Opinie

  1. sunil nair ★☆☆☆☆

    To okropny sklep. Mieszkam w tej okolicy i robię tu zakupy regularnie. Zwłaszcza w każdy weekend po Gazetę Wyborczą dla mojej żony. Kobieta, która pracuje w tym sklepie, jest okropną, nieuprzejmą osobą. Dzisiaj kupiłem weekendowe wydanie Gazety Wyborczej i kiedy doszedłem do samochodu, zauważyłem, że nie mam jej przy sobie, więc wróciłem i zapytałem, czy ją tam zostawiłem, a ona powiedziała, że ​​nie. Więc kupiłem kolejną, a kiedy wyszedłem ze sklepu, znalazłem gazetę, którą kupiłem, schowaną na ławce przed sklepem. Więc natychmiast wróciłem do sklepu i powiedziałem kobiecie, że jej nie potrzebuję, bo znalazłem tę, którą kupiłem pierwszą. A ona była tak nieuprzejma, że ​​krzyczała na mnie, że nie odda pieniędzy. Nie minęła nawet minuta. Ciekawe, jakim jest zgorzkniałym człowiekiem. Nigdy więcej nie pójdę do tego sklepu.

  2. Maggie Wojtowicz ★☆☆☆☆

    w sklepie jest bardzo gorąco, ciężko wejść do środka. w porównaniu z resztą centrum jakby się było w piekarniku. klimatyzacja to konieczność

  3. Anna Wal ★☆☆☆☆

    Obsługa tragedia. Nieprzyjemny Pan z kompleksami i mała wiedzą, z czystą satysfakcja odmawia przyjęcia paczki DHL z Amazona. Mówi, że ma prawo odmówić przyjęcia, nie ma miejsca. Tam w ogóle nie ma miejsca bo to kiosk ruchu. Paczka spora ale dużo mniejsza niż określone maksimum. Nie chce podać kontaktu do osoby decydującej o współpracy z DHL, nie chce podać swoich danych do złożenia skargi. Pytam po co podpisali umowa z DHL skoro nie przyjmują paczek. Omijać z daleka. Jeśli paczki z Amazona zwroty to tylko na Małej Łaki 8.

  1. Krzysztof Zawislak ★☆☆☆☆

    sklep wbrew temu co pokazuje DHL nie obsługuje paczek do Amazona bez etykiety (sam qr kod)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Inmedio?

Inmedio znajduje się przy Puławska 427, 02-801 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Inmedio?

Do Inmedio można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements