Niestety bardzo słaba ocenia, dla New Look salon ten nie ma nic wspólnego z fryzjerstwem tylko "goleniem" młodzików do wojska p. Julia zafundowała dziś mojemu Synowi właśnie coś takiego! Zdecydowanie odradzam
Zdjęcia
Opinie
-
BEATA WOLSKA-JĘDRZEJEWSKA ★☆☆☆☆
-
Kajetan Kołpak ★★★★★
Byłem 20 minut temu bardzo goronco polecam ten salon. Profesjonalne podejście do klienta,miła opsuga.
-
Aldona ★★★★★
Dziś była moja pierwsza wizyta u Pani Justyny i jestem bardzo zadowolona. Fryzura wyszła dokładnie tak, jak chciałam. Pani Justyna jest osobą dokładną, cierpliwą która dba o każdy szczegół.
-
Agnes Pawlowicz ★★☆☆☆
Niestety moja ostatnia wizyta u pani Emilki zakończyła się kompletnym fiaskiem. Zdecydowałam się na strzyżenie i pokazałam fotografie a nawet Video fryzury jaka chciałam. Z przodu wyszło nieźle ale tył to po prostu zgroza. U góry włosy są przynajmniej 5 cm za krótkie, nie mogę ich nawet nawinąć na szczotkę, za to dół z kolei zbyt długie, nie wycieniowane jak prosiłam. Wizytę miałam ponad tydzień temu wiec proszę samemu ocenić. Dodam ponadto ze włosy miałam do ramion wiec było co obcinać. Poniżej fotografia hak miało wyglądać a hak wyszło. Niestety jest to moja ostatnia wizyta w tym salonie, nie mam ochoty przepłakać następnego tygodnia po strzyżeniu.
-
Iwona Pawlak ★★★★★
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam serdecznie.
-
Julia Kurowska ★★★★★
Wykonywaliśmy trwałą ondulację męską po raz trzeci w salonie New Look. Dziś obsługiwała nas po raz pierwszy Pani Emilka. Włosy wyszły przepięknie. Jeszcze ani razu nie byliśmy tak zadowoleni z usługi . Serdecznie polecam Panią Emilkę
-
Andrzej L. ★★★★★
Bezproblemowa rezerwacja przez Booksy, sprawne i staranne strzyżenie za każdym razem, korzystam regularnie. Polecam fryzjera Adama - swój człowiek :-)
-
Tekla z Wawy ★★★★★
Bardzo czysto i profesjonalnie , cięcie męskie przez p. Anastazję - IDEALNIE !!! Klient bardzo zadowolony , wszystko według oczekiwań z bardzo dużą starannością . Pozdrawiamy …
-
Julia W ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z wczorajszej wizyty w salonie :) Pani fryzjerka (czarnowłosa - niestety nie pamiętam imienia, ale chyba na P.:) ostrzygła mnie cudownie tak jak chciałam, chociaż byłam z początku w szoku, bo zgubiłam z ponad 25 cm włosów, od razu zaczęły się lepiej układać i podnosić do góry, więc Pani fryzjerka musiała je elegancko podciąć tam gdzie trzeba :) polecam, mili ludzie, spokojna atmosfera i wcią atrakcyjne ceny. ;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fryzjer Piaseczno NEW LOOK N-Park?
Fryzjer Piaseczno NEW LOOK N-Park znajduje się przy Centrum Handlowe N-Park, Nowa 4/lokal A.02, 05-500 Stara Iwiczna, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fryzjer Piaseczno NEW LOOK N-Park?
Można skontaktować się z Fryzjer Piaseczno NEW LOOK N-Park pod numerem +48 500 511 115
Jak można dotrzeć do Fryzjer Piaseczno NEW LOOK N-Park?
Do Fryzjer Piaseczno NEW LOOK N-Park można dotrzeć, korzystając z poniższego linku