serdecznie nie polecam, nie zostałam poinformowana, że paznokcie robi mi prawdopodobnie praktykant dlatego, że paznokcie które zostały mi wykonane z pewnością nie robił profesjonalista, skórki źle obcięte, krzywy french oraz różna długość paznokci
Zdjęcia
Opinie
-
Nadia Łasek ★☆☆☆☆
-
Magdalena Skalska ★★★★★
Rowne. Cienkie (co jest super wazne). Uzupelnienie. 90zl bylam kolejny raz i raz tylko wyszly troche za grube ale od razu zostalo poprawione. Generalnie zadowolona. Przestrzegaja zasad higieny chociaz moze salon malutki i ciasno od ilosci stanowisk obok siebie.
-
Gloria ★★★★★
Pomimo, niektórych, złych komentarzy postanowiłam że pójdę i sama sprawdzę jak są wykonywane paznokcie. Jestem naprawdę zadowolona z efektu. Paznokcie wyglądają ślicznie i tak jak chciałam. Bardzo dziękuję i na pewno wrócę tam ponownie☺️
-
Adrianna Patrycja Butkiewicz ★☆☆☆☆
Byłam w tym salonie kilka razy. Wiadomo że z niższą ceną idą gorszej jakości usługi. Samo malowanie nie bylo złe. Ale to co dzisiaj przeżyłam było niewyobrażalne. Po kilku uzupełnieniach zaproponowano mi aby ściągnąć cały akryl i zrobić od nowa. W sumie czego nie. Ale jak to zostało zrobione? Za pomocą tipsa, ktory jest wciskany pomiedzy naturalną plytke paznokcia a akryl szybkimi i bolesnymi ruchami. Po kilku paznokciach nie dalam rady. Wstalam i wyszlam. Będę paznokcie zbierać teraz bardzo długo bo moja płytka wygląda jak na zdjęciach. Pani która była obok mnie (również klientka) nie mogła uwierzyć co tam się działo. Aktualnie, kilkanaście godzin po tym wydarzeniu bolą mnie paznokcie, są uszkodzone doszczętnie. Nigdy więcej.
-
Klaudia Krauze ★☆☆☆☆
Tragedia. To miały być paznokcie ślubne. To była moja pierwsza i zdecydowanie ostatnia wizyta w tym salonie. Skusiłam się dobrymi opiniami oraz zdjęciami w portfolio, które ciężko uwierzyć, że były robione w tym miejscu. Zacznijmy od tego, że zarezerwowałam wizytę przez booksy - na moją wizytę miałam mieć poświęcone ponad 2 h. Końcowo nie wyszła nawet godzina bo taką fuszerkę pani odwaliła spiesząc się. Paznokcie miały być przedłużane na szablonie, nikt się nawet nie spytał o sposób i od razu na stole wylądowały tipsy. Jak przypomniałam o tym, że chciałam szablon pani była bardzo niezadowolona. Co do samego przedłużenia - paznokcie były tak grube, szerokie i nierówne, że ciężko uwierzyć, że robił to ktoś, kto pracuje w zawodzie. Paznokiec na palcu wskazującym jest najdłuższy, na środkowym jest okropnie szeroki, ich kształt daleko odbiega od "migdału". W miałam strasznie pozalewane skórki i boki palców... W trakcie robienia paznokci niejednokrotnie prosiłam o poprawę, ale widocznie pani nie potrafiła zrobić niczego lepszego. French na każdym paznokciu inny. Bardzo nierówny, prosiłam kilka razy o poprawienie - i tak nie było lepiej. Nikt mnie nawet nie zapytał o kolor lakieru na paznokcie, a nie znoszę transparentnych. Dlaczego wtedy nie zwróciłam uwagi? Bo paznokcie były tak paskudne, tak uwierały mnie od dołu w opuszki palców (pani nałożyła szablon na opuszki palców, zamiast pod paznokiec) że wiedziałam, że z tymi paznokciami do ślubu nie pójdę, ani nigdzie, bo wyglądały tak, że wstyd je pokazywać. Skórki na najważniejszym w tym dniu palcu, wyglądały jakby ktoś je wsadził do maszynki do mielenia mięsa. Niestety nie zrobiłam zdjęć drugiej ręki, bo byłam po prostu w szoku, że tak wyglądają moje "wymarzone paznokcie ślubne". Do tego paznokcie mam tak przepiłowane i cienkie, że o jakiejkolwiek hybrydzie mogę zapomnieć dopóki cała płytka mi nie odrośnie, czyli spokojnie do końca wakacji. Tragedia, najgorszemu wrogowi nie polecam. I jeszcze jedno - na tą samą godzinę u jednej z pań były umówione 3 osoby, które nie były w stanie wyjaśnić sytuacji z obsługą, która ledwo mówiła po polsku.
-
Nikodema ★★★★★
Polecam . Pazurki bardzo starannie wykonane , szybko i tanio .
-
Viktoriia Kozla ★★★★★
Paznokcie super, szybko i ładnie zrobione
-
Anna Angelika ★☆☆☆☆
Obsluga mila, ale niedokladna i wszystko robione w pospiechu. Lakier przeswituje i jest zle polozony. Jak na 15 min obslugi, to ceny bardzo wysokie.
-
Ola Radziewicz ★★★★★
sprawnie i ladnie zrobione paznokcie zelowe, polecam :)
-
Luisa Warda ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona, szybko i dobrze zrobione paznokcie, szczególnie polecam też pedicure. Będę wracać!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Angel nails?
Angel nails znajduje się przy Wolumen 2, Bielany, 01-915 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Angel nails?
Można skontaktować się z Angel nails pod numerem +48 733 585 605
Jak można dotrzeć do Angel nails?
Do Angel nails można dotrzeć, korzystając z poniższego linku