Opinie

  1. Jagoda Wójcik ★★★★★

    Wspaniałe jedzenie, robione z miłością jak w domu, wszystko pięknie podane, klimat bardziej niż elegancki, idealne miejsce, żeby spróbować polskiej kuchni, obsługa przemiła i doradza jeśli ktoś tego potrzebuje. Polecam

  2. Magdalena Krajewska ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre, w porządku :) Jedyna poprawa nad wysmażeniem steka co do preferencji gościa , poprosiłam o medium aczkolwiek był wysmażony na medium well, dla gościa który ceni sobie różnicę i smak jest to ważne, również patrząc cenowo, reszta bardzo dobra :) obsługa na bardzo wysokim poziomie :) ostatnimi czasy rzadko się to zdarza :) Pani Karolino , dziękuję ! Polecam to miejsce ☺️ Wrócę ☺️

  3. Kinga ★★★★★

    Bardzo dobra restauracja . Jedzenie doskonałe , pięknie podane . Cieszy podniebienie , jak również oczy . Profesjonalna , na najwyższym poziomie obsługa Pani Karoliny . Wyszliśmy bardzo zadowoleni .

  1. Marek St. Lewandowski ★★★★★

    Restauracja "Portretowa" to niewielki lokalik przy ulicy Piekarskiej, tuż obok pomnika Jana Kilińskiego. Niezwykle przyjazne i oryginalne wnętrze pełne obrazów i kwiatów to niemal romantyczny zakątek, gdzie chce się usiąść choć na chwilę. Od lat "Portretowa" cieszy się niesłabnącym powodzeniem i ma swoich stałych klientów. Wejście na Stare Miasto od strony Miodowej i Podwala nie może się porównać do Piwnej czy Świętojańskiej, gdzie przechodzą tłumy. To miejsce jednak przyciąga i da się zapamiętać, jeśli ktoś zejdzie z głównego szlaku wędrówek wycieczkowych. Przy murach staromiejskich "Portretowa" ma swój ogródek letni, zawsze w kwiatach i z gustownym wystrojem. Nawet w chłodniejsze dni są tu klienci, bo ogródek od restauracji dzieli tylko kilka kroków i żadna pyszna kaczka (specjalność), "nie doleci" do stołu zimna.

  2. Joanna Blockus ★★★★★

    Bardzo klimatyczne miejsce blisko zamku królewskiego. Przyszliśmy głównie przez dobre opinie, więc również wystawiam swoją. Pani kelnerka bardzo miła, szybko dostaliśmy dania, które były pyszneee. Miejsce małe, ale za to bardzo klimatyczne. Jeśli kiedyś wrócimy do Warszawy to z pewnością zawitamy do "portretowej". Ps. Doliczana jest obsługa kelnerska 10%, ale informacja jest na pierwszej stronie menu.

  3. Albert Stefan ★★★★★

    POLECAM. Przytulnie i miło. Klasyka polskiej kuchni ładnie podana i smaczna. Świetny tatar !! Sprawna i fajna obsługa (pani na wieczornej zmianie w ostatni piątek). W zimie lokal oczywiście bez ogródka, dlatego wskazana rezerwacja, bo msca w środku nie jest dużo. Aha -- ładne szkło, nie tam jakaś taniocha czy Ikea. No i obrusy, nie gołe dechy czy papierowe podkładki jak w barze. Z pewnością będziemy wracać.

  1. Arkadiusz Arkadiusz ★★★★★

    Byliśmy dzisiaj pierwszy raz w Portretowej. Zamówiliśmy schabowego oraz grillowaną pierś z kurczaka. Kotlet pyszny, bardzo dobrze przyprawiony, ziemniaki opiekane rewelacyjne, kapusta zasmażana bardzo dobra. Pierś soczysta i świetnie przyprawiona, salatka z sosem pyszna. W obu daniach oprócz świetnie przyprawionych ziemniaków były też sosy śmietanowe, również pyszne. Kucharz ma smak, to czuć w daniach i są one budowane tak by w całości pasowały. Obsługa uprzejma. Polecam. Odwiedzimy Was jeszcze pewnie nie jeden raz.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Portretowa?

Restauracja Portretowa znajduje się przy Piekarska 6, Śródmieście, 00-264 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Portretowa?

Można skontaktować się z Restauracja Portretowa pod numerem +48 510 240 773

Jak można dotrzeć do Restauracja Portretowa?

Do Restauracja Portretowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements