Zamówione jedzenie przyjechało zimne lodowate więc nie wiem ile czasu to leżało. Podkreślę, że mieszkam 4km od miejsca skąd zamawiałam. Nie polecam bo nie szanowanie klienta tylko „na odwal” przygotowane. Szkoda bo kiedyś tak nie było, na pewno już nie złożę zamówienia w tym miejscu.
Zdjęcia
Opinie
-
Kasia Kamila ★☆☆☆☆
-
Bogdan “Bodia” Omelchuk ★☆☆☆☆
Nie polecam!!! Zamówiłem kebab z mięsa woł-bar ale niestety pomylili moje zamówienia z innym zamówieniem więc dostałem kebab który jest tańszy. Pracownik pomylił a całą winę zwalił na mnie! Nawet paragonu nie dostałem. Palą przy wejściu i śmierdzi petami. Jak można jeść na miejscu w takich warunkach???
-
Seba Klos3 ★☆☆☆☆
Najgorszy kebab jaki jadłem, zamówiłem dostawe, fakt przyjechała po 15 min bo mieszkam obok ale mięso zimne jakieś wyschnięte pewnie leżało z parę godzin. A na dodatek oszukują poprosiłem małe frytki dodatkowo to policzyli mi w cenie dużych za 18 tragedia. Jak zadzwoniłem powiedzieć że kebab dostałem zimny pan nawet nie powiedział słowa przepraszam żeby jakoś naprawić sytuację zdecydowanie odradzam tego miejsca są inne kebaby w pobliżu napewno dużo lepsze..
-
Mariana Biletska ★★☆☆☆
Nie polecam. Dziś zamówiłam dostawę, czekaliśmy 45 minut. Przyjechało wszystko już zimne, w kebabach sama surówka z kapusty ( nie smaczne, do tego za 3 kebaby I 2 szt. Ayran 94 zł. Jestem w szoku. Nigdy więcej tam nie wrócę, chociaż zawsze tylko tam kupowałam. NIE POLECAM
-
Tomasz B. ★★☆☆☆
Niestety pogorszyła się jakość usługi, w dniu dzisiejszym zamowlismy dwa małe na cienkim, mięso baranio-wolowe , duża ilość mięsa juz leżała skrojona na tacce i było by w miarę ok,gdyby nie to ze mięso w kebabie zimne , a sam kebab gorący
-
Pav Sta ★★★★★
Przepyszne frytki, koniecznie skosztujcie! Kebab też obecnie jest dużo lepszy niż jeszcze rok temu. Polecam...
-
DAMIAN DAMIAN ★★★★★
Talerz z kurczakiem i makaronem mistrzostwo , mogło by być tylko troszkę więcej surówek , pita również bardzo smaczna bardzo dobrze wypieczona :) sos ostry bardzo dobry łagodny troszkę do dopracowania mało wyrazisty ale i tak bardzo polecam i będę tu wpadał bardzo często :)
-
Katarzyna Sz ★☆☆☆☆
Zmieńcie dostawcę zanim kogoś zabije. Wczoraj (niedziela) jechał ok. 80 km/h w terenie zabudowanym, wyprzedzał auta na podwójnej ciągłej przez progi zwalniające. Piękną wam reklamę robi
-
Wiktor Klatkowski ★★★★★
Śniadanie mistrzów:-) Świeże warzywa, smaczne i dobrze wypieczone mięs. Na ostro :-) z przytupem. Jedzenie polecam!
-
Kimosabe Serzysko ★☆☆☆☆
Jeżeli ktoś chce dostać bólu brzucha i stracić chęci do jedzenia to idealne miejsce ,dostawa po 2 godzinach ,gdyby nie telefon to nawet i dłużej by było. Jedzenie wyglądało jakby ktoś wszystko razem wymieszał,wołowiny prawie nie było (brałem mix ), bułka jak guma miękka i ciągnąca,zero chrupkości,ale nie ma co sie czepiac w trasie spędził dużo czasu, był lekko ciepły. W smaku czuć sos ostry i sól nic więcej . Jeżeli chodzi o obsługę to wiele się muszą nauczyć, żadnej informacji o dłuższym czasie niż podany w zamówieniu. Nie polecam ,sam już tam nigdy nie zjem mam nadzieję że was zamkną i otworzą coś lepszego . Nie pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Doner Kebab?
Doner Kebab znajduje się przy Aleja Generała Antoniego Chruściela „Montera” 17, 04-454 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Doner Kebab?
Można skontaktować się z Doner Kebab pod numerem +48 729 416 677
Jak można dotrzeć do Doner Kebab?
Do Doner Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku