Ten salon to jest jakieś nieporozumienie. Kiedyś dziewczyny robiły tu porządne paznokcie, ale zmieniła się cała ekipa. Byłam dzisiaj, chciałam dać szansę. Niepotrzebnie wydane pieniądze. Paznokcie zrobione niechlujnie, brzydko, niestarannie- wyglądają jak nieskończone. Mam pozalewane skórki, zakrwawione, a sama usługa bolesna. Niestety brak umiejętności przerósł Panią. Załączone zdjęcia mówią same za siebie. A do tego było zimno, a salon średnio posprzątany. Pani przyszła spóźniona, a że byłam pierwszą klientką dzisiaj (na 10:00) to czekałam przed zamkniętym salonem.. Nie polecam tego miejsca i na pewno nigdy tu nie wrócę.
Zdjęcia
Opinie
-
Ligia Lutostańska ★☆☆☆☆
-
Monika Rutkowska ★☆☆☆☆
Usługa manicure hybrydowy wykonana masakrycznie. Stylistka orała płytkę frezarką i pilniczkiem. Baza, kolor i top położone tak grubo, że nie miały szans się utwardzić i następnego dnia lakier zaczął odchodzić. Czystość w salonie też pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam!!!! Aaaaa i cała ta usługa trwała prawie 2 godziny :( Brak paragonu za płatność, którą można wykonać jedynie gotówką....
-
Daria Kotova ★☆☆☆☆
Nie , no masakra Dobrze zrobiony tylko pedikure master Daria I to koniec
-
Agnieszka Górzkowska ★★★★★
Byłam na pedicure u Yulii i usługa przebiegła bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze.
-
Kamila ★★★★★
Pani Julia i Pani Daria są mistrzyniami w swoim fachu, polecam wszystkie Panie z tego salonu, zawsze wychodzę zadowolona ❤️
-
Magdalena KOłodziejczyk ★☆☆☆☆
Paznokcie robione wczoraj.. Efekt jak na załączonym obrazku. Skórki pozalewane, a dziś rano takie kwiatki. Najpierw kciuk miał swój debiut potem reszta mniej spektakularnie. Jednym słowem dramat. Twórczynią tego dzieło była pani Guliya.
-
Alice Gurska ★★☆☆☆
Nic wspólnego z kontem instagramowym. Pomieszczenie brudne: na fotelu dla pedicure dużo kurzu od paznokci, stolę po klientach tylko szybko przecierają wilgotnej serwetką. Płatność tylko gotówką, bez paragonu. Lakiery słabej jakości: jedna baza cieniutka i miękka (hybryda nie trzyma się), druga gruba jako beczka. Poprosiłam matowy top (zawsze jego robię sobie) — już po nakładaniu mnie mówili, że on bardzo się brudzi! Naprawdę, zabrudził się w domu po pierwszym przygotowaniu jedzenia. Nigdy takiego nie widziałam! Po trzech dniach lakier popękał się, po tygodniu odpadł z połowy paznokcie. A ja umyślnie robię hybrydy na wakacyjne wyjazdy.. Zalane skórki to już mały problem. Za te cenę najgorszy mani jaki małam. Nie polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres 4hands Bemowo Warszawa?
4hands Bemowo Warszawa znajduje się przy Powstańców Śląskich 45, 01-355 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do 4hands Bemowo Warszawa?
Można skontaktować się z 4hands Bemowo Warszawa pod numerem +48 505 410 603
Jak można dotrzeć do 4hands Bemowo Warszawa?
Do 4hands Bemowo Warszawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku