lechańska?
Paznokcie Lechańska znajduje się przy Szkolna 24, 05-500 Piaseczno, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Paznokcie Lechańska?
Można skontaktować się z Paznokcie Lechańska pod numerem +48 577 335 707
Jak można dotrzeć do Paznokcie Lechańska?
Do Paznokcie Lechańska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku