Nigdy nie miałam piękniejszych paznokci. Bardzo profesjonalna artyska. Paznokcie są zachwycającej i trwałe. Po 3 latach aktualizuje opinie o salonie i właścicielce Ani. Dawno nie miałam tak ślicznych paznokci. Chodzę do Ani od kilku lat i ciągle wracam. Stylistka caly czas sie doszktalca, jest na bieżąco z trendami, paznokcie mają idealny kształt, wyglądają bardzo estetycznie, są wystarczające cienkie. Ania namaluje wszystko co klientka sobie zażyczy, sama także podsuwa inspiracje i ma wiele pomysłów. Prowadzi szkolenia dla innych stylistek paznokci. Ma wieloletnie doświadczenie.Narzędzia są na bieżąco profesjonalnie sterylizowane wg. zalecanych standardów, co moge potwierdzic jako pracownik medyczny. Nigdy nie dowiadczyłam żadnych skaleczeń. Mani jest wykonywany delikatnie. Odpowiada mi, że w moim przypadku skórki nie sa wycinanie tylko odsuwane. Korzystałam rownież z uslugi pedicure. W standardzie pelny pedi ze starannym opracowaniem pięt i przodostopia, usuwanie zrogowaciałej skóry. Styliska nie boi się także usuwania odcisków, oczywiście w porozumieniu z klientką, co obecnie nie jest wykonywane w większości salonów. Ceny przystępne, adekwatne do jakości usług. Miła atmosfera w salonie, sympatyczna ciekawa dziewczyna, rozmowa nie jest wymuszona, ale jeśli klientka ma ochotę, to może porozmawiac na kazdy temat bez tabu. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Magdalena Skrzypek ★★★★★
-
Aleksandra Pieczara ★☆☆☆☆
Atmosfera podczas robienia paznokci ok,higiena narzędzi w porządku.Niestety paznokcie tragicznie wykonane,za grube pod spodem. nie znam się na paznokciach,podczas robienia stylizacji wydawało mi się ze wszystko jest w porządku.Po wyjsciu tylko poczułam ze coś uwiera pod paznokciami ale nie raz tak miałam jak musiałam się na nowo przyzwyczaic do dłuższych paznokci.Dopiero po wysłaniu zdjęć do mamy okazało się ze paznokcie są nieprawidłowo zrobione:( Edit:wlascicielka zaproponowała zwrot kosztów za wizytę w zamian za usunięcie opinii.Targowala się a finalnie wstawiła mi nieobecność na wizycie,co uniemożliwiłoby wstawienie opinii ponownie w przypadku niewysłania należnego mi zwrotu kosztów.Jest to już oszustwo i krętactwo.
-
Pati Pieczara ★☆☆☆☆
Wizyta z dzisiaj, usługę mojej córce wykonywała właścicielka salonu. Praca na dual formach - nieumiejętna. 1. Za dużo zostawionej masy przy wolnym brzegu 2. Brzydko pomalowane przy skórkach 3. Zalana skórka w kilku paznokciach 4. Nie opracowane paznokcie od spodu 5. Spody są krzywe, nie zebrano w ogóle masy 6. Jeden paznokieć w ogóle nie trzyma się osi palca 7. Brak opiłowania ścian bocznych paznokci. Koszt: 200 zł. Gdybym mogła to zaliczyłabym tu zdjęcia, ale nie widzę opcji niestety. NIE POLECAM
-
Ola Wychowaniec ★☆☆☆☆
Nie polecam usług w tym miejscu. Przede wszystkim ze względu na brud w środku , bałagan - a porządek jest najważniejszy w salonie kosmetycznym . Kolejna sprawa to wykonanie paznokci, nigdy w życiu nie miałam gorszych(paznokcie grube kilka warstw lakieru, nierówne, skórki zalane), jestem zawiedziona bo oczekiwałam naprawdę czegoś innego patrząc po instagramie.
-
Katarzyna Nowak ★☆☆☆☆
paznokcie grube, krzywe i pozalewane a salon brudny. jestem załamana. Pani miła ale paznokcie tragedia.
-
zuzanna Veronica ★☆☆☆☆
Idąc do profesjonalnego salonu i płacąc takie pieniądze liczyłam na genialne paznokcie, niestety okazało się być inaczej. Miałam robione przedłużenie na górnych formach i jak to było wykonane to masakra, krzywe niedomalowane przy skórkach i z boku. Paznokcie niedokładnie spiłowane od spodu z nadmiaru akrylożel a po 3 dniach już 2 połamane przy normalnym funkcjonowaniu. Ogolnie nie polecam
-
Magda ★★★★☆
Ciężko znaleźć miejsce salonu ale jak już się uda zobaczyć te jedne drzwi z malutkim oznaczeniem obok bramy to jest ok. Obsługa miła, czas pracy dość długi, ale wyszłam zadowolona z wykonanej usługi. Uważam ceny za zbyt wygórowane w porównaniu z innymi salonami. Zdjęcia po ponad 2 tygodniach od wykonania.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Atelier Paznokcie Marzeń?
Atelier Paznokcie Marzeń znajduje się przy Nowolipki 20, Wola, 01-019 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Atelier Paznokcie Marzeń?
Można skontaktować się z Atelier Paznokcie Marzeń pod numerem +48 570 070 191
Jak można dotrzeć do Atelier Paznokcie Marzeń?
Do Atelier Paznokcie Marzeń można dotrzeć, korzystając z poniższego linku