Wszystko po kolei na 5 gwiazdek .. no może z wyjątkiem toalet bo są powiedzmy że nie najczystsze. Ale jedzenie jest fenomenalne. Zresztą tak jak cała reszta. Obsługa top, wina także... No i ta obłędna wołowina. Drogo ale warte każdej złotówki.
Zdjęcia
Opinie
-
P Patryk D. ★★★★★
-
Ewa Gizińska ★★★★★
Jedna z lepszych restauracji, które miałam okazję odwiedzić w Warszawie! Jedzenie świetne, wystrój bardzo przyjemny, ciemny, klimatyczny, obsługa wspaniała. Idealne miejsce na specjalne okazje. Serwowane dania przepyszne, zamówiliśmy tatara i krewetki a na drugie danie steki z dodatkami i na deser sernik. Wszystko było przepyszne!
-
Jakub Mazurek ★★★★★
przyjemny, nastrojowy klimat z lekko przyciemnionym oświetleniem, który sprzyja relaksowi. Duży plus za miłą i profesjonalną obsługę. Jedzenie było przepyszne i starannie przygotowane. Drobne detale podkreślają premium charakter lokalu. Jedliśmy z wielką przyjemnością i z pełnym przekonaniem możemy polecić to miejsce.
-
Sylwia ★★★★★
W pierwszym momencie zwróciłam uwagę na wystrój i klimat restauracji. Gustownie i starannie urządzone wnętrze, w klimatycznych odcieniach, ciekawe dodatki, obrazy, rzeźby. Przyjemna muzyka sącząca się z głośników. Bardzo profesjonalna i elegancka obsługa. Nieskomplikowane menu, głównie mięsa, ale nie tylko, wegetarianie także bez problemu znajdą pozycje dla siebie. Ładnie podane, porcje w sam raz, czuć dobrej jakości składniki. Moje serce skradł deser. Najlepszy fondant czekoladowy jaki jadłam ostatnio!
-
Anna Tadra ★★★★★
Miłe miejsce z tajemniczym klimatem i przepyszną kuchnią. Znakomite steki, empanadas, paella (jedna z najlepszych, jaką jadłam). Do tego szeroki wybór win i mila obsługa. Chętnie będziemy wracać.
-
Bartosz Kruszelnicki ★★★★★
Świetne miejsce w Warszawie na kolację, godne polecenia. Bardzo miła obsługa, wszystkie dania - wyśmienite i wspaniale, artystycznie podane. Bardzo ciekawy klimat, kameralny wręcz. Wszystko co zamawialiśmy - było bardzo dobre, bez wyjątku. Zdecydowanie wrócimy na kolację. Polecam i pozdrawiam.
-
Patrycja Lis ★★★★★
Do restauracji poszliśmy na Restaurant Week i śmiało mogę stwierdzić, że jeszcze tam wrócimy, aby spróbować pozycji z karty, ponieważ dania były świetnie przyrządzone i pięknie podane. Na 5 gwiazdek zasługuje także obsługa - pan, który nas obsługiwał był bardzo sympatyczny i widać było, że zależy mu na opinii klienta. Gorąco polecam!
-
Pola G ★★★★★
Lekko tajemniczy klimat miejsca nadaje restauracji charakteru. Bardzo uprzejma obsługa, ciekawy wystrój wnętrza, przyjemna muzyka. Na początek bardzo smaczne pieczywo z serkiem czosnkowym. Zamówiony stek z sosem pieprzowym i sałatką w 100% spełnił oczekiwania. Obłędny smak, idealny stopień wysmażenia, można się było delektować każdym kęsem. Sałatka z świetnym sosem i rewelacyjnie przyrządzonymi jabłkami. Do tego lampka wina bardzo dobrze dobranego przez kelnera. Ceny są baaardzo wysokie, ale w moim odczuciu warto odwiedzić to miejsce. Jedynie szkoda że toalety nie są zachowane w podobnym klimacie jak reszta lokalu ale to drobny szczegół.
-
Magdalena Chodorowska ★☆☆☆☆
Bardzo rzadko dodaje komentarze ale w tym przypadku nie mogłam się powstrzymać. Rozczarowanie przyszło wraz z daniem głównym. Otrzymałam prawie surowego steka którego z trudem dało się przekroic.Po przekrojeniu wypływało z niego mnóstwo krwi co momentalnie odebrało mi apetyt. Poprosiłam kelnera o podsmażenie steka na średnio a nie na krwisty jak wcześniej , po kilku minutach otrzymałam danie wyglądające na pierwszy rzut oka OK i po pierwszym kęsie też, więc po jego zapytaniu czy w porządku potwierdziłam. Niestety przy kolejnej próbie krojenia było to samo. Wcześniej już prosiłam o wysmażenie na średnio i ponownie otrzymałam na lekko.nie dało się go zjeść więc dałam spokój szkoda czasu i nerwów. Podsumowując nie polecam
-
Aleksandra G ★★★★★
Klimatyczne miejsce, idealne na rande wu. Byliśmy na resturant week i był to strzał w dziesiątkę. Pyszne jedzenie. Jedynie jak dla nas steak trochę mało wyrazisty, zdecydowanie za mało soli, ale tak czy inaczej i tak bardzo dobry, jednakże jedlismy lepsze. Bardzo miła obsługa. Polecam serdecznie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres HOŻA Argentine Steakhouse?
HOŻA Argentine Steakhouse znajduje się przy Hoża 25a, Śródmieście, 00-521 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do HOŻA Argentine Steakhouse?
Można skontaktować się z HOŻA Argentine Steakhouse pod numerem +48 515 037 001
Jak można dotrzeć do HOŻA Argentine Steakhouse?
Do HOŻA Argentine Steakhouse można dotrzeć, korzystając z poniższego linku