Opinie

  1. Karolina Dudek ★★★★☆

    Byłam tu już kilka razy, za każdym razem tatar jest boski. Makarony co wzięłyśmy także były bardzo smaczne, dobrze doprawione. Bardzo polecam :)

  2. Pol ★★★★★

    Byłem z żoną na kolacji w tej świetnej restauracji. Zamówiłem cenny makaron z krewetkami oraz pizzę peperoni którą jak się okazało w poniedziałek po godzinie 16 jest za 15 zł. Pizza lekko pikantna bardzo smaczna. Makaron delikatny ale wszystko bardzo dobrze dosmakowane i idealnie wyczuwalne. Bardzo polecamy to miejsce mają na prawdę dobre jedzenie i świetny klimat. Idealnie miejsce na romantyczną kolację w włoskim stylu i lampką wina.

  3. Violetta Matusiak ★★★★☆

    Jedzenie ok, aczkolwiek jak dla mnie słabo przyprawione mięsa. Wystrój i klimat bardzo fajne :) niestety, ale dość długo musieliśmy czekać na dania główne po przystawkach, poza tym wszystko raczej ok.

  1. Ela Lupka ★☆☆☆☆

    Fantastyczne jedzenie, makarony i gnocchi nie ma sobie równych. Wspaniała obsługa i obłędny wędzony tatar. Jeszcze wrócimy. No i wróciliśmy, tym razem rodzinnie. Jedzenie nadal obłędne, obsługa na najwyższym poziomie, niestety polityka firmy całkowicie zniechęca. Doliczanie 10% za serwis do rachunku dla 4 osób to według mnie gruba przesada. W innych restauracjach dopłaca się za obsługę grup 8-10 osobowych. Tu niestety rodzina 4 osobowa musi się liczyć z dodatkowym wydatkiem. Bardzo to słabe. Pewnie jeszcze przyjdę tu coś zjeść, ale na pewno nie w większym gronie.

  2. Maciej Śmiałowski ★★★★★

    Była pora lunchowa chcieliśmy coś zjeść ze znajomymi więc udaliśmy się właśnie do Restauracji Si. Podawane dania bardzo nam smakowały w ofercie lunchowej była zupa grzybowa, polędwiczki wieprzowe i tarta czekoladowa jedliśmy również steka który był niesamowicie podany oraz wybitnie dobry. Na szczególną uwagę zasługuje rownież włoska godzina ;).

  3. Paulina ★★★★★

    Bardzo dobre miejsce z pyszną kuchnią włoską. Nie zdarzyło mi się chyba na przestrzeni lat zjeść czegoś, co by mi nie odpowiadało - począwszy od przystawek (np. Foccaci), po dania główne (np. Burger wołowi, fettuccine z krewetkami, bolognese, carbonara, rybę, lunch) po desery (tiramisu, sernik oraz deser florentyński). Obsługa na bardzo, bardzo wysokim poziomie. Zaryzykowałabym, że jednym z lepszych w Warszawie. Nienachalna, z polotem, dobrze zna kartę, zawsze uśmiechnięta. Co prawda nigdy nie miałam problemu z miejscem, ale czasem ze względu na obłożenie warto zarezerwować stolik. Szczerze polecam

  1. Julia Kvant ★★★★☆

    Makaron i Ravioli jak zwykle bardzo smakują , świeże delikatne i się rozpływa w ustach. Tatar tez byl smaczny , ale za mało dymku ;)) nie całkiem ula się efekt ;) Co do deserów wielkie zastrzeżenie , maskarpone mocno zbite. Pizza za sucha , nijaka bez smaku. Ogólnie restauracje tą polecam bo wiem jak kucharz podchodzi do podawanych produktów, moze cos nie smakować albo być przesuszone , ale wiem ze zawsze zwierze. W tej restauracji pilnują aby potrawy były z najlepszych produktów i zawsze świeże. Pewnie tego dnia duzo było gości i kucharzy nie należenie podchodzili do wydawania potraw, ale smakowało, i z pewnością wrócę ;)

  2. Dorota Amanowicz ★★★☆☆

    No niestety tak kiepskiej pasty z owocami morza naprawdę dawno nie jadłam. Sam makaron niby ok, owoce morza niby ok (choć przetrzymane zbyt długo na patelni), ale sos nie miał smaku, co oczywiście zepsuło całe danie. Burger za to wyjątkowo dobry, dziwna ta włoska restauracja ;) Pizza raczej przeciętna. Obsługa bardzo sprawna i miła, co przy 11-osobej grupie jest istotne, aczkolwiek jeden zamowiony deser nigdy nie dotarł.

  3. Marcin Borowski ★★★☆☆

    Gdy odwiedziliśmy te restauracje było dość tłoczno a na pewno bardzo głośno. Uznaliśmy że to nie problem ale gdy zobaczyliśmy gdzie nas posadzono zmieniło się to w mały koszmar. Usadzono nas na przejściu przez co kelner biegał obok często a ja bałem się o swój koktajl i moje ubrania. Na szczęście nic się nie wydarzyło ale komfort był z automatu mniejszy. Samo jedzenie ładnie podane i smaczne ale nic wyjątkowego. Ot przeciętna kuchnia włoska która nie wybija się w żaden sposób. Drinki...miały być wytrawne a były słodkie jak deser. Po swoim spodziewałem się słodyczy bo miał w sobie migdałowe "słodziki" ale po koktajlu bez nich spodziewałem się że słodycz będzie ostatnia nutą która poczuje jednak miałem wrażenie że gra główna rolę. Kolejny coctail bar który robi drinki pod średniego klienta i wali cukru bo każdy to wypije. Cydr z beczki dobry. Całokształt był ok. Raczej nie zachęca do ponownej wizyty ale nie było najgorzej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Si Ristorante & Cocktail Bar?

Si Ristorante & Cocktail Bar znajduje się przy Marszałkowska 115, Śródmieście, 00-102 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Si Ristorante & Cocktail Bar?

Można skontaktować się z Si Ristorante & Cocktail Bar pod numerem +48 507 099 190

Jak można dotrzeć do Si Ristorante & Cocktail Bar?

Do Si Ristorante & Cocktail Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements