Po co oferta vege skoro nic vege nie jest dostępne? Jeszcze w trakcie posiłku spodziewaj się, że przyjedzie serwis sprzątający i pod twoim nosem, na stoliku przy którym siedzisz będzie sprzątać szmatą blat. To jest nowa jakość i doznania w czasie posiłku. Nie polecam dla vege, chyba, że jesz tylko frytki i lubisz jak ktoś Ci przetrze stolik szmatą pod nosem.
Zdjęcia
Opinie
-
ryhu82 ★☆☆☆☆
-
Anastasiia Halaiko ★★★★★
Chciałabym bardzo podziękować Pani Walentynie, która dziś podeszła do mnie w momencie, gdy stałam zagubiona przy kasie, szukając zamówienia. Pani Walentyna zaproponowała pomoc i ogarnęła całość - w minutę miałam swoje zamówienie. Dobroć i chęć pomoc! Brawo! Takie podejście buduje dobra markę i sprawia, że wychodzę zadowolona z Mcdonalds!! Proszę wyróżnić pracownicę!!
-
WMHeadshot ★★★★☆
Do jedzenie nie ma się co przyczepić normalne jak w każdym innym MacDonaldzie. Warto docenić obsługę z szybkie i poprawne dostarczenie jedzenia pomimo dużego ruchu. Macdonald jest blisko toalety i salony gier. trochę głośno ale jak na tyle ludzi restauracja nie jest zła. A i jeszcze fajne są te duże numerki xd Napewno przyjde tam jeszcze raz!!!!!
-
Тетяна Кучер ★☆☆☆☆
Jestem bardzo rozczarowana obsługą w McDonald’s w Złotych Tarasach. Zamówiłam burgera na wynos, a kiedy otworzyłam pudełko, byłam w szoku — burger był prawie pusty! Brakowało większości składników, a bułka była sucha i bez smaku. Tak wyglądał mój „pełny” zestaw (załączam zdjęcie). To nie do przyjęcia w tak dużej i znanej sieci. Zapłaciłam za coś, czego praktycznie nie dostałam. Czuję się zawiedziona i oszukana. Nigdy więcej nie wrócę do tego lokalu.
-
Kacper Nowacki ★★☆☆☆
Bardzo nieprzyjemne wrażenia z wizyty w tym McDonald’sie. W środku brudno, stoły nieposprzątane, na podłodze śmieci. Przy wejściu cały czas stoją bezdomni i proszą o jałmużnę – bardzo niekomfortowe. Brak ochrony, nikt nie pilnuje porządku. Nie ma też toalety, co w lokalu gastronomicznym jest niedopuszczalne. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca.
-
Piotr Strzałkowski ★★☆☆☆
Ogolnie nie polecam tej restauracji. Sos jakby plastikowy, Salata to jak z biedronki a big mac nie spelnia oczekiwan klienta brak pikli oraz sosu Jesli chodzi o klimat to jedzac sobie spokojnie jakas otyła pani obok mnie klnęła jak szewc i wyzywala wszystkich w lokalu a kilka stolikow dalej jakis 12 latek z rodzicami bekał nieustepliwie. Jedyne co mi sie tu spodobało to pani przy kasie. Pozdrawiam.
-
romanelli ★★★★☆
Było szybko i było gorąco czyli załoga stara się a był duży ruch. Ale za to pani na kasie kompletnie nie ogarnęła kuponów z apki i nie wiedziała czy kupon wszedł. A wszedł. Mimo to na plus
-
Adam Szubrowski ★★★★☆
Odwiedzone 05.01.2023 Sama restauracja mocno ukryta, na szczęście spore logo McDonalda wskazuje do niego drogę. 10 kiosków do zamawiania, jedna kasa. Bardzo dużo miejsca do siedzenia. Czysto, miła obsługa lecz trochę długi czas oczekiwania.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja McDonald's?
Restauracja McDonald's znajduje się przy Złota 59, Śródmieście, 00-120 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?
Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 694 495 922
Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?
Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku