Opinie

  1. Aleksandra Fura ★★★★★

    Super bar z drinkami i tapasami! Duży wybór drinków alkoholowych i bezalkoholowych. Obsługa ogarnięta i pomocna ;) polecam zwłaszcza boczniaki z patelni i drink clover club

  2. Lucyna ★★★★★

    Niesamowicie klimatyczne miejsce na drinka i tapas. Duży wybór drinków też bezalkoholowych. Przemiła obsługa. Wszystko nam bardzo smakowało.

  3. Małgorzata Gje ★★★★★

    Super miejsce, doskonały klimat pyszne jedzenie i wino!!bardzo serdecznie polecam!!

  1. Mieszko Mróz ★☆☆☆☆

    W ten weekend mieliśmy nieprzyjemność pojawić się w Państwa lokalu. Chcąc zamówić drinki. otrzymaliśmy informację, że w środku obowiązuje obsługa kelnerska i nie możemy zamówić nic z lady. Kierując się sugestią pracowników, postanowiliśmy zająć miejsce. Kelnerka, fakt podeszła, ale jak usłyszała że zająłem miejsce, bo inaczej się u was nie da zamówić nic- lekko ironicznie. NIE UWIERZYCIE, ZOSTAŁEM OLANY. Po 20 minutach ponownie mój kolega zaczepił kelnerkę, żeby jednak spróbować zamówić. Otrzymał potwierdzenie, że zaraz wróci. Minęło kolejne 15min, więc weszliśmy do środka, żeby zapytać co z naszym zamówieniem, na co O zgrozo, dostaliśmy informację, że jest za późno i że już nie przyjmujecie zamówień. W Warszawie takiej obsługi( a raczej jej braku)nigdy nie doznalem. Wystarczyło nas przeprosić, że już zamykacie i nie przyjmiecie od nas zamowienia, a nie nas zwodzić przez ok 1h. Nigdy w ten sposób gość nie powinien być traktowany...

  2. Janina Wurst ★★★★★

    Ja po prostu nie jestem fanka alkoholi i żaden z drinków mi nie podpasował. Męża też wykręcało, ale jestem pewna że gdybyśmy lubili alkohole to byśmy zostali fanami tego miejsca! Przytulanie i obsługa zaangażowana.

  3. Mariusz Cyzio ★★★★★

    Steampunk? A little ;) Beczka-ławka w ulicznym ogródku, rdzawa hydraulika w toaletach… a poza tym bar, sala mniej niż bardziej kameralna, antresola. Obsługa kontaktowa, uprzejma o „zrównoważonym” poczuciu humoru. Drinki 0% fajne, pyszne, smaczne i kolorowe.

  1. Konrad Futera ★★★★★

    Najlepszy gastrobar ever. Piękne wnętrze cudowny miedziany klimat. Tajemnicze drinki i nietuzinkowe menu. Super miejsce. Jest parking dla rowerów a prz dniach sprawdzają certyfikat covid. Super!

  2. madzia madzia ★★★★☆

    Mała knajpka, ale cały układ dobrze przemyślany bo mieści się sporo osób. Lokal ma dwa piętra. Bardzo klimatyczny, duży wybór drinków i alkoholi. Bardzo miła obsługa.

  3. Mateusz Wnuk-Lipiński ★★★★★

    Bardzo fajny koktajl bar. Miły wystrój, choć trochę ciemny. Dobre przekąski. Smaczne lekkie wino domowej roboty. Tortilla z choriso b. dobra.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bardziej Cocktail & Tapas?

Bardziej Cocktail & Tapas znajduje się przy Marszałkowska 21, Śródmieście, 00-628 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bardziej Cocktail & Tapas?

Można skontaktować się z Bardziej Cocktail & Tapas pod numerem +48 221 182 743

Jak można dotrzeć do Bardziej Cocktail & Tapas?

Do Bardziej Cocktail & Tapas można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements