Opinie

  1. Natalia Miśkiewicz ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce z pomocną i przemiłą obsługą. Duże porcje i smaczne dania. Na koniec zostaliśmy poczęstowani likierem, co bardzo na plus ;)

  2. Marcin Zawadka ★★★★★

    Bardzo miła restauracja w starym stylu. Pyszne tradycyjne dania (np. tatar, nóżki, golonka, ozorki itp.). Przemiła obsługa. Chce się wracać!

  3. Sebastian Cetera ★★★★★

    Lokal posiada taras zewnętrzny z małym lekko zaniedbanym ogródkiem. Stosunek ceny do jakości i ilości jedzenia był w porządku biorąc pod uwagę lokalizację. Tosty były bardzo dobre, delikatne mięsko, pyszne frytki. Żurek również bardzo smaczny.

  1. moonrabbit ★★★★★

    Byłam na lunchu dnia i muszę przyznać, że jest to bardzo dobra oferta. Za 30zł dostajemy pełen obiad z możliwością wyboru i do tego zawsze są opcje wege! Jak za taką cene ktoś mógłby pomyśleć, że porcje będą liche, ale nic bardziej mylnego. Bardzo klimatyczne miejsce, chociaż kompletnie nie w moim stylu. Mimo to urzekło mnie. Lekki minus za to, że obsługiwała mnie co chwila inna osoba, ale też co chwila ktoś się przewijał, chociaż trafiłam na moment, gdzie bez problemu udało się znaleźć miejsce.

  2. Domin Grzywacz ★★★★★

    Wystrój restauracji bardzo ładny, niezwykle przyjemna atmosfera. Przemiła obsługa. Czas oczekiwania raczej krótki. Zamówiłem pierogi ruskie oraz herbatę zimową, osoba towarzyszącą wzięła pierogi z mięsem oraz grzane wino. Jedzenie było niesamowicie pyszne, powiedziałbym nawet, że jedno z najsmaczniejszych jakie jadłem. Napoje równie dobre. Ceny nie są wysokie. W przyszłości na pewno odwiedzę to miejsce jeszcze nie raz :)

  3. Marcin Kobylec ★★★★★

    Fenomenalne miejsce na szlaku historii warszawskich restauracji. Kiedyś miejsce spotkań aktorów, a obecnie upamiętnione ich zdjęciami z ówczesnego magazynu Film. Nietuzinkowy wystrój nawiązujący do minionej epoki dopełnia czaru tego lokalu. Do tego bardzo smaczne szerokie menu staropolskiej kuchni, miła obsługa i fantastyczna atmosfera. Można zacząć od nóżek w galarecie, tatarka, śledzika do wódeczki przez rasowego mielonego lub schabowego, a na kaczce kończąc. Również zupki goszczące w menu to kwintesencja polskiej kuchni. Z pewnością warto odwiedzić to miejsce znajdujące trochę na uboczu, w zaciszu od zgiełku, a mimo to w bezpośrednim sąsiedztwie Nowego Światu. I zapomniałbym wspomnieć o bardzo przystępnych cenach.

  1. Małgorzata Zielińska ★★★★☆

    Polecam, przyjemne miejsce i smaczne dania. Jedyna uwaga - zupa rybna miała być z kolendrą, a kolendry nie było widać;)

  2. Beata B. Dab ★★★★★

    Fantastyczna restauracja z tradycjami, odwiedzana przez śmietankę awangardy artystycznej. Profesjonalna obsługa i fantastyczny tatar oraz śledziki. Wódeczka o gęstej konsystencji dopełniała całości.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kameralna Restauracja Warszawa?

Kameralna Restauracja Warszawa znajduje się przy Mikołaja Kopernika 3, Śródmieście, 00-367 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kameralna Restauracja Warszawa?

Można skontaktować się z Kameralna Restauracja Warszawa pod numerem +48 517 127 167

Jak można dotrzeć do Kameralna Restauracja Warszawa?

Do Kameralna Restauracja Warszawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements