Opinie

  1. Karolina Grzymala ★★★★★

    Faktycznie miłe miejsce! Całym sercem polecam panią Ewę przy problemach z wrastającymi paznokciami u stóp. Po nawracających problemach od ponad 10 lat po raz pierwszy mam spokój już od wielu miesięcy. Terapia warta swojej ceny.

  2. Katarzyna Gorska ★★★★★

    od 5 lat jestem stałą klientką salonu Caliniere i paznokcie zawsze na medal

  3. Bogumiła Bogdańska ★★★★★

    Zrobiłam dziś paznokcie u Pani Patrycji, wbrew negatywnych opinii, które się pojawiają wykonanie bardzo fajne. Delikatnie ściągnięte żele, ładnie dobrana baza i kolorek wraz z delikatnym błyskiem. Pani Patrycja miła i profesjonalna, a kawa wyborna. Dziękuję ! Usługa do tanich nie należy więc mam nadzieję, że paznokcie mi się utrzymają i długo będę zadowolona oraz ponownie odwiedzę :)

  1. Dorota Gotowicka ★★★★★

    Korzystam z usług salonu już pare lat i szczerze polecam to miejsce ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie wszystkich Pań w salonie. Widać że praca wykonywana jest z pasją. Paznokcie tytanowe zawsze wykonane z największa starannością. Polecam tez napić się pysznej kawy podczas wizyty ! Dzięki ze jesteście ! Do zobaczenia niebawem !

  2. Wiola Godlewska ★★★★★

    Cudowne miejsce, aby się zrelaksować i wyjść z świetnej jakości manicure czy pedicure. Dziewczyny są ultra precyzyjne w swojej pracy. Korzystam już kolejny miesiąc z usług w tej placówce i zawsze wychodzę zadowolona!

  3. Adrianna Białowiejska ★★★★★

    Maniciure u Tych Pań to sama przyjemność, pyszna kawa i smaczne ciasteczka :) Miłe Miejsce, to miejsce gdzie mogę zawsze odpocząć po całym tygodniu pracy i zajmowania się dzieckiem :) mogę liczyć na wymianę doświadczeń, żartów i ciekawe rozmowy przy robieniu przepięknych paznokci za każdym razem. Pani Weronika do której chodzę zawsze doradzi i pomoże w ciężkim wyborze koloru i nie tylko ;) Polecam gorąco wszystkim Kobietom to ciepłe i Miłe miejsce :)

  1. Ewa Śmietańska ★★★★★

    Najwspanialsze miejsce pod słońcem. Pełen profesjonalizm, przemiła obsługa i zawsze pyszna herbatka z ciasteczkiem :) najważniejsze jednak, że zawsze paznokcie są piękne i zrobione profesjonalnie :) Emilka i Ewa robią cuda. Nie przerwanie chodzę tam od…. wielu lat i Zawsze wychodzę zadowolona a paznokcie są przepięknie dopracowane :) polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres CÂLINERIE - Miłe Miejsce?

CÂLINERIE - Miłe Miejsce znajduje się przy al. Jana Pawła II 65, 01-038 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do CÂLINERIE - Miłe Miejsce?

Można skontaktować się z CÂLINERIE - Miłe Miejsce pod numerem +48 505 339 704

Jak można dotrzeć do CÂLINERIE - Miłe Miejsce?

Do CÂLINERIE - Miłe Miejsce można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements