Urokliwe kino w zabytkowym budynku, jednak najwięcej zyskuje dzięki przemiłej obsłudze. Obsługiwała mnie dziś niesamowita Pani Karolina, po ciepłej herbacie którą mi zrobiła poczułem autentyczne ciepło w moim sercu, tosty w jej wykonaniu smakowały całej mojej rodzinie, nigdy nie jedliśmy niczego lepszego, z całą pewnością tosty te zasługiwały na gwiazdkę michelin, precyzja z jaką wyjaśniła mi gdzie mam usiąść sprawiła, że wiedziałem, że już nigdy nie będę czuć się w życiu zagubiony. Człowiek taki jak ona powinien zajmować najwyższe kierownicze stanowisko. Ta Pani to fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można jej przypisać podczas tej kariery!? Jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkiej nadziei. Jest to ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego Europy. Przed tą Panią świetlana przyszłość, jeśli ktoś chciałby tu przyjechać, to nawet nie na film, a by poznać Panią Karolinę.
Zdjęcia
Opinie
-
Da Niel ★★★★★
-
Andrzej Bryśkiewicz ★★★★★
Super klimat, pyszne jedzonko i miła obsługa.
-
Oli Harmider ★★★★★
Urokliwe miejsce z aktualnym repertuarem, pysznym kawiarnianym menu i kameralną atmosferą Fajny wybór książek, zarówno dla dzieci jak i dorosłych (reportaże, czytadła). Do użytku gości są klocki LEGO, puzzle i gry planszowe
-
Grzegorz Cielecki ★★★★★
Miejsce z pasją i klimatem, utworzone w budynku dawnej stacji.Mamy tu kino, kawiarnie, księgarnie u miejsce animacji wszelakiej w jednym.Wstąpiliśmy przypadkiem, na kawę, a zostaliśmy na film, napoje i kolejna kawę.Dwie sale kinowe że stolikami przy fotelach.Mozna rozkoszować się napojami w trakcie seansu.Bardzo przyjazna załoga tu pracuje.Kto raz wstąpi do Kinokawiarni chce wracać.Warto przede wszystkim dla niepowtarzalnej atmosfery.
-
Womeesox kwi ★★★☆☆
Fajny klimat, koncepcja ale (mówię tu o kawiarni nie kinie tam nie bylem) 1. Krzesła niedopasowane kompletnie do stołów. Wiem, że to kawiarnia nie sala wykładowa, ale ma się biodra z 5 cm poniżej stołu. 2. Myślałem, że wejście jest z peronu a tam zamknięte i wchodząc od drugiej strony czułem się jakbym wchodził w miejsce dla personelu. Gdybym miał mniej czasu to bym przez to nie wchodził Nie wiem jak kino, ale jako kawiarnia mocno przeciętne
-
Jakub Mosek ★★★★★
Genialne miejsce, kawiarnia, księgarnia i kino w jednym miejscu. Filmy studyjne, ale to dobrze, bo mam wrażenie, że wielkie hity by tu raczej nie pasowały. Pyszne ciasta, które można też zamawiać do sali kinowej do stolika, świetna sprawa.
-
Paul John Raptis ★★★★☆
Byłoby 5 gwiazdek gdyby nie fakt że na tościka czekałem równo godzinę (sprawdziłem na zegarku) a fotele które na pierwszy rzut oka nie były tragiczne okazały się nie wygodne wraz z upływem seansu - niestety wyszedłem z kina z bolącymi plecami. Ciekawe alternatywne kino, natomiast są pola do poprawy ;)
-
Magdalena ★★★★☆
Poza nie bardzo wygodnymi krzesłami i nieogarnieta obsługą...oceniam znakomicie. Pomysł, miejsce, repertuar naprawdę swietne
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kinokawiarnia Stacja Falenica?
Kinokawiarnia Stacja Falenica znajduje się przy Patriotów 44b, 04-912 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kinokawiarnia Stacja Falenica?
Można skontaktować się z Kinokawiarnia Stacja Falenica pod numerem +48 530 882 809
Jak można dotrzeć do Kinokawiarnia Stacja Falenica?
Do Kinokawiarnia Stacja Falenica można dotrzeć, korzystając z poniższego linku