Opinie

  1. Katrin Flicher ★★★★★

    Obsługa była na najwyższym poziomie — bardzo miła i profesjonalna. Szczególnie chcielibyśmy wyróżnić bardzo uważnych kelnerów, Krzysztofa i Michała, którzy stworzyli świetną atmosferę. Jedzenie było przepyszne i zrobiło na nas ogromne wrażenie. Siedzieliśmy na drugim piętrze, a sala była przepięknie udekorowana, co tylko dopełniło całe doświadczenie.

  2. Mar Row ★★★★★

    Wspaniały klimat,przyjemna obsługa super podziękowania dla Pana Cezarego przemiły gość super kelner odpowiednią osobą zachęcająca miłą i sympatyczną. Osoba z pasją i czuję się ten klimat miło się rozmawia i wogole świetny Gość, co do jedzenia w skali 1-10 stawiam 10 naprawdę warto przyjść by poznać to co już w dzisiejszych czasach ginie. Uprzejmość uśmiech i smaczne jedzonko bardzo polecam tą restauracje i życzę wszystkim takich samych doznań smakowych i nie tylko

  3. Alina Zaczyk ★★★★★

    Klimatyczna restauracja położona przy rynku Starego Miasta. Bardzo dobre jedzenie, swobodny klimat, profesjonalna i miła obsługa. Chętnie tu wrócimy.

  1. Szymon Szymon ★★★☆☆

    W miarę przyzwoita restauracja, ale bez szału. Pierogi całkiem smaczne, makaron z krewetkami przyzwoity, ale nie porywa. Długi czas oczekiwania na napoje i rachunek. Do ceny doliczane jest 10 procent wartości rachunku. Obsługa trochę zmanierowana.

  2. Anna Kicińska ★★★★★

    Restauracja ma świetną lokalizację. Smaczne, bardzo szybko podane jedzenie. Za serwis jest doliczane 10% rachunku (wydaje mi się, że brak tej informacji w menu). Polecam.

  3. P G ★★☆☆☆

    Miałem okazję kilka dni temu odwiedzić to miejsce. Troje dorosłych i dwoje dzieci. Nie mogę się wypowiedzieć na temat jedzenia ponieważ zamówiliśmy tylko przekąski piwo oraz napoje. Bezsprzecznie za długo czekaliśmy na podejście do stolika to, około 30 minut! W restauracji nie było tłumów, było raczej pusto i już wiem dlaczego.

  1. Feliz Pete ★★★★★

    Bardzo miła atmosfera i profesjonalna obsługa, jedzenie bardzo smaczne i porcje duże, zdecydowanie warto i polecam. Jedliśmy kaczkę, sandacza, golonkę na przystaje krewetki, wszystko pyszne.

  2. Przemysław Łagoda ★★★★★

    Bardzo miły kelner. Mówił nam że czekał na nas. Od wczoraj podobno. Był bardzo przekonywujący. Śledzik elegancja, piwko smaczne, bardzo fajne miejsce. Krem brulee Żony smakował wyśmienicie.

  3. Marta Wereszczyńska ★☆☆☆☆

    Lokalizacja jest idealna, bo samo centrum Starówki. Siedząc w ogródku restauracji widać syrenkę doskonale (plecy i pupkę syrenki). I to wszystkie plusy. Zajęliśmy miejsce i nawiązałam kontakt wzrokowy z kelnerką (taką ok. 50tki). Stolik był niestety jeszcze nie sprzątnięty (jak i zresztą wiele innych, co widać na zdjęciach). Czas oczekiwania na sprzątnięcie wynosiło ok.45-50 minut. Wstyd dla restauracji. Ale ok, nie śpieszyło się nam. Muzyk grał na gitarze, a my słuchaliśmy i miło spędzaliśmy czas razem. Wzięliśmy sami menu. Nie mogliśmy się doczekać kelnerki. (Zatem obsługa zupełnie "inna" niż w klasycznym filmie "Żółty szalik"). Wybraliśmy co chcemy jeść i pić i czekamy. Siedzimy i czekamy. Czekamy. Czekamy i wciąż czekamy. Dopiero po interwencji (podniesienie ręki) podeszła kelnerka. W międzyczasie stolik obok zajmowali i zwalniali kolejni goście. Rezygnowali najczęściej po 20-25 minutach, a goście zmienili się 5 razy. Wstyd dla restauracji. Kelnerki nawet tego nie widziały. Chyba ich za mało. I chyba są zbyt mało zaangażowane w to, co tutaj robią. Goście sami się dziwili dlaczego tak tutaj jest. Rozmawialiśmy z nimi, ale sami wskazywali, że nawiązywali kontakt wzrokowy z kelnerką, a ta ich ignorowała. Widocznie restauracja prosperuje tak doskonale, że może śmiało rezygnować z gości. Po 20 minutach od zamówienia kelnerka przyniosła napoje, a po ponad godzinie dania główne. Zamówiliśmy tatara (ok.48pln) oraz steka z angusa (89pln). Do tatara dostaliśmy zimny, suchy chleb oraz masełko. Fatalna jakość. Sam tatar był dobry, dobre jakościowo mięsko i dobre składniki. Stek to ok.220g mięsa dobrej jakości, sałatka też ok. Frytki z zamrażarki i umazane w sosie, którego nie można pochwalić. Słaby smakowo, składniki się nie łączyły, taka breja. UWAGA! Do rachunku doliczmy jest serwis w wysokości 10%. Pewnie dlatego, że nikt tu nie zostawiał napiwków. Wstyd. Na pewno nie przyjdę tu nigdy więcej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja U Barssa?

Restauracja U Barssa znajduje się przy Rynek Starego Miasta 12/14, Śródmieście, 00-272 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja U Barssa?

Można skontaktować się z Restauracja U Barssa pod numerem +48 226 352 476

Jak można dotrzeć do Restauracja U Barssa?

Do Restauracja U Barssa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements